Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy jobb, ha szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sosem volt rendszeres a havim, nagyon görcsöltem, szinte ájulás kerülgetett állandóan. Egy ideig szedtem, de a libidócsökkenésem miatt abbahagytam. És most egy év kihagyás után újra szedném, de a párom "nem engedi". Azt mondja, hogy csak azért görcsölök annyira, mert ez jár az agyamban, ha megjön... Meg hogy biztos van más megoldás is, hogy ne görcsöljek és hogy pontos legyen a havim. Mivel tudnám meggyőzni, hogy de így jobb nekem? Emiatt nem fog elhagyni, mert szedem, csak idegesít, bosszant, hogy ennyire nem értik meg a pasik, hogy ez nem csak szimpla vérzés, hanem legtöbbször "fájdalommal" jár.

ráadásul a pattanásaim is eltűntek.

igazából 3-4 év múlva babát szeretnénk, és fél, ha szedem, nem fog sikerülni a baba, mert annyi ilyen sztorit hallani.


2011. okt. 13. 23:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

A cickafark az jó, annakidején én is azzal kezeltem, mert fogamzásgátlót nem szedhetek.


Mielőtt meg kellene jönnie, kb. 4-5 nappal előtte kezdd el inni a teát. Habát mivel rendszertelen, nem lehet pontosan tudni, 25-30 napos ciklusokban gondolkodj. Egy próbát megér. Ráadásul a fájdalmat is csökkenti.

2011. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az összes kommentet. Egyedül neked van jogod eldönteni, hogy akarsz-e szedni fogamzásgátlót vagy sem. A barátod nem tilthatja meg. Viszont én nem igazán értek egyet a fogamzásgátló szedésével, ha nem arra kell, amire kitalálták. Mert bármennyire alacsony, de hormont tartalmaz. Milyen gyógyszert próbáltál meg szedni a görcsökre? Nekem is iszonyúan görcsölt mindig is és hosszú volt a ciklusom még szülés előtt. Most már szedem a fogamzásgátlót, de még most is minden hónapban 1 gyógyszert biztosan beveszek amikor megjön (ebben a hónapban 3 kellett, persze nem egyszerre). Én cataflam-ot szedek, nekem az vált be. Brutál erős azt mondják. Csak azért kérdezem, hogy mit szedtél, mert lehet, hogy nem próbáltál ki mindent vagy nem ilyen erőset és akkor érdemes lenne megpróbálni, inkább, minthogy hormontartalmú gyógyszert szedjél. Szerintem attól azért nem kell félni a mai gyógyszerek mellett, hogy ha abbahagyod, akkor nem leszel terhes, ha ez van, akkor arról nem valószínű, hogy a gyógyszer tehet. Nem lehet, hogy a barátod attól tart, hogy csökken a libidód?
2011. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!