Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány fok van nálatok a házban?...

Hány fok van nálatok a házban? Szerintetek mennyi a normális?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem igazán tudtam, hogy melyik kategóriába illik, de mivel ez a kérdés jelenleg családi vitákat szít, ezért gondoltam, hogy ide passzol a legjobban.

Szóval a helyzet az, hogy a párommal jelenleg a szülők fölött lakunk, hogy mi az ok, az lényegtelen most. A lényeg, hogy nekünk és a szüleimnek is van egy komplett lakásrészünk. A szüleim az alsó szintet mindig 26-27 fokra fűtik, mi viszont a párommal csak 23-24-re fűtjük a lakást. És most folyton azt kapom, hogy ne a párom mondja meg, hogy milyen hideg legyen a lakásban, mert hogy én lakok itthon, én pedig hiába bizonygatom, hogy nekem is jobb 23 fokban, nem hiszik el. Pedig régen a szobámban is ennyi volt, de ők már csak arra emlékeznek, hogy amikor 21-22 fokra ment le a hőmérséklet, akkor felöltöztem, befűtöttem, de azt elfelejtik, hogy akkor 21 fok volt, és nem 23. De ez nem érdekli őket. A másik érvük, hogy ezzel mi lehűtjük az ő szintjüket is. Ez igaz? Amúgy nem fizetünk a rezsibe, tehát valóban nem spórolásból nem fűtünk, hanem mert így esik jól.

Tudom, bagatell az egész, de nálunk mégis hatalmas vitákat kavar. Nem feltétlenül arra vagyok kíváncsi, hogy hogy oldjam meg a helyzetet, mert szerintem nincs megoldás rá, inkább azt szeretném tudni, hogy nálatok hány fok van, és hogy mit tartotok normálisnak.

Bocsi a hosszúságért és köszi a válaszokat.


2011. okt. 14. 10:39
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
50%
Mivel mi nem fűtünk így a lakásban olyan 17-20 fok van ami elég jó..Mi már megszoktuk,pedig ha akarnánk lehet ne nagy meleg is..Általában egész télen ennyi a hőmérséklet.Ritkán fűtünk.(talán csak akkor ha már nagyon hideg van)
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
56%
Csak légyszíves az ablaknyitásos tanácsot ne vedd komolyan, mert agyvérzést fogok kapni, ha megteszed. :D Nem vicc, tényleg a guta tud megütni ettől a logikától. Amit te is javasoltál, legyen 25 fok, mert az az átlag nálatok, de ne legyen már pazarlás, még akkor se ha nem te fizeted. Nálunk fogalmam sincs, hogy hány fok van, de még nem fűtünk, ha rajtam múlna kb. soha nem lenne befűtve, de a család többi része olyan, mint a macska, szeretik a meleget, én meg elviselem.
2011. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%
21-22 fok van és nincs hideg. rövidujjúban nem fázunk így sem.
2011. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
47%

25-26fok.most 24van,két pulover és két nadrág van rajtam,majd szétfagyok.

a férjem a 27-28fokot szereti igy ha ő fűt akkor aztán van meleg rendesen,na ez meg nekem sok szóval állandó vitatéma hogy hány fok legyen benn.

2011. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
69%
Ne mond már, hogy 25 fokban fázol. Ha nyáron 25 fok van akkor is 2 puloverben jársz?
2011. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Tudom h nem tul jo otlet az ablak nyitas,amugy en tanacsoltam,de ha egyszer nem ertik meg,h nem kell olyan meleg nekik,akkor nem erdemes vitazni veluk,inkabb mintsem h morcosak legyenek,a bekesseg kedveert rajuk hagynak,hiszen mar igy is pazarlas,ha olyan meleget csinalnak.
2011. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Mi 22 fokra szoktuk felfűteni a házat.. De ha rajtam múlna, akkor 24 fok lenne.
2011. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
76%
20-25 fok közt érzem jól magam, de ez változó. Ha ücsörgök, max magamra húzok egy takarót. A páromnál 19-21 fok van, ott is jól érzem magam, otthon inkább 23 körül, az meg jó melegnek tűnik.
2011. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
54%

11:28as vagyok


Ne mond már, hogy 25 fokban fázol. Ha nyáron 25 fok van akkor is 2 puloverben jársz?


Fázom,ennyi,nehogymár te mond meg mikor fázom és mikor nem.Volt egy kérdés válaszoltam rá,nem értem miért kell másba belekötni.

2011. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
23%
28
2011. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!