Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem tudom mi csináljak.Elég rossz anyagi körülmények között élünk.Egy nap egyszer eszünk, a fűtést sem kapcsoljuk be mert az túl drága lenne és nem igen tudnánk fizetni.Én meg már 3 hete beteg vagyok,mivel gyógyszerre nincs pénzünk nem gyógyulok. :s Hajdúszoboszlón élünk, valaki nem tud diákmunkát?Gyerekfelügyelet,újságkihordás mind1 milyen munka.Szeretnék egy kis pénzt keresni hogy legalább gyógyszert tudjak venni.

Tudom hogy lesz aki majd írja hogy internet bezzeg van, nem miattam van hanem mert anyámnak van valami fickója azzal beszélget minden nap msn-en.Arra van pénze hogy cigit vegyen mindennap meg hogy feltöltse a telefonját de nekem gyógyszert nem venne.:S

Gyerekfelügyelet,újságkihordás mind1 milyen munka.

15L


2011. okt. 16. 16:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Már jobban vagyok :D kössz a az ötletet, bevált

amúgy mindig arra gondolok hogy már csak 2 év és vége addig csak lesz valahogy

az a baj hogy nincs sem erőm,sem lélekjelenlétem arra hogy elmenjek a gyámügyhöz, így is eléggé kivagyok, nem nagyon hiányzik hogy még ők is rátegyenek erre 1 lapáttal

amúgy meg az én szobámban bekapcsoltam a kályhát és nem érdekel mit mond

ja és anyu is dolgozik, de sokkal kevesebbet kap mint apa,de így is úgy is mind a rohadt hitelekre megy el :S

2011. okt. 19. 20:55
 22/22 anonim ***** válasza:
jól tetted :)
2011. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!