Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés
A párommal 6 óra felé telefonáltunk, épp hazafelé tartott, (nem együtt élünk) de le kellett tennem. Azt mondta, ha hazaér, feljön MSN-re. Azóta nem jött, a telefonja ki van kapcsolva, nem reagál semmire (telefonon eddig MINDIG el tudtam érni). Írtam neki azóta SMS-t, e-mailt, de még csak meg se nézte (tudhatom a jelszavát). Nagyon félek, hogy valami baja esett. Hogyan tudnám elérni? Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi baj:(:(:( Nagyon rossz érzésem van.
2011. okt. 19. 20:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak beugrott még valahova útközben.
2011. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a barátját, ez jó ötlet! Én is jártam már hasonlóan, nem történt semmi, mondd el, hogy aggódsz, hogy baja lehet!
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Akármi lehet, amiért nem ment még géphez, telója meg közben lemerült. Hisz este van. Akármi történhetett, ami nem konkrétan vele valami rossz. Akár az úton kért valaki segítséget tőle, akár a lakóhelyén, talán bement egy hipermarketbe ott meg összefutott valakivel. ezer ok lehet, ne aggódj. De írd meg ha megtudsz valamit.
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mindjárt kopog az ajtódon, hogy meglepjen és azért nem vette fel.
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
26%
Összefutott valakivel.Ne aggódj, ha történt volna valami akkor sem tudsz mit csinálni. Ha pedig mindenkit hivogatsz akkor csak jót fognak nevetni rajtad.
2011. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
biztos nincsen semmi baj, hívd fel a haverját, hátha ő tud vmit, és egyáltalán nem leszel hisztis
2011. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A tesója mobilját hívtad,de semmi-nem vette fel ő sem, vagy nem tud róla-ha nem vette fel ő sem, lehet együtt buliznak valahol.

Ha nem a szüleivel lakik,őket ne nagyon hívd még, ne idegeskedjenek feleslegesen. A

Azt a barátot viszont hívd,és mond el neki mi a helyzet.Az nem hiszti!

Írj majd mi lett!

2011. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem az aggodalmad, hívd fel a barátját! Írd majd le, hogy mi volt, nagyon remélem, semmi baj!
2011. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Persze, nem zárható ki, hogy történt valami, de nagyobb a valószínűsége, hogy nem.


Simán lehet ezer másik ok, amiért nem veszi fel. Ilyen messziről nem tehetsz semmit, akár történt vele valami, akár nem. Próbálj megnyugodni! De ha tényleg ennyire rossz az előérzeted, akkor jó ötlet egy telefon a szomszédnak, barátnak vagy valakinek, aki utána nézhet.

Ha először, s egyszer fordul elő ez veled, akkor nem néznek hülyének, ha már többször, akkor számíts rá...

2011. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Beültek a tesójával meginni egy sört egy olyan helyre,ahol nincs térerő. Ne izgulj,nincs semmi baja!
2011. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!