Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés
A párommal 6 óra felé telefonáltunk, épp hazafelé tartott, (nem együtt élünk) de le kellett tennem. Azt mondta, ha hazaér, feljön MSN-re. Azóta nem jött, a telefonja ki van kapcsolva, nem reagál semmire (telefonon eddig MINDIG el tudtam érni). Írtam neki azóta SMS-t, e-mailt, de még csak meg se nézte (tudhatom a jelszavát). Nagyon félek, hogy valami baja esett. Hogyan tudnám elérni? Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi baj:(:(:( Nagyon rossz érzésem van.
2011. okt. 19. 20:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Az exemmel csomószor jártam így, volt, hogy az éjjel közepén, esőben idnultam el keresni, persze, ő a haverjaival sörözött és lemerült. Ő is azt mondta, hogy 1 óra múlva otthon és 4 óra múlva se volt otthon, közben azt hitte alszom, azért nem hívott fel mástól( meg a számomat se tudta fejből). Nem mondom, hogy ez, de lehet valami ilyesmi. Próbálj megnyugodni!
2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
majd írj!
2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Áhh ez kész:D

Most hívott a barátja, hogy a tesója bent hagyta a telefont, leszaladt valamiért, de visszafele beletörte a zárba a kulcsot. Párom ekkor ért oda, és lakatoskeresés közben merült le a telefonja...:):):) Ez hihetetlen...:)

Jól esett neki, hogy odaküldtem valakit, nem is nézett hülyének senki:) Hjajj ehhez képest az államvizsgás stressz kutyafüle:D

2011. okt. 19. 21:05
 34/42 anonim ***** válasza:
81%

jajj örülök!

Bár lehet csak falaz neki a barátja, és épp egy csajjal volt:):):)

csak viccelek nem kell lepontozni:):)

2011. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

:-)

De jó!

Komolyan, már nem mertem aludni menni, míg nem derül ki valami! :-D

2011. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Én már azt se bánom, ha csajjal volt:):):)
2011. okt. 19. 21:07
 37/42 anonim ***** válasza:
Minden jó, ha a vége jó! :D
2011. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
:) Mindenki mehet aludni.
2011. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Végigizgultam a 4 oldalt.:) Örülök, hogy minden rendben van.

Én sem nézlek hülyének, érthető, hogy aggódsz miatta!:)

2011. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Jajj de jó! Örülök,hogy meg lett! :))
2011. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!