Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés
A párommal 6 óra felé telefonáltunk, épp hazafelé tartott, (nem együtt élünk) de le kellett tennem. Azt mondta, ha hazaér, feljön MSN-re. Azóta nem jött, a telefonja ki van kapcsolva, nem reagál semmire (telefonon eddig MINDIG el tudtam érni). Írtam neki azóta SMS-t, e-mailt, de még csak meg se nézte (tudhatom a jelszavát). Nagyon félek, hogy valami baja esett. Hogyan tudnám elérni? Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi baj:(:(:( Nagyon rossz érzésem van.
2011. okt. 19. 20:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
De ha ennyire aggódsz, akkor a kórházakat felhívhatod vagy a rendőrséget. Csak egy ötlet.. amúgy biztos nincs semmi baj, ne aggódj!
2011. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs semmi baja, ne aggódj feleslegesen! :)
2011. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Sikerült elérni egy ismerősét, remélem nem néz nagyon hülyének:( Ő sem tudta elérni őket, úgyhogy megkértem, hogy szaladjon át. Remélem nem vagyok nagyon nevetséges. Jelenleg a tesójával él, aki nem veszi fel a telefont, de az övé legalább kicseng.
2011. okt. 19. 20:51
 24/42 anonim ***** válasza:
ez így durvának hangzik, de biztos van valami oka.
2011. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elmentek valahova, a telefonja lemerült, vagy némán van véletlen.
2011. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem lennék ilyen ideges, ha hatkor nem azzal búcsúzott volna el, hogy 10 perc múlva hazaér, és beszélünk...:(
2011. okt. 19. 20:53
 27/42 anonim ***** válasza:
Az utolsó bejegyzés alapján kicsit más a helyzet. Így már megértem az aggodalmat.
2011. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Jártam egyszer hasonlóan, a férjem nem szokott szó nélkül eltűnni. Beszéltünk, mondta hogy fél óra és hazaér. Másfél óra múlva már nagyon ideges voltam, nem tudtam elérni, telefon kikapcsolva.

Egy idő után elkezdtem körtelefonálni. Munkahely: már hazament (azidőtájt, amikor beszéltem vele). Szülei: napok óta nem beszéltek vele. Lánya: ő se veszi fel.

Végső aggodalmamban felhívtam az exnejét, akivel kifejezetten nem jó a viszonyunk, de ezt most vis maiornak vettem. Ő halál nyugodtan mondta, hogy a lányuknak elkezdett erősen görcsölni a hasa, és a férjem bevitte a kórházba, ahol az előírás miatt kikapcsolták a telefonokat, nekem meg elfelejtett szólni...


Megértettem, hogy jogos volt, de nagyon leizzadtam abban a két órában.

2011. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt!
2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
így már megértem az aggodalmat :o nyugi, nem lesz baj!
2011. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!