Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre, hogy fognak...

Szerintetek erre, hogy fognak reagálni a lányaim? 44/F

Figyelt kérdés

Van egy 17 és egy 19 éves lányom, az anyjuktól elváltam még régen.

A jelenlegi párom egy 20 éves lány.

Kicsit félek attól ,hogy ki fognak borulni ha megtudják ,hogy majdnem velük egy korú a párom.


2011. okt. 20. 22:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem neked lánygyerek-komplexusod van. Valami csak elállítódott a fejedben, ha gerjedsz egy olyan korú lányra, aki 1 évvel idősebb mint a nagyobbik gyereked. Gondolj csak arra mi lenne, ha egy veled egyidős hemperegne vele, majd bemutatná, mint komoly párkapcsolatát. Te se tudnál rá úgy tekinteni, mint a "szomszédfiúra", automatikusan egy pedofilt látnál benne, aki szegény lány ártatlanságára utazik, és csak kihasználja. Ha ezt tisztáznátok is, akkor meg elkezdhetnél gondolkodni ő miért 2-szer annyi idősebbel kezdett, mint a kora megköveteli.
2011. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:
74%

You Mad?


Figyelj, erre azt tudom mondani, hogy ha minden OK a nevelésében, a lányoddal a kapcsolatotokban, akkor nem fog a lányod apja korú pasival összejönni. (De lehetnek spéci esetek is,úgyhogy előre nem ítélkezem) Viszont én is úgy gondolom, hogy valamiféle apakomplexus áll legtöbbször a háttérben. És, bár nem vagyok férfi, de a másik oldalt sem tartom normálisnak. Én se tudok már most (26 évesen), 20 éves kisfiúkra férfiként tekinteni.

2011. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:02


Én is az vagyok.

Tudod, a szerelem vak.

2011. okt. 20. 23:04
 64/131 anonim válasza:
63%

Nehéz kérdés.

Sokan írták, hogy a lánynak apakomplexusa van, nem minden esetbe értenék vele egyet, de nem részletezem. Vannak olyan nők akik sokkal, de sokkal idősebb a koruknál. attól még hogy ilyen a lány családi háttere nem biztos, hogy arra kell következtetni, hogy az apát keresi benne. Lehet, hogy olyan hamar fel kellett nőnie, hogy sokkal idősebbnek érzi magát. Így vagyok vele én is. Fiatal korom ellenére elég sokat megéltem már, mégsincs apakomplexusom, viszont sokkal idősebbnek érzem magam a koromnál.

De a lényeg, hogy a kérdésedre válaszoljak. Tényleg tudni kéne milyen a kapcsolatod a lánnyal, mennyire szereted, mióta vagytok együtt, hogy már be akarod mutatni. És még sok más kérdés is felmerülne. De mivel jó a viszonyod a lányaiddal sztem először külön külön kéne felvezetni nekik. Először is a barátnődnek, hogy ne úgy viselkedjen velük, mint a mostohaanya, legyen inkább barátnő. Ne is próbálja meg helyettesíteni az édesanyjukat, mert ott valószínű elvágna mindent. Majd a lányoknak kéne elmondanod, hogy van egy barátnőd, viszont igen fiatal, de nem akar a mostohaanyjuk lenni, inkább barátnőjük. Kínáld fel nekik a választási lehetőséget, hogy akarnak-e vele találkozni, semmiképp ne kényszerítsd őket az semmi jóra nem vezet. Egy idő után lehiggadnak, ha esetleg megharagszanak és utána valószínű talizhatnak majd.

2011. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
26%

Nem feltétlenül van apakomplexus.

Nekem például sosem volt, mégsem vagyok képes velem egykorúakhoz vonzódni.

Barátkozni tudok, sőt a barátaim zöme velem egykorú, de társként csak egy 40 körülit tudok elképzelni.

Az a 20 éves is lehet már önálló életet élő felnőtt, dolgozó nő. Lehet, hogy apakomplexusa van, de egyáltalán nem biztos.

A kérdező simán nézhet ki így:


[link]


Azé ő igen csak jól néz ki :D

2011. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy ki fognak borulni. Olyan, mintha egy osztálytársukat döngetnéd. Akkor is ha szerelmes vagy, akkor is ha boldogok vagytok. Ne várd, hogy kedveljék, ne erőltesd a találkozást, azt meg főleg ne várd, hogy tiszteljék, mint anno az édesanyjukat. Mert csak nevetségessé teszed mindkettőtöket.

A másik oldal is érdekes ám. Ő nem borult ki, hogy ekkora lányaid vannak? Én biztos nem mernék a szemük elé kerülni a helyében, mert legbelül tudnám, hogy ez nem helyes. Őt megkérdezted akar-e egyáltalán találkozni a lányaiddal?

2011. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:10


Igen, akar találkozni velük de egy kicsit tényleg tart a találkozástól.

2011. okt. 20. 23:11
 68/131 anonim ***** válasza:
80%

Persze hogy tart. Mert itt jön az, hogy hogy viselkedjen? Legyen a párod, de akkor az ő mostohaanyjuk, vagy legyen a barátnőjük, de akkor a "lányoddá" válik.

A mostohájuk nem lehet nyilván, az röhej lenne, ha meg átlép a lányod státuszba...hát azt talán hagyjuk.

2011. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:
59%
Felnőttek vagytok, már a lányaid is azok, nem lesz itt semmi gond! Nem 7 évesek a gyerekeid, hogy hisztizzenek. Alapjáraton meg önzőség lenne tőlük, ha azért akarná bármelyikük is, hogy ott hagyd a szerelmed, mert nem tetszik nekik. Jesszus, ha szeretnek a gyermekeid akkor meg örülnek ha boldog vagy! Ha egy bunkó 40-essel jössz össze az mivel jobb? Megsúgom semmivel... Itt nem a kor a lényeg hanem a párod személyisége!
2011. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 anonim ***** válasza:
74%

Egy korábbi válaszoló vagyok.

Arra nem válaszoltál, hogy vannak-e vele terveid hosszú távra? Összeköltözés,házasság,gyerek stb? Őt vagy a fiatalságát szereted? Fontos neked annyira, hogy megkockáztasd, hogy a lányaid egy időre akár elfordulnak tőled?

2011. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!