Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre, hogy fognak...

Szerintetek erre, hogy fognak reagálni a lányaim? 44/F

Figyelt kérdés

Van egy 17 és egy 19 éves lányom, az anyjuktól elváltam még régen.

A jelenlegi párom egy 20 éves lány.

Kicsit félek attól ,hogy ki fognak borulni ha megtudják ,hogy majdnem velük egy korú a párom.


2011. okt. 20. 22:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szólva én sajnálnám apukámat, hogy úgy érzi, már csak a 20 éves korosztállyal tud kapcsolatot létesíteni, mert a saját korosztálya nincs miért felnézzen rá. Nekem volt ilyen ismerősöm, és utólag bevallotta, hogy bár kedvelte a lányt, tényleg csak azért kellett, hogy úgy érezze, valaki még felnéz rá.

Az viszont mindenképpen árulkodó, hogy a lány apja alkoholista és nem törődik vele. Én úgy gondolom egészséges 20 éves lányok nem szeretnek bele édesapjuk korabeli férfiakba. Csak akkor, ha valami komolyabb lelki problémája van, amit lehet, hogy beismer, de az is lehet, hogy nem. Azt hogy a lány hozzád menekül, és az édesapját keresi benned, ne téveszd össze egy egészséges nő természetes vonzódásával.

Nagyon érdekel, hogy mit érzel a lány iránt? Szereted? Vannak vele hosszabb távú terveid? El tudnád képzelni, hogy összeköltöztök, összeházasodtok, gyereket szül neked? Emellett azzal is számolnod kell, hogy ahogy idősödik, úgy te is idősödni fogsz, és pár év múlva lehet, hogy találkozik majd egy korának megfelelő fiúval. Azt is kibírnád?

2011. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy én se venném könnyen, ha az új "anyám" csk 2-3 évvel lenne idősebb tőlem.... Nem piszkálnám, nem bántanám, de lefagynék egy időre.
2011. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom... én iszonyúan kiborulnék. Inkább töltsd ezt az időt a gyerekeidre, mert az a 20 éves csaj, olyan, mintha a saját gyereked lenne! Nincs apa-komplexusa? Egyáltalán nem lrtem az ilyen nőket, miért pont egy nála 20 fölötti hapival jár, akinek gyakorlatilag már 2 felnőtt gyereke van...
2011. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 anonim ***** válasza:
73%

22:36

Nekem felnott gyermekeim vannak, a kisebbik egyetemista, tehat ismerem a lelki vilagukat, azt, hogy ebben a korban is mennyire szukseguk van az apjukra. Nem valtunk el, tehat mi egyutt elunk. De azt tudom, hogy a szeretetet feltik, meg akkor is, ha egy veled egykoru lenne az uj parod, mar betolakodonak tekintenek, mivel feltekenyek lennenek a masikra, az idegenre! Nem egy gyermeket nyugtatok eppen hasonlo lelki problemak miatt, es ott is egy gondoskodo apukarol van szo, aki ugyan mindent megad a lanyanak, de az anyukanak is uj parja van, es a papanak is! A "tranzit" szeretet, amiben ezek a gyermekek reszesulnek. Ez a te eleted, tedd azt, amit jonak latsz, es nem fontos, hogy masoktol kerj tanacsot, foleg akkor, ha mar te elhataroztad, hogy ez a parod! Felnott ember vagy es legy hatarozott, tudd azt, hogy mit kell tenned, s nem artana elobb elgondolkoznod azon, hogy valoban a gyermekeid nem fognak-e lelkileg serulni! Talan konnyebb lenne nekik akkor, ha egy veled egykoru tarsat valasztanal, mivel meg ffiatalok ahhoz, hogy megertsek azt, hogy az erzelmeket korhoz kotni nem lehet pl. Te szulo vagy, es felelos vagy a gyermekeidert, tehat most amikor dontesz, akkor mar ugy kell dontened, hogy figyelembe veszed a gyermekeid hozzaallasat is, mivel mar nem vagy egyedul, csalados ember vagy, fuggetlenul attol, hogy nincs elettarsad, de vannak gyermekeid!

2011. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 anonim ***** válasza:
86%

Én 19 éves vagyok lány, de ha az apám azzal állna elő, hogy egy 20 éves barátnője van hát bizony kiakadnék. Próbálnék ésszerűen gondolkozni de nem menne. Az ilyet egyébként sosem veszem komolyan. Nyilván nagyon ritkán van őszinte igaz szerelem, de a legtöbb csak arra épül, hogy a férfi érezhesse, hogy valaki felnéz rá, és , hogy még fiatal gondolom erre gerjed be leginkább, és azt hiszi, hogy szerelmes de közben csak a fiatalságába szerelmes.

Én őszintén, nagyon ritkán találkoznék csak vele, apával. Kerülném inkább. De tudom, hogy úgy sem tartana örökre az a kapcsolat kettejük között. Nem utálnám meg emiatt, de még is zavarna ez a gondolat, kiábrándulnék belőle az biztos.

Szerencsére az én apám egészséges férfi!


L19

2011. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:
21%

Nem akadnék ki.

22 éves vagyok, 40 alatti férfi szóba sem jöhet nálam. Szóval én ismerem a helyzetet :)


Felnőtt emberek vagytok, nem teszel semmi rosszat.A lányaid sem kicsik már, érteni fogják, hogy boldog vagy, és szerintem egy gyereknek ez számít.

2011. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:00


Én is egészséges vagyok. :)

2011. okt. 20. 23:01
 58/131 anonim ***** válasza:
100%
Miért jön valaki mindig az "irigykedtek" dumával? Mintha főnyeremény lenne egy elvált, negyvenes, kétgyerekes pasi..
2011. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ha nem esett le , úgy írom, hogy egészséges lelkületű férfi!

:)

2011. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:01


Aranyos vagy. :)


Remélem a lányaim tényleg megértik majd.

2011. okt. 20. 23:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!