Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre, hogy fognak...

Szerintetek erre, hogy fognak reagálni a lányaim? 44/F

Figyelt kérdés

Van egy 17 és egy 19 éves lányom, az anyjuktól elváltam még régen.

A jelenlegi párom egy 20 éves lány.

Kicsit félek attól ,hogy ki fognak borulni ha megtudják ,hogy majdnem velük egy korú a párom.


2011. okt. 20. 22:06
 81/131 anonim ***** válasza:
76%
24 év könyörgöm, Ti komolyan gondoljátok, hogy ez hosszútávú kapcsolat lesz? Lehet, de nem sok eséllyel. Persze a gyerekei akkor is fontosabbak az embernek mint egy nőcske, ezért nyilván ha komoly be fogja mutatni. Ha tetszik ha nem el kell fogadni, de nem kötelező jóba lenni és rendszeresen találkozni a nővel mivel a 2lány is felnőtt nő!
2011. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/131 anonim ***** válasza:
53%

Ja a 20 éves párja nőcske, akivel képtelenség hosszú távú kapcsolatot kialakítani, de a lányai, akik a barátnőjénél fiatalabbak már felnőtt nők.

Csak én érzek itt ellentmondást?

2011. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 anonim ***** válasza:
56%
Én is érzem! De a f*zért kell lepontozni, mert nem ítélem el a kérdezőt!
2011. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/131 anonim ***** válasza:
39%
" lepontozni, mert nem ítélem el " - mert itt statáriális itélkezés folyik és punktum. Unom már ezt a kategoriát, mindig megbánom, ha írok. (emgem is lepontyoztak, mert elmeséltem vmit az életemből. Rohadt lealázó)
2011. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 anonim ***** válasza:
15%
00:07 igen csak te érzel
2011. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/131 anonim ***** válasza:
69%
növeld már egy kicsit az önbizalmadat, hogy a felnőtt nők is szóba álljanak veled. én mindig kapásból hajtom el a negyvenes faszikat, mert mindegyiken érződik, hogy kétségbeesetten várja, hogy nagy csillogó szemmel felnézzek rá... és ez nagyon nem férfias.
2011. okt. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/131 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezném apámat hogy nem szégyelli magát?

Hogyne, komoly kapcsolat, persze, de meg majd 54 évesen fogsz gyereket csinálni, amikor az akkor már 30as barátnőnek elkezd kattogni a biológiai órája.

Nem adok többet 1-2 évnél és rádöbben a kis barátnő a sok győzködés után, amit valószínűleg a családtól/barátoktól kap, hogy nem ilyen lovat akart. Te pedig rádöbbenhetsz hogy nem voltál más egy elcs*szett apafiguránál.

Gratulálok! Szerintem jobban teszed ha be se mutatod!

2011. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 anonim ***** válasza:
83%

Ja, és tegnap 23:06!

A képen amit belinkeltél egy vén f*sz látható, ha erre gerjedsz, egészségedre! Jó ízlésű fiatal lány bottal se piszkálná meg!

2011. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 anonim ***** válasza:
64%

Na, kicsit forditott, engem anyukam nevel, es o 50 eves en pedig 20. Tegyuk fel, hogy osszejonne egy 25 eves sraccal.


Na, eloszor is anyam ilyet biztos nem tenne.(: De ha nala talalja meg a boldogsagot, es latom, hogy a srac sem kihasznalni akarja, hanem teljes szivebol szereti az anyamat, akkor en teljes mellbedobassal tamogatnam oket.


Mindennel fontosabb nekem annak az embernek a boldogsaga, aki felnevelt. Ha o igy talalja meg, aldasom rajuk.

2011. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/131 anonim ***** válasza:
20%

Nem olvastam végig a majd 10 oldal választ, csak néhányba belenéztem.

Válaszolótársak! Miért lenne baj, ha egy negyvenes pasi egy huszas csajjal összejön??? Mindegyik felnőtt és mindegyik fiatal, simán lehet hasonló az életfelfogásuk. A fickó kora őt semmire nem kötelezi.



Azzal tehetsz jót, ha nem felettes, "mostohaanya" szerűen vezeted be a csajt, hanem barátnőként, aki a gyerekeid barátja is szívesen lenne, ha van fogadókészség. És sok múlik a fiatal párodon. HOgy hogy viselkedik a lányaiddal. Semmiképpen ne pótanyás attitűdben kommunikáljon, inkább egyenrangú félként kezelje őket, ez nagyon lényeges.

És ami még lényegesebb: semmit nem szabad erőltetni. Ha a lányaid képtelen ők elfogadni, akkor ne szervezzetek közös programot. Uez érvényes a párodra is, ha ő nem akarja, vagy érez némi ellenszenvet a lányoktól, akkor nem szabad erőltetni és mindenáron megfelelni akarni. A lányoknak sem, a párodnak sem. Gondolom a lányaid nem veled élnek, így akkora kardinális balhéra nem nagyon van sansz.

2011. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!