Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre, hogy fognak...

Szerintetek erre, hogy fognak reagálni a lányaim? 44/F

Figyelt kérdés

Van egy 17 és egy 19 éves lányom, az anyjuktól elváltam még régen.

A jelenlegi párom egy 20 éves lány.

Kicsit félek attól ,hogy ki fognak borulni ha megtudják ,hogy majdnem velük egy korú a párom.


2011. okt. 20. 22:06
 91/131 anonim ***** válasza:
52%

szarok rá engem is lepontoztak mert nem ítélem el....ez őket minősíti!

igenis az Ő ÉLETE!a lányai már felnőttek!

nekem 20 évesen már megszületett az első gyerekem!nem mindenki olyan 20 évesen mint ti voltatok anno:)

2011. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 anonim ***** válasza:
29%
Ja és még annyit, hogy nem kell a sok önjelölt észosztó álbölcsre hallgatni, akik csak dogmákat tudnak szajkózni. Ha jó a pároddal neked és neki veled, akkor CSAK EZ SZÁMÍT!!!
2011. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/131 anonim ***** válasza:
60%

A férjem és a lánya között pont félúton vagyok életkorban, sőt, egy hajszálnyival közelebb a lányához. Semmi gond nem volt ebből, néha a lánya azzal ugrat, hogy "mostohaanyu", de ez is inkább fricska, hogy 10 év korkülönbséggel elég nehezen lehetnék az :)

A férjem szüleit se zavarta, sőt az én családomban se volt még egy megjegyzés sem.

2011. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 anonim ***** válasza:
64%

Csak egy darabig olvastam, időhiány miatt, majd később folytatom, de nem bírtam megállni, hogy ne szóljak hozzá.


Ennek a 20 éves lánynak egyértelműen apakomplexusa van, amit te jól ki is használsz, hogy friss húst d*ghass. Persze te azzal nyugatod a lelkiismeretedet, hogy megmented a részeges apjától... hahahaha! Aztán mi lesz vele? Mert tuti nem fogsz sokáig vele lenni... lassan már 22 lesz, kiöregszik, jönnek az új 20asok.


És, hgoy miért nem kezdesz hozzád illő nővel? Egy 30-ast meg már meg kell hódítani és az meló, mi? Meg egy komoly, érett nő esetleg többet is akar, nem csak hogy d*gják, meg villogjanak vele.

Nőlj fel!

34N

2011. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 anonim ***** válasza:
40%

09:08; 34/N

Sikerült megragadnod a lényegtelent!


A gyomrom felfordul az ilyen "nőlj fel" típusú okvetetlen észosztástól, már ne is haragudj. A 20 éves lány is már egy felnőtt nő, illetve sok későharmincas és negyvenes férfi lényegesen fiatalabb habitusú a saját koránál.

Nem kell irigyelni, ha valaki tud élni!

És miért ne lehetne tartós a kapcsolatuk? A 20 éves leányzó nyilván nem szűz már, gondolom egy-két kapcsolaton már túl van, nem biztos, hogy a velekorú fiúcskákkal szót ért. Elképzelhető, hogy ő annál komolyabbra, többre vágyik.

A 44 éves kérdező pedig leélt egy komplett családi életet, a gyerekei felnőttek, de még ő maga sem idős. Hol itt a gond?

Pár évig élvezik kicsit egymást. Ha szétmennek, akkor még a lány nincs lekésve semmiről, ha együtt maradnak, akkor miért ne születhetne pl egy 48 éves fickónak gyereke?

Az egyetlen, ami felelőtlen dolog lenne, gyereket csinálni és magára hagyni. Az elítélendő volna. De ha ez nem következik be, akkor egy-két frusztrált, dogmatikus közhelypuffogtató kedvéért hadd ne kelljen már 38-40 éves nők között keresgélni, mert egyesek úgy tartják helyesnek.


SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK, KÉRDEZŐ!!!

2011. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/131 anonim ***** válasza:
64%
Ha szeretnek téged a lányaid,már pedig miért ne szeretnének,akkor elfogják fogadni :).Még ha nem is egyből.Sok boldogságot!
2011. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 anonim ***** válasza:
57%

Párom majdnem negyven volt amikor összeházasodtunk,én 23.Következő évben jött is a baba.Aztán még egy.

Én soha nem akartam a gyerekei pótanyuja meg semmi hasonloja lenni. csak a barátjuk,ha elfogadnak. Lehet ez a titka,csak nem szabad erőltetni.

2011. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/131 anonim ***** válasza:
75%

ma 10:15


Tegnap 22:13-as vagyok. Aki nem volt ilyen helyzetben, az el sem tudja képzelni mekkora törés ez egy gyereknek (még ha jogilag felnőtt is). Én pl. az apámra nem tudok már felnézni. Önmagában az nem nagy gond, ha valakinek sokkal fiatalabb a párja. De a Kérdező nem csak férfi, hanem elsősorban APA. Egy apának pedig példát kell mutatnia, még ha nem is élnek egy fedél alatt a gyerekeivel. Nem is tudjátok elképzelni mit él át az a lány, akinek az apja egy olyan korú csajjal kezd, mint ő. Ez olyan, mintha a gyerekeit akarná helyettesíteni, legalább is a gyerek szemszögéből így jön le. Teszem azt komoly kapcsolat lesz, így a 20 éves csaj mostohaanya szerepbe kerül, a mostohalányai pedig vele egy idősek. Egyszerűen morbid. Azt még valahogy fel lehet dolgozni, ha az apa egy gyerekével egykorú csajt kefélget. Nehezen, de fel lehet. De hogy párjának is azt választ, azt nem. Könnyű azt mondani, hogy a lányainak semmi köze hozzá, meg hogy örüljön az apja boldogságának, de ez nem így van. Ezt felnőtt fejjel sem lehet feldolgozni, onnantól már megszűnik az apakép. Tudom, mert átéltem.

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem mondd a lanyaidnak hogy szeretnel megbeszelni veluk egy nagyon fontos dolgot 6szemkozt, egy olyan idopontban mikor raernek es el tudtok vonulni valami nyugis helyre. Es nyugodt hangnemben, meseld el nekik , hogy mi a helyzet, es mielott elitelnenek Teged vagy a lanyt elobb probaaljak meg megismerni. Aztan ha nekiallnak hisztizni, akkor mond meg hogy felnott vagy ez a te eleted, es probaljak meg elfogadni.mond el nekik hogy nagyon szereted oket, es ha ok is teged akkor a javadat akarjak.

De azert ne legy vak es ha a kornyezetedben mindenki azt eszleli hogy a baratnodnek nem is olyan tisztak a szandekai, vagy erzesei akkor azert legy resen. Mint ahogy te is mondtad a szerelem vak.

Mi eldonteni nem tudjuk mi lesz ebbol, ugyanis nem ismerjuk a lanyt.Lehet hogy egy tenyleg erett gondolkodasu ember. Viszont nem akarok semmi rossznak elrontoja lenni de gondolj bele, hogy mikor te 60 leszel akkor o csak 35 es valoszinuleg ez nagy galibat fog okozni.Tehat ezzel csak azt akartam mondani hogy vard meg a rozsaszint kod leszalltat, addig ne menj bele semmi komoly dologba(gyerek, hazassag)

Egyebkent sokan irjak az apakomplexust... en apukam mellett nottem fel,minden gond nelkul , igy nem mondanam hogy apakomplexusom van , de megis sok 40 koruli ferfi van,aki igazabol kinez 35nek es megtetszik. De ekkor belegondolok abba amit az iment neked is mondtam, hogy mi lesz mikor en 35 leszek o meg 55... Na de nem is papolok tovabb. sok szerencset es boldogsagot:)

2011. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 anonim ***** válasza:
40%

Nem a lányaid lesznek vele, hanem Te. Ha ti boldogok vagytok, akkor úgy legyen! A lányaidnak pedig már nem kell mostohaanya, elég idősek ahhoz, hogy felfogják, mi van.

Én 9 évvel vagyok idősebb a férjem lánynál, az életkorunkból még sosem adódott vita köztünk.

Legyetek boldogok! :)

2011. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!