Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre, hogy fognak...

Szerintetek erre, hogy fognak reagálni a lányaim? 44/F

Figyelt kérdés

Van egy 17 és egy 19 éves lányom, az anyjuktól elváltam még régen.

A jelenlegi párom egy 20 éves lány.

Kicsit félek attól ,hogy ki fognak borulni ha megtudják ,hogy majdnem velük egy korú a párom.


2011. okt. 20. 22:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/131 anonim ***** válasza:
65%

mikor 19L voltam, már régóta özvegy Édesapám(49) mondta, megnősül. Az volt az első szavam:

- Jogod van a boldogságra, Apa.

Nagyon meghatódott. És mivel ő sem szólt bele a választásaimba, én sem éreztem úgy, meghatározhatom helyette, kivel boldoguljon, semmilyen szempontból, tehát elfogadom az ő választását. Anyagilag teljesen rosszul jártam, de mégis úgy gondolom, most is, ez így volt jó, nem bántam meg. "je ne regrette rien:) - jó, ha az ember felnővén, így tud adott pillanatokban dönteni, hogy később is nyugodt szívvel tekinthet vissza.

2011. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/131 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem hisztizni fognak, pedig nincs miért.
2011. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/131 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem fognak.

Ha haszonvadász a lány, akkor talán, de akkor is többre mennek a szép szóval, de nem gondolom, hogy erről van szó.

2011. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/131 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes, hogy mindenki le lett pontozva, aki nem itélte el a kérdezőt.
2011. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/131 anonim ***** válasza:
31%
Akkor a hiszti nem az évszámnak szólna, hanem hogy új valaki van mellette. A hisztiért akkor is találnának indokot, ha 30as lenne a nő, akkor valami más gonjuk lenne... Szerintem, ha érettek akkor az apjuk mellett fognak állni, hogy boldog legyen stb
2011. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/131 anonim ***** válasza:
76%
És vajon egy 20 éves lánnyal aki konkrétan a lányaival fog bulizni járni, meddig lehet boldog...? Szerintem mielőtt bemutogatod a "csajaidat" a lányaidnak, előbb Te is bizonyosodj meg róla, hogy nem csak kaland az egész...
2011. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/131 anonim ***** válasza:
10%

Mint mondtam 20 évesen már felnőtt az ember, nem feltétlenül jár bulizni. Simán el tud vezetni egy háztartást és munkahelye is lehet.

44 évesen pedig szerintem a kérdező tisztában van az érzéseivel.

2011. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/131 anonim ***** válasza:
95%

Ha nálunk történne ilyesmi, nem szólnék bele apukám választásába, de közben sajnálnám, mert úgy gondolnám, nagyon felelőtlen és nagy butaságot csinál.

A barátnőjét természetesen meg akarnám ismerni, de csak egy találkozás erejéig, tovább nem. Apukámmal ugyanúgy tartanám a kapcsolatot, ez nem befolyásolná, de hölggyel nem. Nem hisztiznék, nem viselkednék vele csúnyán, de köszönöm, nem kérnék a társaságából.

Úgy érezném, joguk van élni az életüket, ahogy szeretnék, de az én életem része ne legyen a barátnője.

2011. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/131 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus középkorúak válsága. Új sportkocsira, yachtra, világkörüli útra nem futja, hát beújított egy fiatal kiscsajt, akivel villoghat, aki mellett saját magát is fiatalosnak képzeli. Én mindig megmosolygom az ilyen párokat, de nem ítélkezem, pont megérdemlitek egymást.
2011. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/131 Tompa Gergely válasza:
14%

ahogy irtad a lányaid szinte már nagykoruak és inenetöl kezdve semmi beleszolásuk nincsen abba hogy egy 20 éves nővel vagy együt.

miért nem kiskorút rontasz meg,hanem egy 20 éves nőt akkor meg kinek mi köze van hozzá hogy te kivel vagy.

akinek nem tetszik el lehet menni.

2011. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!