Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy huszonéves...

Lehetséges egy huszonéves lánnyal komoly kapcsolat esetleg házasság?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a mai húszas csajokat csak a buli meg a pláza érdekli. Egyik sem akar "kikötni" senki mellett, sem dolgozni. Viszont nekem mások az elvárásaim. Nem vagyok bulizós, család és gyerek amit akarok. A 30-as vagy 40-hez közeli nőknél a próbálkozás meg szinte lehetetlen. Azok meg nem akarnak egy húszas pasit maguknak. Létezik egyáltalán olyan húszas nő, aki családra vágyik és nem egy bulizós p*csa?
2011. okt. 26. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim válasza:
100%

Nekem azért az a meleg duma tetszett. :D Te jó ég... Lehet akkor DIVATBÓL lehetnél te is az, nem? Ha már ennyire nem találsz magadnak lányt. Ez úgy is így működik.


(remélem mindenki érezte a szarkazmust)

2017. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim válasza:
41%

Na, ezt a kérdést csak most találtam meg, de annyira szórakoztató volt olvasni a válaszokat, hogy gondoltam, én is megírom a sztorimat- hasonló célzattal.

23 éves lány vagyok, eddig egyszer volt egy "komolynak" minősített, de néhány hónapon belül kifutó kapcsolatom, ami alatt úgy ottmaradtam, mint úthenger után a vaslemezke. Utána volt 1-2 év, amikor minden és mindenki belefért, bár lefeküdni senkivel sem akartam, mondván, az előző is a szex után hagyott el...és láss csodát, most meg már benne lettem/vagyok valamiben, ami a szexen alapul, bár lehet, ez sem sokáig már, mert az érzelemnélküliség hosszú távon nem nekem való.

Hogy miért vállaltam be egyáltalán? Rendkívül egyszerű: mert elegem volt már, hogy vártam a hősszerelmes, nagybetűs, csillogó szemű Igazira, aki belovagol velem a naplementébe. Csalódás csalódás hátán, és igenis, most egy kicsit pihenek, mert nem tudok hinni valamiben, amit eddig még sosem láttam (kitaláltátok, nem vagyok vallásos sem). Hát ennyi. Ha jönne egy olyan srác, akivel végre tervezni lehetne, szíves-örömest foglalkoznék vele, ha látnám, hogy nem egy hímsoviniszta állat, akinek csak saját maga+ a hasa számít- de addig köszönöm szépen, jól vagyok így is. Legalább néha van szex+ egy nem utolsó társaság is. (Igen, egy nő is vágyhat a sok, jó és minőségi szexre! Ez nem férfi princípium, tessék megjegyezni!)

Ja, és állítólag egy feltűnően szép jelenség vagyok, mégis imádnak elkönyvelni ribinek, pedig sem viselkedésileg, sem öltözködésileg nem vagyok olyan; amit most csinálok, évek alatt kialakuló kiéhezettség előzött meg, amit nem volt merszem idáig csillapítani, hiszen "rendes lány olyat nem csinál"... Szóval uraim, tessék már tovább látni egy kicsit a sztereotípiákon! Köszi, a többi, lassan kiábránduló, szeretetre vágyó, de sajnos túl jó genetikájú nőtársam nevében is.

2018. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!