Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy huszonéves...

Lehetséges egy huszonéves lánnyal komoly kapcsolat esetleg házasság?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a mai húszas csajokat csak a buli meg a pláza érdekli. Egyik sem akar "kikötni" senki mellett, sem dolgozni. Viszont nekem mások az elvárásaim. Nem vagyok bulizós, család és gyerek amit akarok. A 30-as vagy 40-hez közeli nőknél a próbálkozás meg szinte lehetetlen. Azok meg nem akarnak egy húszas pasit maguknak. Létezik egyáltalán olyan húszas nő, aki családra vágyik és nem egy bulizós p*csa?
2011. okt. 26. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
64%
már ne is haragudj, ezt kicsit magamra vettem... 24 évesen négy és fél éves kapcsolatban vagyok, jövőre férjhez megyek. Imádom a párom. Vannak hullámvölgyek, de szerencsére nem dobtuk ki egymást az első hangos szónál, hanem megpróbáltuk megoldani. igen, ha discoba jársz, sok hullarészeg huszonévest fogsz látni, de szerintem ebből nem kéne általánosítani.
2011. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen vagyok. 22 éves, 2 éve dolgozom, élettársi kapcsolatban élek, házasságra, családra vágyom, de jelenleg az utóbbi megvalósításáért melózunk párommal.
2011. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
71%

22 évesen 5 éve élek párkapcsolatban. Bulizni kb. 3 éve nem voltam, leszámitva a koncerteket, kocsmázásokat néha néha. Plázázni nem szoktam. Eljegyzést tervezünk. Ne általánosits:)


22-L

2012. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
67%
25 éves, 3 éve asszony, fél éve anya. Nem a szülők pénzelnek, a férjemmel keményen megdolgozunk mindenért, és mindent úgy alakítunk, ahogy nekünk jó. Fiatalon szerettünk volna házasok és szülők lenni. Mindig is kerültük a bulikat és a plázát. Szóval van ilyen is ;)
2012. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim válasza:
60%

Hogy ne letezne olyan fiatal no aki nem bulizos, plazazos?! Valoszinuleg nagyon rossz helyen keresgelsz, mert az en ismeroseim kozott a legtobben, igenis normalis, komoly lanyok, legtobbuknek mar evek ota tarto kapcsolata van, itt-ott mar gyerek is.


En 24eves vagyok 4eves kapcsolattal, es most varjuk a harmadik babankat. Nagyon boldogok vagyunk, es soha le nem cserelnem ezt a boldogsagot bulizasra, meg mas baromsagokra.

2012. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
95%

Egy gondolat még kimaradt szerintem a válaszokból: az a huszonéves lány, aki eljár bulizni, nem biztos, hogy azért teszi, hogy valakit lepippanthasson a wc-ben, vagy hogy a detoxban ébredjen másnap, hanem mondjuk azért, hogy ismerkedjen. Főleg ha már van vagy 28, és esetleg már rég családot szeretne, csak tudod ahhoz egy pasi is kell. Nade hol ismerkedjen, a buszon? A könyvtárban, a postán? Azért valljuk be, erre a legalkalmasabb a bulizás. Ami alatt te nem tudom mit értesz, de nemcsak éjjel 2-kor kezdődő, tűsarkas, rajzolt szemöldökű lányoktól és szintetikus drogoktól hemzsegő bulik léteznek, hanem egyetemi partik, házibulik, romkocsmák, és még számos formája.

A pláza meg elég praktikus azok számára, akik este 6-ig dolgoznak, és/vagy szeretnének 1 órán belül tejet, kenyeret, új cipőt, lottószelvényt és virágföldet venni. Szóval az ott fellelhető csajok sem feltétlenül felszínes, buta picsókák, legfeljebb akik ott töltik a napjukat.

Azt már az előttem szólók említették, hogy nem árt egy végzettség, lakhatás és anyagi biztonság, mielőtt az ember gyereket vállal, és ez nemigen jön össze huszon-egynéhány évesen. De a magánélet is erősen meghatározza. Nem mindegy, kivel és mikor köteleződik el az ember, azt az illető személyt valahogy meg kell találni, és ha megvan, akkor sem árt, ha az ember tényleg érettnek érzi magát az elköteleződésre, és nem úgy menekül bele egy házasságba, hogy már az elején borítékolható a válás. Mindez nem annyira egyszerű, nem mindenkinek jönnek össze olyan flottul a dolgok, szóval lehet, hogy a huszonéves csajok, akiket te éretlen, felszínes, alkesz ribinek tartasz, a fele már szíve szerint rég babázna, ha lenne kivel.

Nem tudok annyira elcseszett, morálisan romlott szórakozóhelyet elképzelni, ahol ne lennének olyan lányok, akik vágynak az igazira, netán pont kétségbeesésükben ugranak fejest mindenbe, te meg azonnal megítéled őket a külsejük vagy pillanatnyi viselkedésük alapján.

De ha ezektől az előítéletektől nem tudsz megszabadulni, körülnézhetsz más helyeken is. Főleg ha nem ejtesz ki olyan mondatokat, hogy "régen minden jobb volt" meg "divat melegnek lenni"..

2012. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
25%

Nem olvastam a válaszokat!

17 évesen volt egy komoly kapcsolatom,19 évesen felvettem a háziasszony szerepet!Főztem,mostam,fenntartottam a háztartást tisztességesen!Aztán vége lett!

Aztán persze én is kicsapongtam mert miért ne!

Viszont 22 évesen össze jöttem a jelenlegi párommal,vőlegényemmel!4 hónap után össze költöztünk,külön anyuciéktól!Nem járunk bulizni,lekoptattuk az összes "barátunkat",épp ezért mert míg minket a jövőnk meg a családalapítás érdekel,a velünk egykorú "barátok" meg minden hétvégén elverik anyuci pénzét a bulikra meg a f*szságokra!Nekem erre már nincs igényem!


Most leszek 25 éves és egy éve tervezgetjük a babát,de csak 3 hónapja vágtunk bele a projektbe!

Teljesen ki vagyok akadva a régi ismerősökön hogy abszolút nulla az életcél az hogy kezdjenek is valamit magukkal!A létfontosság a pia,némelyiknek a drog,a heti(vagy akár napi) lerészegedés!Nulla felelősségtudat,nulla kötelezettség!Teljesen jól el vannak otthon egy 10nm-es szobában,anyu kiszolgálja őket,nekik csak tanulni,vagy here-verőcskézni kell(mert dolgozni a legtöbbnek büdös)!

Hát nem lehetünk egyformák!Kinek mi a fontos!

Én alig várom hogy anya legyek és családom legyen!Egy család ami nem 2 hónapig vagy egy évig tart,mert megunom és dobbantok!

Persze vannak azért körülöttem is normálisabbak,de többségben van a linkek tábora!

Amúgy ne add fel,van még rengeteg normális komoly huszonéves lány!

2012. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az itt a baj, Kérdező, hogy túl sarkosan látod a világot: vagy fekete, vagy fehér. Ez nem így megy! Itt egy csomóan írtak ellenpéldát, csatlatkozom én is.


Én 27 vagyok, tehát huszonéves. Kövezzetek meg, de szeretek plázába járni. Szeretek csinosan öltözködni, ezért igen, ruhaboltokba is szoktam járni, sokszor csupán nézelődni, próbálgatni. Plázap*csa-e vagyok? :D Szeretek plázába járni azért is, mert sok nagy könyvesbolt is van, oda is be-beszoktam térni. Időnként ebédelni is oda járok.


Na, ez tényleg olyan nagy bűn? Egyébként nincs az a tipikus plázacica-kinézetem: amennyiben az ilyen festett szőke, tetovált szemöldökű, feltöltött szájú, agyonszolizott nőkre gondolsz. Attól még, hogy szeretem a ruhákat, az öltözködést, nem sekélyes az értékrendem, nem csak ez számít nekem. Nagyon nem!


Ami a hátteremet illeti: nagyon szeretek tanulni, és abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a szüleim támogattak addig, amíg a 2. diplomámat is megszereztem -- ezt most fogom majd nemsokára, egy-két hónapon belül. (Nem tinglitangli, gagyi diplomáról van szó egy noname felsőoktatási intézményben.)


Állandó jövedelmem nincs, de az elmúlt években három évig doktoranduszkodtam is egy másik egyetemen, ösztöndíjas voltam, mellette csináltam a mostani sulit.


Ami a bulizást illeti: 19-22 éves koromig rengeteget buliztam a haverokkal. Igen, piáltam is, de sose volt egyéjszakás kalandom, max. smárolás, de ennél tovább sose mentem. Aztán rájöttem arra, hogy ez hülyeség, és azóta még ilyen szintű egyéjszakás kalandom se volt. A bulizások is megritkultak, mert szép lassan minden haverom, barátom egyre kevésbé ér rá, ki a munkája, iskolája, esetleg párkapcsolata miatt. De azért néha igenis van igényem bulizni, és ha tehetem, elmegyek. Néha ki kell ereszteni a gőzt. És ki lehet azt normális keretek közt is ereszteni.


És nagyon jól írta az egyik válaszoló, a 25-n felüliek is -- ha nem nagyon otthonülő típusok -- mégis hol ismerkedjenek? Nem mondom, hogy a szórakozóhelyek a legmegfelelőbb helyek erre, mert sok paraszt van ott (is), de valahol csak el kell kezdeni. Ettől még nem leszünk diszkóp*csák.


Vágyom-e családra? Nyilván igen. De nem most. Későn érő típus vagyok, nagyon sokáig tanultam, most fogom úgy igazából elkezdeni az életet. Ha lenne is párom most, nem szülnék úgy 3 éven belül, az tuti. De nincs is párom, úgyhogy nem aktuális a kérdés.


Kérdésedre válaszolva tehát: létezik, igen, nagyon sokféle huszonéves nő, aki nem bulizós p*csa, normális, és szeretne megállapodni.


Neked csak azt tanácsolom, hogy ne lásd ennyire feketén-fehéren a világot. Sokkal színesebb!


27/N

2012. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
72%

Lehetséges, persze. 24/L vagyok, de biza, már foglalt! :):)

Én éppen azért nem kezdtem a velem egykorú pasikkal sosem, mert pont ezt gondoltam/om róluk, mint amit te a 20as csajokról. Éretlenek voltak hozzám, ennyi. A párommal 2 éve vagyok együtt, ő jelenleg 30.

Szerintem Te is meg fogod találni azt a csajszit, aki megfelel az elvárásaidnak, amik - valljuk be - nem teljesíthetetlenek. :)

2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Meg kellene ismerkedned a húgommal...
2012. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!