Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy huszonéves...

Lehetséges egy huszonéves lánnyal komoly kapcsolat esetleg házasság?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a mai húszas csajokat csak a buli meg a pláza érdekli. Egyik sem akar "kikötni" senki mellett, sem dolgozni. Viszont nekem mások az elvárásaim. Nem vagyok bulizós, család és gyerek amit akarok. A 30-as vagy 40-hez közeli nőknél a próbálkozás meg szinte lehetetlen. Azok meg nem akarnak egy húszas pasit maguknak. Létezik egyáltalán olyan húszas nő, aki családra vágyik és nem egy bulizós p*csa?
2011. okt. 26. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
80%
huszonéves lány vagyok, nem járok bulizni, se plázába, de ki nem állhatom az olyan pasikat, mint te. el tudod képzelni, hogy nem csak ez a három dolog létezik a világon, és egyeseknek más életcéljuk van, mint hogy egy gyerek fenekét törölgessék? utálom az olyan embereket, akik egész életükben csak táplálkoznak és szaporodnak, mint valami egysejtűek, és közben csak terjesztik a sz.r genetikai állományukat.
2011. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Szia!


Van lakásom,nemsokára diplomám is lesz.Épp nem dolgozom,de lesz hamar új munkám úgy néz ki.

Mindenem megvan,de mégse!Szívesen járok társaságba,ha alkalom adódik,van hogy elkeveredünk buliba is.Ettől még nem vagyok bulizós pláza cica!Teljesen átlagos vagyok,külsőre legalábbis normális én úgy gondolom. Ha lenne olyan, aki ismerkedne velem már rég lenne párom. Pár hónapja léptem ki egy kapcsolatból és én mondom nehéz manapság párt találni!A szakításom is azért volt,mert nem tartott semerre a kapcsolatunk.Összeköltözés nem jött volna össze,hiába van lakásom..Van barátnőm,aki már babázik.Hidd el én is örülnék,ha valaki szeretné velem összekötni mondjuk 2 év múlva az életét...Szóval vágyom én is családra :)(válaszom:létezik!)

2011. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

ma 13:19!


Dehogynem, lehet normális párt találni. Aki akar és tesz is érte, az talál. A többi meg itt sír, én is. 22F

2011. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
89%

Ma 00.46 vagyok

"A kérdező kommentje:

Régebben még ez volt a normális! S most is ez lenne. Csak manapság egyre nagyobb divat szinglinek meg melegnek lenni."

Ha a meleges, szinglis rész nekem szólt, akkor azt nem értékelném, mert a szövegértés nem nagyon megy neked, azt hiszem.

Viszont abban igazad van, h régen ez nem így volt. A nagyanyám 19 évesen szült gyereket, volt 6 elemije, világéletében nem volt munkahelye, nyaranta elment földet kapirgálni, hogy meglegyen az a ledolgozott idő, ami után már jár nyugdíj.

Manapság már csak praktikus okai is vannak annak, ha egy nő dolgozik: pénz keres, mert egy ember csak a legszerencsésebb esetekben keres annyit, h eltartson egy egész családot. És mivel dolgoznak a nők is, van olyan, aki nem a teszkó árufeltöltő szinten szeretne 60 éves koráig maradni, ezért tanulnak. Borzaszó, ugye? Na, és ezért nem fognak neked 20-24 évesen gyereket szülni.

2011. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
93%

Bizonyára azért nem találtál még rendes csajt mert hiába csábító hogy családközpontú vagy, egy ilyen szűklátókörő, elfogadásra képtelen embert nehéz elviselni. Régen a fán veszekedtünk a banánon. Régen barlangban laktunk, akkor szemét aki most nem ott lakik? Régen naponta öltük egymást (ma azért kicsikét kevesebbet), régen egy nő szült 10 gyereket és jó esetben egy-kettő maradt meg és még lehetne sorolni, hogy milyen jó volt régen. Egyrészt nevetséges ez a siránkozás, hogy bezzeg régen mert régen semmivel sem volt jobb, sőt rosszabb, másrészt meg a világ halad és haladni kell vele akkor is ha ez neked ilyen baromi nehéz.

Én nem iszok, nem cigizek, nem buliztam soha, még csak kávézni sem kávézok, egyetemre készülök, komoly kapcsolaton kívül nem voltam hajlandó másra soha. De isten bocsássa már meg nekem, hogy dolgozni szeretnék, "élni" (ugye nem bulizni hanem kipróbálni dolgokat, pl utazás stb), pénzt keresni és nem egy háztartásban ülni otthon és pelenkát cserélni. Épp hogy elkerül az ember a családjától, örül neki hogy egy kicsit azt csinálhat amit akar és egyedül lehet, nem kell alkalmazkodni egy ideig, de rögtön szüljön gyereket meg menjen férjhez? Attól mert valaki nem arra vágyik mint te, még nem lesz rossz ember.

20L

2011. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes...

25 éves lány vagyok,régen sokat jártam haverokkal szórakozni,de nem IHB(Iszunk,Hányunk,Belefekszünk)bulikba,csak egy kicsit elengedtük magunkat.Azóta a haverokról kiderült,hogy csak ivásra voltak jók,semmi másra,és hanyagoltam őket.Ma nem járok el sehova,plázába csak könyvet venni megyek.Minimálbérért dolgozok 3 műszakban,aminek a felét leszurkolom anyunak,akivel együtt élek.Nem ő erőlteti,én akarom őt és öcsémet támogatni.És tudod nincs kapcsolatom,szingli vagyok,és az is maradok.Nekem nincs ahhoz kedvem,hogy beszabájozzanak,fejős tehénnek nézzenek.Ahhoz sincs kedvem,hogy munka után hulla fáradtan,hazajőve egy magadfajta nyávogjon nekem,hogy hol a vacsorája.Nem és kész.Tisztességes nő vagyok normális értékrenddel,de nem keltetőgép.Neked az a bajod,hogy hímsoviniszta agyacskád nem veszi be azt az infót,hogy a nőknek már nem a fakanál mellett a helye.Tanulhat,dolgozhat,utazhat ha akar.Megteheti azt,amit még 100 éve nem.De nem kell általánosítani sem.


A szülésről csak annyit,hogy soha nem éreztem kedvet az anyaságra,de nem is lenne miből.Nem mindenkinek az az életcélja,hogy szoptasson,büfiztessen,pelenkázzon.

2011. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy nem az az életcélom, hogy 23 éves koromra két gyereket meg a férjemet etessem egész nap, hanem szeretnék normálisan lediplomázni, jó körülmények között ÉLNI, szórakozni. Még nem gondolom magamat pcsának. Persze ehhez kell egy bizonyos IQ hányados, hogy felfogd.
2011. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
28%

"Persze ehhez kell egy bizonyos IQ hányados, hogy felfogd."


Ahhoz is kell egy bizonyos IQ hányados, hogy TE felfogd, hogy a "huszonéves" jelző az 21-30 éves kor között érvényes... és nemcsak 23 éves korig, vagy te mit írtál...


Azt én is normálisnak tartom, hogy 25 alatt nagyon kevesen akarnak gyereket. De azért 27-28 éves koráig az embernek már csak volt elég ideje elvégezni annyi egyetemet, amennyi kifért a csövön, nem? Meg élni. (amúgy esküvő után is nyugodtan lehet bulizni, legfeljebb kevesebbet, na és akkor mi van, leszakad az ég?) A probléma az, hogy ma már az is egyre nagyobb ritkaság, ha az emberek 30 éves kor alatt házasodnak. Én igazán toleráns vagyok, de hogy ez kinek jó, azt nem tudom. Mindennek megvan a maga ideje, de a nő biológiai órája az ketyeg, bulizni lehet, meg 35 évesen szülni is lehet, de aztán ne sírjatok, hogy jaj a komplikációk így meg úgy... A házasságról meg annyit, hogy normális esetben az egy elköteleződést jelent, nem egy b*szott nagy, világraszóló rendezvényt, amivel azért vársz éveket, mert sokba kerül... te azért mennél férjhez, hogy felhajtást csinálhass, vagy hogy kimondd a férjednek a boldogító igent? Szóval egy korrekt kis esküvőt viszonylag kevés pénzből is meg lehet csinálni, nem a legdrágább menyasszonyi ruha kell, meg nem kell a fél világot meghívni, meg Ausztráliába menni nászútra. Aztán máris nem olyan drága. És igen, létezik ilyen nő, aki húszas, családra vágyik, és nem bulizós p*csa. Még egyszer mondom, aki 27 éves, az is huszonéves!

2011. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
76%
Nektek a bulizós p*csán meg a házasságon kívül nem létezik más? De komolyan! Vannak normális, nem bulizós emberek is, akik ennek ellenére nem akarnak házasodni mert nem vágynak rá vagy mert épp akkor nem fér bele az életükbe.
2011. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
25%
Oké, csak ne lepődjön meg, ha keresek mást. Azt csinál, amit akar, de én is. Nem vagyok köteles együtt lenni valakivel, akivel ilyen durván nem egyezik az életfelfogásom.
2011. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!