Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondunk van és tehetetlen...

Gondunk van és tehetetlen vagyok. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Párommal tegnap megtudtuk, hogy az albiból hamarosan mennünk kell. Hála a végtörlesztésnek, a tulaj árulta a lakást, mivel áron alul volt, most nagyon úgy néz ki, egy család megveszi...

Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetünket, mert gyakorlatilag nincs normális kiadó albérlet a városban. :( Egy nagy gyár miatt (ahol mi is dolgozunk) a munkaközvetítők majd' az összeset bérlik, a maradék meg a minimum 50ezer bérleti díjú, túl sok szobás lakás...

Anno mikor ezt az albit kerestük, sehol nem volt bútorozott lakás (a munkaközvetítők ezeket veszik ki a munkásoknak). Most, hogy vannak bútoraink meg minden, ami kell, most csak bútorozottat találni a fent említett árkategóriában. Mivel már egy hónapja tudtuk, h árulva van a lakás, keresgéltem folyamatosan, de szó szerint semmi... :(

Van egy hónapunk albérletet találni...

Rettegek, mi lesz, ha nem találunk, akkor hova tovább? a szülők 30 km-es körzetben vannak mindkét részről, de egyikünk sem menne a másik szüleihez... Én legalábbis páromékéhoz 100%, hogy nem, azok legombolnák rólunk fizetésünket... Albi mellett tudtunk félrerakni.

Nagyon félek a változásoktól, félek, mi lesz egy hónap múlva...


2011. okt. 26. 12:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
ja és nem vetetted el a sulykot, igenis van véleményed és ezt elmondtad ennyi főleg ha úgy is van akkor ne pattogjon ellened.
2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
plusz még szegény szülei mi lesz ha elmegy tőlük , nem lesz pénzük, szegények de sajnálom főleg hogy az apósod miatt kerültek csődközelbe, hát köszönjék meg neki.
2011. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Nagy volt a páromon a szülői hatás régen (már rémüldöztem is, hogy apuci pici fiát fogtam ki). Szerencsére most már abszolút nem így van, de régen... Volt, amikor egy összeveszésünk után apósnak panaszkodta ki magát (vagyis az észrevette, h ideges és kikérdezte), majd az apja megmondta neki: fiam, ha ezzel a lánnyal összeköltözöl, nem lesz egy szabad döntésed sem. Ilyen képmutató dolgot mondott!

Persze, régen még ajánlgatta, hogy nyugodtan odaköltözhetek... Gondolom jól jött volna még 90 ezer a kasszába...

Párom mindig ideges lesz, ha szóba hozom a szüleit. Nem akarom magamat védeni: sokszor hoztam fel az én és az ő szülei közti különbséget és mondtam meg keményen a véleményem, szóval megértem, hogy idegesíti a téma. Bármilyenek is, nem szereti hallani, ha kritizálom őket. Szerintem úgy érzi, ezzel őt is bírálom, lekicsinylem.

Költözni ő sem akarna a szüleihez vissza. Tudja, h anyagilag sem érné meg meg sehogy sem...

2011. okt. 26. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!