Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egy gyerek ragyogja be...

Miért egy gyerek ragyogja be a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék miért mondják azt hogy, egy kis baba tudja beragyogni a mindennapokat.Miért tesz mindenkit olyan boldogágg egy baba??
2011. okt. 27. 09:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 11:35-ös

Persze, hogy mindenki kicsi babáról írt, mert az volt a kérdés. Nem arra volt kíváncsi a kérdező, hogy ki mennyire szereti a kamasz gyerekét.

Egyébként pedig nem korfüggő, hogy valaki szereti-e a szüleit. Voltak vitáim a szüleimmel, előfordult, hogy 1-2 hónapig nem beszéltünk, de attól még szeretem őket. FELTÉTEL NÉLKÜL! Még ha nem is a világ legtökéletesebb emberei.

9:29-es voltam

2011. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
87%

Tudjátok nem annyira feltétel nélküli ez a szeretet. Van gyerekem, vannak szüleim. És bizony elgondolkodtam már ezen, ha már mindenhol szajkózzák.

Vannak emberek akik utálják a szüleiket, mert pocsék embernek tartják őket. Van olyan ember aki nem szereti a gyerekét mert "csak a baj van vele". Szóval szerintem igenis azért szeretjük ennyire a szülőket, gyerekeket, mert ők is szeretnek minket. Mert boldogságot ad, ha átölelnek, rád mosolyognak, mert adnak is, nem csak kapnak.

2011. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
65%
Nekem még nincs gyerekem, de már rajta vagyunk a dolgon. És nem azért, mert sivár az életem. Van munkám, karrierem, hetente keresnek új munkaajánlatokkal, de persze nem tudom elfogadni mindet. Férjemmel járunk moziba, kirándulni, nyaralni, stb. Mégis szeretnék gyereket.
2011. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a gyerek nem szereti feltétel nélkül a szülőt,ez butaság.A gyerek ahhoz mérten viszonyul a szülőhöz,amit kapott tőle.

A szülő szeretheti feltétel nélkül a gyerekét.

Szerinted miért van az,ha vkinek lesz gyereke,akkor azt jobban szereti,mint aszüleit?

Azért,mert ez így van kódolva.A gyerek idővel nem kötődik a szülőkhöz annyira.

De a szülő mindig fogja szeretni a gyerekét.

Jó itt most kivétel ez alól a megélhetési gyerekgyártók csapata:D

2013. dec. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
67%

Mar akiet. az enyemet biztos nem mert nem szeretem a gyerekeket es kifejezetten idegesitenek.

Ja es nincs es nem is lesz gyerekem.

2015. nov. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!