Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti otthon a családban pl ha...

Ti otthon a családban pl ha van 1 anyuka meg 2 lánya akkor egy vízben fürdötök a kádban vagy minden nőnemű családtag külön enged magának vizet a kádban?

Figyelt kérdés
ez csak érdekel hogy ti hogy csináljátok
2011. okt. 31. 13:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem azért nem ülök más után a vízbe, mert szeretek pazarolni.

Ha nincs pénzem vízre, akkor inkább tusolok. Leöblíted magad, elzárod a vizet. Jól bepaszappanozod magad, majd leöblíted magad ismét. Egyszer dugd be a dugót, és meglátod, hogy 3 ember le tud tusolni egy fél kádnyi vízzel.

2011. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
77%

Mi a párommal zuhanyzunk..Mig otthon laktam, akkor is zuhanyoztam, kádba talán félévente 1x voltam.

Szerintem egészségesebb is a zuhanyzás és kevesebb víz megy el.

2011. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
60%

Külön. El se tudom képzelni, hogy olyan vízbe fürödjek, amiben előtte már fürdött valaki. (Strandra is utálok járni!). Tengert se nagyon csípem, de azt nem emiatt.


Szóval egyet tudnék elképzelni, hogy a 3 éves kislányom után gondolkodás nélkül beülnék a kádba, de mivel ő korán fürdik, én meg sokkal később, így ez nem járható út. :) De utána megfürödnék, csakis utána!

2011. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
73%
Mennyien szeretitek a zuhanyt! :) Én ki nem állhatom, úgy fázom alatta... :( Nekem csakis kád. De külön vízben.
2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk vagy én vagy a férjem a gyerekek után ugyanabban a vízben szokott. A két kicsi együtt fürdik. Igazán egyébként sem koszosak ha belegondol az ember.

Nagyon el van itt túlozva ez az egész, hogy koszos víz.

Kérdező, nehogy elkezd magad rosszul érezni, mert ti egy vizet használtok. Nyilván ha retkes az ember nagyon, akkor jobb új vizet engedni.

Vagy kevesebb vízben mindannyiótok külön. A tus is jó, ha gyorsan csinálja az ember, és nem útálja.

2011. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
56%

Hát nem tudom, pl télen amikor egész nap bent vagyok a lakásban mitől leszek olyan baromi retkes, ahogy 1-2 válaszadó beállítja?

Én jó családi körülmények között éltem, mégis egymás után fürödtünk. Értelemszerűen nyáron vagy ősszel egy fapakolós meló után gyorsabb a zuhany, vagy ha késő este jött valamelyikünk haza, akkor nem vártak rá a többiek. De egyébként egymás után.

Most külföldön élek, naponta zuhanyzok, viszont ismerek olyat, aki hetente 3*. Még nyáron is. És a gyerekek is max hetente 3* kerülnek vízbe. Ők így "spórolnak" és tesznek a környzetért (kevesebb vízhasználat).

2011. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező és milyen sürün fürödtök? Mert pl azzal is lehet spórolni ha hetente 1szer fürödtök.És nem is kivánom gyakrabban elég a heti 1 tus. Télen akár 2 hét is eltelik 2 tus között. Meg a wct se huzzuk le minden pisi után mert az is sokat fogyaszt igy elég kevés a vizszámlánk. 2 havonta 1500-2500 közt. Azért az elég jó nem? Pesti viszonylatban
2011. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%
Csakis külön .Aki spórolni akar az zuhanyozzon !
2011. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ.

21 hós a kislányom, ő fürdik először. Ha nagyon összekoszolta magát (pl. homokozó, játszótér), akkor már nem fürdök meg a vizében. Ha esett az eső és egész nap bent poshadtunk, akkor simán beülök utána.

Mivel építkeztünk, így a férjem sokszor nagyon koszosan jött be. Ő beleült az én vizembe, lemosta magát, utána pedig még zuhanyzott egy gyorsat és még egyszer beszappanozta magát. Ha nagyobb lesz a gyerek, pl. ovis, akkor már nem fogok a vizébe beleülni (szerintem).

2011. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
68%
Csak külön. Eleve jobban szeretek zuhanyozni (így sokkal többet lehet spórolni), de ha néha kádban fürdök, akkor csakis külön vízzel. Hiába nem tűnik mocskosnak az ember, rengeteg fertőzést el lehet kapni így. Aki spórolni szeretne, az zuhanyozzon, még egészségesebb is.
2011. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!