Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáraszt le jobban a...

Miért fáraszt le jobban a tanulás, mint a gyereknevelés, vagy a munka?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves gyerekem, de most visszaültem az iskolapadba, illetve csak levelezőn tanulok, de így is sokat kell a tanulással foglalkoznom. Amíg én tanulok, addig anyukámnál van a gyerek, vagy oviban, a férjem pedig dolgozik. Úgy érzem, 5-ször jobban lefáraszt a szellemi tevékenység, mint a gyereknevelés, pedig az sem kis meló, főleg, mivel elég mozgékony gyerekem van. Minden elismerésem az egyetemistáké, hogy ezt a sok tudást próbálják elsajátítani, én este hulla fáradtan zuhanok az ágyba tanulás után:D

Ha már órákig tanulok, úgy érzem, mintha lefutottam volna a maratont, mitől lehet ez?

27/N


2011. nov. 1. 13:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem helyeztem fole. Se alá.

Mindennek megvan az nehezsege, meg a konnyebbik resze.

Csak azt se kell mondani, hogy hu, aki gyereket nevel, semmit sem csinal.

2011. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem simán több felelősséged van, és plusz a tanulás. Szerintem nem is önmagában csak a tanulás fáraszt le, de ha tényleg ennyire rossz, akkor olvasd el ezt a cikket, vannak benne tippek, hogyan legyen kevésbé fárasztó, vagy legalábbis hogyan tudnál kicsit feltöltődni! :) [link]
2016. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!