Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy szüleim nem...

Normális az hogy szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátom? 20/L

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve vagyunk együtt, ő 23 éves. Megint itt a hideg idő, mindjárt tél lesz, és az utcán vagy az autóban töltjük az estéket. Előző tél is nagyon rossz volt emiatt. (Nála sem lehet, de annak megvan az oka.)

Amúgy ő már nem az első barátom, és szüleim tudják hogy már évek óta nem vagyok szűz. Azt is tudják, legalábbis anyukám, hogy a kocsiban úgyis meg szoktuk oldani. Tehát nem a szex miatt ellenzik. És nem is vallásosak tehát ez sem lehet az ok.

Amikor kérdezem a válasz az rá hogy: "Mire jó az? Mindenki aludjon a saját ágyában." És aztán elterelik a témát, ha tovább kérdezgetem meg felhúzzák magukat.

Normális indokot még nem tudtam kiszedni belőlük pedig értelmes módon próbáltam erről beszélni velük, többször is.


2011. nov. 1. 17:45
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Szó nem volt arról hogy ide is költözne. Már havi 3 alkalommal is megelégednénk.

De amúgy tényleg az összeköltözést tervezzük tavasszal/nyáron, és pontosan emiatt a szabályrendszer miatt. De csak albérletbe tudunk. :( Mondjuk ezt az ötletet is ellenzik szüleim, ők ezt valami lázadásnak tekintik hogy el akarok költözni ennyi idősen, nem értik meg hogy ők üldöznek el a viselkedésükkel.

2011. nov. 1. 19:03
 12/50 anonim ***** válasza:
74%
Ki beszélt arról hogy oda akar költözni, ráadásul pár nap múlva? ennyire retardáltak között éltek hogy ott csak ilyen példa volt? Én távkapcsolatban voltam a párommal 2 évig csak hétvégén találkoztunk egymással és akkor ott kellett aludni a másiknál, vettünk volna ki minden hétvégente egy szobát vagy mi? Egy igazi anya nem teszi ezt a gyerekével, undorító az ilyen szülő, mert ha még 2 hét után akarnák de 1,5 év, mocskos egy világ ez.
2011. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
75%
De én nem értem ezt... Nálam sem aludhat itt a barátom, pedig 5 éve vagyunk együtt és idősebb is vagyok nálad. De ettől függetlenül nem kell a kocsiban szexelnünk, megoldjuk a szobámban. Szóval nem értem, hogy attól még, hogy nem alszik nálad, miért ne lehetnétek nálatok?
2011. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Azt sem akarják hogy feljárjon, mert az is zavarja őket. De nem csak a "kényelmes szex" a lényeg. Jó lenne vele ébredni néha, összebújva aludni, nekünk ez is kimarad.
2011. nov. 1. 20:01
 15/50 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem hisztizi ki a barátod otthon, hogy te alhass náluk? Ott elfogadod, hogy oka van, nálatok meg az az oka, hogy nem engedik a szüleid. Fifti-fifti.
2011. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudtok összeköltözni?
2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
70%

Ekkora marhaságot... "A szülő dolga ugye hogy kerülgesse a párodat"

Érdekes, hogy normális ember szeretné megismerni a gyermeke párját. Azért másfél év után nem fellángolásról, vagy szeretősdiről van szó, hanem érzelmekről. A kérdező szülei viszont napközben sem szeretik, ha náluk van a fiú.

És? Tegyük tönkre szegény kislányunkat? Direkt tegyünk neki keresztbe, hogy ne tudjon találkozni a szerelmével? De el se költözzön ám, ne költözzön össze a barátjával. Szerintem ez a gusztustalan.

2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező utal rá, hogy ez a fiú már nem az első barátja. Kötelessége egy szülőnek az akárhányadik fiúval megosztani az otthonát, akit a lánya felszed? Nehogy már! Egyszerűen undorító. Még akkor sem, ha másfél éve együtt vannak. Költözzön hozzá, vagy menjen albérletbe. Ott aztán akkor és azt fogad, akit akar. A szülői ház nem átjáró ház. Hivatkozni persze lehet bármire; a hidegre és másra is.
2011. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
22%
18.34-nek tök igaza van! Az ott alvás nemcsak azt jelenti, hogy belelát a család életébe /amihez egyébként semmi köze!/, de - akárhogy is vesszük - egy plusz személy, aki fürdőt, WC-t használ, élvezi a komfortot /ami szintén semmilyen jogon nem jár neki!/ és időnként talán még meg is illik etetni. Félig-meddig egy eltartott személy lenne, akinek a szülői házhoz semmi, de semmi köze sincs!
2011. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
75%
De odavagytok a szülői házzal féltitek az irhátokat, nehogy meglássák hogy ölitek egymást, mert persze biztos pedáns család vagytok akiknek nincs mit szégyellnie. Majd ha elköltöznek jó messzire a szülők meg majd meg akarják látogatni őket de messzire való tekintettel ott akarnak aludni akkor majd sír a szájuk hogy nem engedik... lehet nem az első barátja de lehet az utolsó és így neki indulni egy anyós após és vej kapcsolatnak marha jó lehet meg ha majd az unokákra is igényük lesz....Szerencsétlen mert ott akar aludni néha napján, nekem miután megismertem a barátját és ott volt jó pár délutánt nálunk és a szüleit is ismertem tök természetes volt nálunk aludt alkalomadtán, nem befogadtam csak alvóhelyet adtam, és aki 3 személyre főz az ki tud spórolni 4-nek is nézve hogy mennyi ételt kidobnak az ablakon az emberek.. az hogy meg lehúzza 1 nap 3 szor a wc-t meg úristen zuhanyzik, csődbe fogok menni. És ez esetben a szülők megismerésre sem hajlanak, csodálkozom hogy szerencsétlen lánynak nincs még gyereke vagy nem drogozik, mert végülis annyira nem törődnek vele ha kocsiban szexel szerencsétlen, akkor már inkább otthon csinálja azzal akit ismerek mint kint az utcán.
2011. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!