Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy szüleim nem...

Normális az hogy szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátom? 20/L

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve vagyunk együtt, ő 23 éves. Megint itt a hideg idő, mindjárt tél lesz, és az utcán vagy az autóban töltjük az estéket. Előző tél is nagyon rossz volt emiatt. (Nála sem lehet, de annak megvan az oka.)

Amúgy ő már nem az első barátom, és szüleim tudják hogy már évek óta nem vagyok szűz. Azt is tudják, legalábbis anyukám, hogy a kocsiban úgyis meg szoktuk oldani. Tehát nem a szex miatt ellenzik. És nem is vallásosak tehát ez sem lehet az ok.

Amikor kérdezem a válasz az rá hogy: "Mire jó az? Mindenki aludjon a saját ágyában." És aztán elterelik a témát, ha tovább kérdezgetem meg felhúzzák magukat.

Normális indokot még nem tudtam kiszedni belőlük pedig értelmes módon próbáltam erről beszélni velük, többször is.


2011. nov. 1. 17:45
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám sose kért pénz, hogyha a barátom nálunk aludt, és lezuhanyozott, sőt, a strigulákat sem húzta, hogy hányszor megy WC-re, sőt, a családi ebéd rá eső anyagi vonzatát sem hajtotta be...
2011. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Dorisz! Ez így a normális, ha az ember fia/lánya már komoly kapcsolatban él.


Teljesen más, ha még friss kapcsolatról van szó, vagy ha tudja a szülő, hogy gyermeke nem vágyik tartós kapcsoltra.

Én sem azt mondtam, hogy minden partnerét vigye fel, de ha már évek óta együtt van valakivel, s a szülő így áll hozzá....ne is csodálkozzon hogy a gyereke nem fog benne megbízni.

Nagyon sok szülő csak akkor áll a gyereke mellett, ha mindent úgy csinál, ahogy ő azt elképzelte. Ez nem normális egy felnőtt gyerek esetén.

2011. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Arven, így van.

Korábban én is hozzászóltam a témához...Ha velem 4 év után így viselkednének a párom szülei, nem is akarnám őket soha megismerni...esküvő után sem.

2011. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell tennem, nem is vittem azonnal haza őket. Első körben anyukámat hívtuk el egy kávézóba, hogy kicsit megismerjék egymást - miután mi már összemelegedtünk.
2011. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Doris, nálunk is szintúgy. Már fél éve (majdnem) együtt voltunk mikor először náluk jártam. Emlékszem kb 2 hónapja voltunk együtt, amikor egyszer agyon áztunk s hívott, hogy szárítsak hajat...én meg mondtam, hogy nincs az az Isten:P



(Az szerintem sem korrekt, hogy mindenféle jött-ment ember járkáljon a házamban)

2011. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
86%

"Nem hiszem hogy azért fizetik a számlákat hogy nektek legyen egy szexbarlangotok

nem akkarják hallgatni ahogy a lányukat kurogatják már bocs egy szülönek kellemetlen

feszengenének, pénzbe is kerülne

felnöttek vagytk menjetek albérletbe romantikázni."


Neked szoktak lenni vendégeid? Ilyen felfogással aligha. Vagy tőlük is kéred a számlák felét, mert lehúzták a klotyót, meg mert ettek nálad?

Én nem számítottam ennyi idiótára. Mert azok vagytok, ha ilyen szinten számoljátok a pénzt, és akadályozzátok a SAJÁT gyereketeket a boldogságában.

Én sem lakom együtt a párommal, mégis minden hétvégét együtt töltünk, vagy ő jön, vagy én megyek, sőt, nyáron heteket is együtt voltunk valakinél. És se az ő anyja, se az enyém nem vinnyogott.

Szerinted ha a gyereked otthon ül a szobájában, nézi a tv-t egyedül, akkor kevesebb lesz a számla, ha ott ül mellette a barátja?

Meg mi az hogy nem akarják hallgatni ahogy a lányát k*rogatják? Érdekes, hogy az én szüleim sosem hallottak minket szexelni, egyrészt mert halkan is lehet, másrészt pedig nem fényes nappal, nyitott ajtónál csinálja az ember. Élni és élni hagyni, hallottátok már ezt a kifejezést?

2011. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
javítom: "Szerinted ha a gyereked otthon ül a szobájában, nézi a tv-t egyedül, akkor kevesebb lesz a számla, minthaha ott ülne mellette a barátja?"
2011. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
De bénák! Költözz el. Húsz évesen ne anyád mondja már meg. Ti meg sok befásult.... A lányod barátja,aki mindennél fontosabb neki gondolom,neked lehet egyszer a családtagod lesz. Ne lásson bele az életembe? Milyen felfogás ez????
2020. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Utolsó te hogy találtad meg ezt a 9 évvel ezelőtti kérdést? És úgy válaszolsz, mintha aktuális lenne :D
2020. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bedobta a figyelt kérdésekhez. És dühös lettem ezért leírtam a véleményem. :DDD
2020. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!