Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy szüleim nem...

Normális az hogy szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátom? 20/L

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve vagyunk együtt, ő 23 éves. Megint itt a hideg idő, mindjárt tél lesz, és az utcán vagy az autóban töltjük az estéket. Előző tél is nagyon rossz volt emiatt. (Nála sem lehet, de annak megvan az oka.)

Amúgy ő már nem az első barátom, és szüleim tudják hogy már évek óta nem vagyok szűz. Azt is tudják, legalábbis anyukám, hogy a kocsiban úgyis meg szoktuk oldani. Tehát nem a szex miatt ellenzik. És nem is vallásosak tehát ez sem lehet az ok.

Amikor kérdezem a válasz az rá hogy: "Mire jó az? Mindenki aludjon a saját ágyában." És aztán elterelik a témát, ha tovább kérdezgetem meg felhúzzák magukat.

Normális indokot még nem tudtam kiszedni belőlük pedig értelmes módon próbáltam erről beszélni velük, többször is.


2011. nov. 1. 17:45
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
93%

13.54-es vagyok.Mi élősködtünk?Nem dolgoztak,a mi pénzünkből éltek.A nevemen kellett,hogy legyen a villanyóra,mert amúgy lekapcsolták volna náluk,mert nem fizették.Azonkívűl tudom nem ide tartozik,de milyen dolog az,hogy egy olyan nőnek hisznek,aki a sikkasztásai miatt már rég börtönbe került volna,nem a fiuknak (párom mondott igazat).Az unokájukra nem kíváncsiak,de annak a nőnek a gyerekét szeretik.Meg apósom mikor terhesen meg akart ütni,na mert a piát imádja.

Kérdező,beszélgess el a szüleiddel,hogy ti komolyan gondoljátok egymással,egy idő után csak belátják,hogy a srác nem csak olyan szerető féle.Ismerik őt rendesen?Ha valamelyik szülődnek lesz név,vagy szülinapja,akkor nem nagy dologgal,megköszönti,akkor kénytelenek lesznek beengedni és utána majd alakul.

2011. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos amíg a szüleidé a kecó, addig akár normális, akár nem, nem tudsz mit tenni.
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem valahol mindkét félnek igaza van. A szülőnek is, aki nem akarja kerülgetni a lánya szeretőjét, vagy barátját, tök mindegy. Ne kelljen már feszengeniük egy vadidegen előtt. Nem minden szülő az a bratyis fajta, aki szereti az átjáróházat.

Másrészt tényleg sz.r a kocsiban szexelni.

Áthidaló megoldás: 1-2 órát a szüleitek is kibirnak talán, amig nyomjátok az ipart, aztán mindenki hazamegy aludni szépen. Na? :)

2011. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
19%

Nem hiszem hogy azért fizetik a számlákat hogy nektek legyen egy szexbarlangotok

nem akkarják hallgatni ahogy a lányukat kurogatják már bocs egy szülönek kellemetlen

feszengenének, pénzbe is kerülne

felnöttek vagytk menjetek albérletbe romantikázni.

2011. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

sajnállak nagyon :( mi 18 éves korunk óta alszunk együtt, vagyis én voltam 18, ő 24, de a szüleink szeretik a saját gyerekük választottját

sajnos ha eddig nem engedték akkor ezek után se fogják szerintem

ez nagyon durva :/

a kocsiban alszotok is?

2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi rendes hozzászóló van. Csak mosolygok rajtatok, s arra gondolok, hogy hálát adok az égnek, hogy én nem születtem ilyen érzéketlen, fukar embernek.


Most komolyan azt nézitek, hogy elmenne WC-re, vagy zuhanyozna?:D Akkor ti se menjetek el vendégségbe WC-re, mert be kell szállnotok a vízdíjba... Uram atyám ennyi hibbant embert!

Ennyire semmibe vennétek a gyereketek boldogságát is? Több év után is azt néznétek, hogy nektek mi a jó, a gyereketek érzései semmit nem érnek?


Mit szólnátok ha a gyerekeitek párjának a szülei is így állnának hozzá, s évek múlva is idegennek néznék a gyereketek?


Ilyen hozzáállással ne számítsatok semmi jóra. Ti gondolom azért elvárnátok, hogy a gyereketekhez ha elmentek, ott esztek-isztok, zuhanyoztok. Mert nektek ez jár.

2011. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
83%

36. szívemből szóltál...

Én nem szoktam a páromnál aludni, ő sem nálam, mi így szoktuk meg, nem is zavar. DE! Akkor megyek a páromhoz amikor kedvem van, Ő is akkor jön...A szülei úgy kezelnek mint a saját gyereküket, sőt anyósom mindig a kedvemben akar járni, soha nem bántana meg szándékosan semmivel...tavaly nyaralni vittek, idén nagyon drága ajándékot hoztak a nyaralásról...nemhogy megszámolják hányszor húztam le a wc-t...

Az én szüleim szintén bármikor szívesen látják a páromat, tudják, hogy nekem mennyire fontos...


Nem is értem hogy vannak ilyen szívtelen emberek a világon, mint itt egyes hozzászólók. Felháborító...:( És itt nem arról van szó, hogy 1-2 hónap után családtagnak kell tekinteni az illetőt, de 1-2 év után azért illene...

2011. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

"pénzbe is kerülne "

mi kerülne pénzbe? az hogy lehúzza a budit kétszer és mondjuk egyszer letusol???na nehogy ebbe menjenek csődbe...



a másik oldalról meg szerintem a kérdező meg a párja is vannak olyan intelligensek, hogy a szeretkezést kulturáltan megoldják, csendben...

2011. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
61%
A költségeket nagyon egyszerűen meg lehetne oldani, havi 10000 Ft-ot adnak a szülőknek és kész. 5-5000-et meg diákmunkából csak össze lehet szedni.. De szerintem nem az a fő probléma, hogy kéne adni egy párizsis kenyeret a barátjának, hanem jól esik nekik, hogy keresztbe tehetnek a lányuknak :/
2011. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már, milyen szülő kér pénzt ilyesmire a gyermekétől??????????????????????????????????????????
2011. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!