Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy szüleim nem...

Normális az hogy szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátom? 20/L

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve vagyunk együtt, ő 23 éves. Megint itt a hideg idő, mindjárt tél lesz, és az utcán vagy az autóban töltjük az estéket. Előző tél is nagyon rossz volt emiatt. (Nála sem lehet, de annak megvan az oka.)

Amúgy ő már nem az első barátom, és szüleim tudják hogy már évek óta nem vagyok szűz. Azt is tudják, legalábbis anyukám, hogy a kocsiban úgyis meg szoktuk oldani. Tehát nem a szex miatt ellenzik. És nem is vallásosak tehát ez sem lehet az ok.

Amikor kérdezem a válasz az rá hogy: "Mire jó az? Mindenki aludjon a saját ágyában." És aztán elterelik a témát, ha tovább kérdezgetem meg felhúzzák magukat.

Normális indokot még nem tudtam kiszedni belőlük pedig értelmes módon próbáltam erről beszélni velük, többször is.


2011. nov. 1. 17:45
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
36%
Undorítóak a mai befásult elbaszarintott magukat szülőnek valló vallásos!! kételkedő rosszindulatú emberek. Meg is érdemli Mo. hogy itt tart, a többség nem is érdemel mást.
2011. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

és ha úgy csinálod h felmegy hozzád a barátod és végül ott alszik. nem muszáj megkérdezni :P. v összeveszett a szüleivel és nem szeretne otthon aludni. találj ki valamit ;)

hálistennek nálunk nincsenek ilyen problémák. de tényleg durva ha a kocsiba töltitek az "éjszakát". kényelmetlen meg nem is romantikus. nem értem miért ilyenek a szülők..... én nem szeretnék ilyen szülő lenni :)

2011. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha havi 3X is eleg lenne, bujjatok ossze egy szallodaba, ebredjetek ott egyutt.. Fiud oldja meg. Oneki is meg van az oka hogy Ohozza miert nem mehettek, Te hozzad sem, akkor mi van? Nincs havernak egy szoba stb? Persze hogy lazadas, ha csak ezert akarsz alberletbe koltozni otthonrol.
2011. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
82%

"18.34-nek tök igaza van! Az ott alvás nemcsak azt jelenti, hogy belelát a család életébe /amihez egyébként semmi köze!/, de - akárhogy is vesszük - egy plusz személy, aki fürdőt, WC-t használ, élvezi a komfortot /ami szintén semmilyen jogon nem jár neki!/ és időnként talán még meg is illik etetni. Félig-meddig egy eltartott személy lenne, akinek a szülői házhoz semmi, de semmi köze sincs!"


Jézusom!!! Hol éltek?

Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal, mi még sosem aludtunk együtt a szülői ház(ak)ban, mikor otthon voltak a szülők, de ez nem csak az ők, hanem a mi döntésünk is volt.

DE! Ettől függetlenül akkor megyek a páromékhoz amikor szeretnék, akkor jön Ő is hozzám amikor szeretne. De nem egy idegenről van szó, arról a személyről van szó, akit szeretek, az az ember akivel az életemet szeretném leélni, nem csak mondom, tényleg. Amikor nálunk vagyunk nálunk vacsorázunk, ha náluk, akkor náluk. Tavaly nyáron elvittek egy hétre a tengerre nyaralni a párom szülei, nem hogy számolják, hány karika szalámit ettem meg, hányszor húztam le a wc-t. Sőt, mivel egyetemista vagyok, hetente, kéthetente amikor a páromnak, nekem is küldenek csomagot...


Kedves 18.34 és Társai! Ne csodálkozzatok, ha a gyermeketek x év múlva majd menekülnek otthonról. Ennyire nem láthat valaki csak az orráig!

És itt nem arról van szó, hogy tizenéves csitriket, fiúcskákat altass a házadban, hanem arról, hogy a huszonéves gyermeked párját. Ha nem is a párjáért, a gyermekedért is megtehetnéd...


Lehet példát venni a legjobb barátaink szüleiről, akik befogadták a gyermekük párját (19 évesen) és már 3 éve eltartják, fedelet adnak a feje fölé, kaját és évente többször elviszik nyaralni. Igaz van is miből, de ezek az emberek önzetlenek, nem pedig sz.rrágók mint egyesek...

felháborító...

2011. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
70%
Költözzetek össze.Az én szüleim nem csináltak ilyet,viszont a párom szülei ilyen hasonló "csodabogarak",oda nem mehet senki,mert pénzbe kerül.Volt olyan,hogy apósom azt nézte,hogy mennyit eszek.Vagy,terhesen (az ő unokája) ettem 2 szelet kenyeret,eltette a többit és mondta, Enikő ennyi elég volt.És elrakta előlem.Szörnyű volt ott lakni.Terhesen éheztem egy párszor,de megváltás,hogy párommal elköltöztünk onnan.A kisfiunkat sem szeretik.Párom is csk anyagilag kellett.Szerinted ez jobb?E.
2011. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
11%

Utolso,

Miert eheztel? Parod es Te nem tudtatok megteremteni a napi kajatokat? Ja, akkor ezert kellett, muszaj volt apos/anyoshoz koltozni.

Kerdezonel mas a helyzet. Ok nem enni akarnak, hanem d.gni a lany hazanal, egyuttebredve.

2011. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
12%
A lányos szülői ház nem arra való, hogy a szülők be-és elfogadják lányuk éppen soron lévő udvarlóját ott alvásra. A család életébe nem illik belekukucskálni egy idegennek /mert a lány fiúja még mindig csak az!/ akkor sem, ha normálisan zajlanak a dolgok /vagyis ha nem "ölik" egymást, ahogy valaki írta/. Miféle szülő az, akinek szeme láttára ágyassá válik a lánya? Ez nem álszemérem, hanem erkölcs dolga. Eszembe nem jutott volna ilyesmiért kuncsorogni a szüleimnél. Annál sokkal többre tartottam magam.
2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
70%
13.54es vagyok.Apósom szinészkedik jobbra-balra.Ha tehetné a levegőt is elzárná tőlem.De sajnos a fiukkal (párommal) és az unokájukkal is hasonlóak.Vannak ilyen élősködő emberek.Anyósomék azok:S
2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
8%
Elnezest, de nem Te, Ti, a fiatalok eloskodtok az oregeken? Ti eltek ott, elvarjatok meg a szelet kenyeret is toluk. Egeszen elkanyarodtal az adott kerdestol.
2011. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el hogy ennyire nem értitek a helyzetet, elolvasta valaki egyáltalán a kérdést? Mármint akik mostanában írtak.

Nem "dugni" akarunk nálam, nem az a lényeg, meg oldottuk eddig is az autóban. Miért ezen van a hangsúly minden válaszban?? Arra nem gondol senki hogy télen mégis milyen programot szervezzünk esténként? Nem a szexre gondoltam amikor azt írtam hogy az autóban töltjük az estéket, hanem ott töltjük simán beszélgetve, ilyesmi. Általában csak este fél 10-10 körül tudunk találkozni, előbb nem, igy sok helyre beülni sincs lehetőségünk. Mégis csak emberibb megoldás lenne ha a fütött szobában lehetnénk télen, meg például lenne wc. És nem, NEM szex céljából, hanem simán tv-zni, együtt elaludni összebújva. Amúgy eddig sem hoztam haza senkit, pedig csak tartós kapcsolataim voltak. És Ő nem egy a sok közül, hanem Ő az akit utolsónak tekintek.

A kérdés feltevése abból jött, hogy már régóta az összes ismerősünk kiröhög, és lesajnál minket, amiért ez a helyzet nálunk. Mindenkinél teljesen természetes hogy a barát/barátnő ott alszik, sőt még 17 éveseknél is, 1 hónap együtt járás után is. Ezért nem értem..

2011. nov. 3. 01:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!