Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 82 éves öregasszony kibír...

Egy 82 éves öregasszony kibír egy éjszakát a padon pokroccal és kabáttal? Vagy muszáj leszek beengedni az előszobába?

Figyelt kérdés

A húgom lerakta a házam előtti padra anyánkat, holnap vissza viszam és megmondom neki ,hogy a rendőrséggel lesz dolga ha megint ide hozza mert hozzá van bejelentve nem hozzám


(Az előző kérdést törölték mert "eldöntendő" kérdés volt)


Nem szívesen engedem be a házba mert nem beszámítható.

A 17 éves lányom elég érzékeny és nem akarom ,hogy egy légtérben tartozkodjanak.


2011. nov. 3. 18:19
 81/93 anonim ***** válasza:
100%

Jó,hogy az elején mindenki a kérdezőt támadta...

Egy anya nem attól lesz anya,hogy megszül!

Gondolom a hugodnak sem lehet jobb Vele,egy öregotthont kéne intéznetek Neki...

2011. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
2%
Nem írta a kérdező, hogy intézetben nevelkedtek volna a húgával, tehát el nem dobta őket, éhen sem haltak mellette , tehát enniük is adott, iskolába is járatta őket, mert lám írni olvasni megtanult, tehát ruházta is őket, meg sem fagytak gyerekkorukban, ezek szerint nem az utcán éjszakáztak, jó, hogy lehetett egy két kellemetlenebb helyzet, de nem lehet a sérelmeinket halálunkig hordani. Kötelességek pedig igenis vannak, persze kötelességteljesítés közben kicsit megcsappan a komfortérzetünk...
2011. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
100%

21:41:

Hát nem tudom, ennek a mártírságnak mi értelme van! Ha nem beszámítható, akkor legjobb neki az öregek otthonában, vagy inkább a diliházban, mert ne zavarja senki nyugalmát. Most mit nyersz vele, ha befogadod, miközben olyanokat csinál(t), amit leírtál? Hősnek érzed magad, ha elcs*szed az életeteket? Míg meg nem hal a nagyi, nem mersz gyereket vállalni, mert őt gondozni is elég felelősség, vagy vállalsz és szegény pici gyerek egy piromániás, sz*rt kenegető bolond vénasszony mellett cseperedik? Most azt gondolod, felnézünk rád, miközben tudatosan elrontod az életed, mert muszáj? Hát nem! Aki nem beszámítható, nem otthon ápolandó, hanem szakemberek által az erre kijelölt intézményekben!

2011. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
83%

"Nem írta a kérdező, hogy intézetben nevelkedtek volna a húgával, tehát el nem dobta őket, éhen sem haltak mellette , tehát enniük is adott, iskolába is járatta őket, mert lám írni olvasni megtanult, tehát ruházta is őket, meg sem fagytak gyerekkorukban, ezek szerint nem az utcán éjszakáztak, jó, hogy lehetett egy két kellemetlenebb helyzet, de nem lehet a sérelmeinket halálunkig hordani. Kötelességek pedig igenis vannak, persze kötelességteljesítés közben kicsit megcsappan a komfortérzetünk..."


Te eszednél vagy? Ismertem alkesz szülők gyermekét. Volt, hogy úgy össze volt verve, hogy tele volt mindene lila foltokkal... a szalmán kellett aludnia 7 évesen, mert az apja kizavarta a házból... És hogy mégsem halt éhen, minek volt köszönhető, a szüleinek? Legyen hálás, mert halálra végül is nem verték? Kaját is úgy kapott, hogy máshonnan kapott. Látszik, mennyire nem tudod átérezni a helyzetet!

Az is tán az ilyen "szülők" érdeme, hogy iskolába járatták. tudod, sok ilyen nyomorék szereti megőrizni a látszatot a kívülállóknak... legalábbis egy ideig...

Élted volna át, amit a kérdező, megnézném, hogyan vélekednél a dolgokról...

2011. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
82/84vagyok. Igen, és ilyen kőkemény alkoholisták élnek 82 éves korukig, és szerintetek azt is csak azért, hogy még tovább keserítsék szegény gyermekeik életét. Persze haragudni mindig könnyebb, mint szállást adni, meg egy tányér ételt.
2011. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
72%

"82/84vagyok. Igen, és ilyen kőkemény alkoholisták élnek 82 éves korukig, és szerintetek azt is csak azért, hogy még tovább keserítsék szegény gyermekeik életét. Persze haragudni mindig könnyebb, mint szállást adni, meg egy tányér ételt"

Menj a hajléktalanszállóra és csak egy hétre fogadd be a legiszákosabb, legrendetlenebbet közülük! Utána várom a beszámolódat!

2011. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
28%
A faluból fogadtam be a legiszákosabb, legrendetlenebb hajléktalant. Szállást biztosítottam neki és munkát, leszokott az italról, elvégzett egy vagyonőr tanfolyamot, megnősült, munkája van és a párjával bérelnek egy kis házat.Leült 9 évet emberölésért fiatalkorában. És nem féltem tőle.
2011. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
66%
Én meg nem hiszem ezt el.
2011. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
7%
Attól még igaz.
2011. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
78%
Ha felteszem, igaz. Honnan tudtad, hogy tisztességes ember lehet belőle? Írod, nem féltél tőle. Pedig könnyen kinyuvaszthatott volna. Hallottam már olyan esetről, hogy egy család befogadott egy hajléktalant, az meg hálából megölte mindegyikőjüket. A hajléktalan ember nem kóbor kutya. A befogadott kutyáról legalább tudja az ember, hogy nem fogja megharapni soha...
2011. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!