Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 82 éves öregasszony kibír...

Egy 82 éves öregasszony kibír egy éjszakát a padon pokroccal és kabáttal? Vagy muszáj leszek beengedni az előszobába?

Figyelt kérdés

A húgom lerakta a házam előtti padra anyánkat, holnap vissza viszam és megmondom neki ,hogy a rendőrséggel lesz dolga ha megint ide hozza mert hozzá van bejelentve nem hozzám


(Az előző kérdést törölték mert "eldöntendő" kérdés volt)


Nem szívesen engedem be a házba mert nem beszámítható.

A 17 éves lányom elég érzékeny és nem akarom ,hogy egy légtérben tartozkodjanak.


2011. nov. 3. 18:19
 11/93 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó!


És fagyjon halálra az a szerencsétlen asszony az utcán, mert ilyen szemét gyerekei vannak?

2011. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:
Ugye egy éjszakát kibír?
2011. nov. 3. 18:31
 13/93 anonim ***** válasza:
77%

Hideg van te iq bajnok. Te kibírnál egy éjszakát egy pokrócban a hideg utcán? Naugye, hogy nem.


Remélem kamu a kérdés...

2011. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem kezeltetitek? Azért vannak orvosok, hogy az ilyen betegségben szenvedőkön (is) segítsenek. És a 17 éves lányod dönti el, hogy a nagymama a padon éjszakázzon. Szerinted terád nem ez a sors fog várni, ha a lányod ennyi idősen azt látja, hogy az öreget kidobjuk, mint felesleges kacatot. És a kedves feleséged, aki nő, ráadásul anya mit szól mindehhez? Hagyja az anyósát kinn éjszakázni egy pokróccal, mint valami hajléktalant. Ő meg bent a meleg lakásba össze tud bújni a fiával? Emberek! Gondolkodjatok már!
2011. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
79%
Nem bír ki. Te kibírnál egy éjszakát a fagyban kint a padon? Ráadásul ő 82 éves. Ha megfagy mondjuk reggelre, akkor mit fogsz csinálni? Le is ültetnek simán.
2011. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd vissza most a húgodhoz. Hívd a rendőröket, mivel oda van bejelentve, nem teheti ki csak úgy. Vagy a doki beutalja kórházba, intézetbe stb. Ne hagyd kint, bármennyire is utálod, mégiscsak ember, és ha esetleg halálra fagy vagy eltűnik reggelre, a te hibád lesz majd, bármit is mondasz.


Vidd vissza szépen még ma este.

2011. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 A kérdező kommentje:

Nem akarom ,hogy leültessenek.


Akkor aludhat az előszobában a földön vagy a cipősszekrényen.

2011. nov. 3. 18:34
 18/93 anonim ***** válasza:
60%

én elsőnek azt hittem, egy csövest sajnáltál meg, de amikor a többit elolvastam, hát elképedtem.


kint hagynád anyádat? főleg ha nem beszámítható? és ha kárt tesz magában? kisétál egy autó elé?

egy estét kibírsz vele, de ha egyikötök sem képes gondozni, tegyétek speciális otthonba. a lányod meg érzékeny... magyarán olyan beteg lesz, mint a családja -_-

2011. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:

Ma este már nem tudok intézkedni mert fáradt vagyok az ilyen hercehurcához.


Holnap reggel vissza viszem.

2011. nov. 3. 18:35
 20/93 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma nem akarod visszavinni, akkor is engedd be valahova. Egy éjszakát kibírtok vele. Nem fogok szitkozódni mert nem ismerem a szituációt. Viszont ha ilyen és nem beszámítható, akkor vigyétek orvoshoz és mondjátok meg, hogy utaltassa be valahova. Úgy neki is jó lesz, mert legalább foglalkoznak vele, meg nektek is, mert nektek már nem kell törtődni vele.
2011. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!