Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 82 éves öregasszony kibír...

Egy 82 éves öregasszony kibír egy éjszakát a padon pokroccal és kabáttal? Vagy muszáj leszek beengedni az előszobába?

Figyelt kérdés

A húgom lerakta a házam előtti padra anyánkat, holnap vissza viszam és megmondom neki ,hogy a rendőrséggel lesz dolga ha megint ide hozza mert hozzá van bejelentve nem hozzám


(Az előző kérdést törölték mert "eldöntendő" kérdés volt)


Nem szívesen engedem be a házba mert nem beszámítható.

A 17 éves lányom elég érzékeny és nem akarom ,hogy egy légtérben tartozkodjanak.


2011. nov. 3. 18:19
 31/93 anonim ***** válasza:
52%
Te komolyan képes lennél kint hagyni az utcán egy idős nénit??? Tudod, milyen hideg van már kint? Halálra fagyna! Vagy rosszul lenne! De ha nyár lenne sem tennék ilyet. Meg a földre ágyazni. Leszarom,hogy idősebb vagy, akkor is egy kegyetlen nő vagy! Remélem az élet ezt megbosszulja neked!
2011. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
80%

"És fagyjon halálra az a szerencsétlen asszony az utcán, mert ilyen szemét gyerekei vannak?"


Szerintem ha a nő szemétkedett a gyerekeivel és esetleg veszélyeztette is őket, akkor nekik sem kötelességük vele foglalkozni, mikor szüksége van rá.

2011. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
96%

Lenézem az összes olyan válaszolót, aki bele sem gondol a helyzetbe, csak szitkozódik. Ti átéltétek azt, amit a kérdező és a testvére? Ismeritek azt az idős asszonyt, mit tehetett? Gondoljátok, hogy csak ok nélkül ilyenek vele a gyerekei? Mit szoktatok tanácsolni az olyan fiataloknak, akik az öngyilkosság szélén vannak, mert kikészítik őket az iszákos, állat szüleik? Hogy hagyják őket, meneküljenek otthonról és hadd maradjanak magukra öregkorukra! Sok helyen olvastam ilyen választ! Nos igen, ez ugyanaz a szitu, sok évvel később...

Én maximálisan megértem a kérdezőt. Ugyanakkor azt tanácsolom: erre az éjszakára adj neki meleg helyet, aztán másnap eltüntetheted otthonról. Ne kelljen miatta bajba kerülnöd vagy lelkiismeret-furdalással gyötrődnöd. Nem ér annyit...

2011. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 A kérdező kommentje:

Ok, mára beengedem az előszobába.

Holnaptól újra a húgom gondja lesz.

2011. nov. 3. 18:46
 35/93 anonim ***** válasza:
67%

MA MÁR HÁROMSZOR TÖRÖLTÉK EZT A KRÉDÉST! TROLL ÚR:

ha kidobnak az ajtón, visszamászol az ablakon?


mert "padra anyánk" is ezt fogja csinálni

2011. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
67%

De imádom, hogy az itteni válaszadók csupa gondolatolvasó, mindenről és mindenkiről mindent tudó, Nobel-díjas emberek! Fantasztikus, ha egyszer érdekelni fog, vajon az én anyám milyen, itt fogom megkérdezni, hisz itt annyira tudnak mindent. Lenyűgöző.

Csak ennyit akartam. Pontozzatok le, bizonyítsátok az igazam.

2011. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
95%

"Te komolyan képes lennél kint hagyni az utcán egy idős nénit??? Tudod, milyen hideg van már kint? Halálra fagyna! Vagy rosszul lenne! De ha nyár lenne sem tennék ilyet. Meg a földre ágyazni. Leszarom,hogy idősebb vagy, akkor is egy kegyetlen nő vagy! Remélem az élet ezt megbosszulja neked!"


Elég bosszú volt neki, ha tönkretette a gyerekkorát! Ismertem egy férfit, ő hátat fordított örökre a szüleinek, szó szerint. Egész gyerekkorában verték, ittak, egymást gyepálták, úgy kellett elmenekülnie az egyik barátja szüleihez, hogy ne vernék agyon azok a részeg mocskok... Aztán lelépett otthonról, családot alapított és SOHA NEM NÉZETT FELÉJÜK!!! Az apja már meghalt, de ezt is csak úgy hallomásból hallotta, el sem ment a temetésére! Megértem! Ez a nő is biztosan rászolgált, hogy lesz*rják a gyerekei.

2011. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 A kérdező kommentje:

"Ez a nő is biztosan rászolgált, hogy lesz*rják a gyerekei."


Abban biztos lehetsz, még egy ilyen gonosz nő nem volt a világon mint ő.

2011. nov. 3. 18:49
 39/93 A kérdező kommentje:
Na, megyek és összeszedm anyámat a padról.
2011. nov. 3. 18:49
 40/93 anonim ***** válasza:
93%

Fáradt vagy a hercehurcához.. szépen szedd össze magad és vidd be a házba mert odakint megfagy. Én egyszer éjszakáztam padon ilyen időben és légcsőgyulladást kaptam.. ráadásul én fiatal vagyok. 82 éves, az Ő szervezete már gyenge.

Amúgy ez a 'legfeljebb alhat a padlón' kiakasztott.. nincs egyetlen szabad kanapé/ágy/matrac a házban vagy csak sajnálod tőle? Ha nincs, akkor is meg lehetne oldani valahogy.. Jó, megértem hogy nem beszámítható, de nem hiszem hogy olyan erős lenne fizikailag hogy bárkit is bántson. A lányod meg lehet akármilyen érzékeny, kibírja.

2011. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!