Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 82 éves öregasszony kibír...

Egy 82 éves öregasszony kibír egy éjszakát a padon pokroccal és kabáttal? Vagy muszáj leszek beengedni az előszobába?

Figyelt kérdés

A húgom lerakta a házam előtti padra anyánkat, holnap vissza viszam és megmondom neki ,hogy a rendőrséggel lesz dolga ha megint ide hozza mert hozzá van bejelentve nem hozzám


(Az előző kérdést törölték mert "eldöntendő" kérdés volt)


Nem szívesen engedem be a házba mert nem beszámítható.

A 17 éves lányom elég érzékeny és nem akarom ,hogy egy légtérben tartozkodjanak.


2011. nov. 3. 18:19
 61/93 anonim ***** válasza:
28%
Nem ismerem, milyen a helyzeted, de kérdezek valamit: Elítéled a szándékos emberölést? Mert ha igen, akkor nem hagyhatod halálra fagyni azt, aki megszült téged, tök mindegy mit csinált, az életed tőle kaptad, nem kell vele élned, de egy éjszakát csak kibírsz vele! A lányod meg 17 éves, és nagyon érzékeny??? Nem jár iskolába, hogy ott csúnya szavakat halljon mondjuk az osztálytársaitól? Én még ennyire érzékeny 17 évest nem láttam, de szép lesz, ha arra tanítod, hogy hagyja megfagyni az anyját a hidegbe!
2011. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak egy nagyon- nagyon rossz vic?? Kerlek, mondd, hogy igen...
2011. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 A kérdező kommentje:

Viccnek elég morbid lenne.

Ez a vicc most van az előszobámban, és ez a vicc tönkretette a gyerekkoromat.

2011. nov. 3. 20:01
 64/93 anonim ***** válasza:
100%
Mit tett veled az édesanyád?
2011. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
0%
Azért ezt olyan rossz olvasni, ha szemét, akkor mégis miért él eddig, ha meg nem, akkor te miért vagy ilyen vele. Nekem korán meghalt az édesanyám és annyira hiányzik, főleg mióta babám van.
2011. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom emberszámba sem vette, verte, feltehetőleg ivott is, örökös félelemben éltek a testvérével és alig várták, hogy elszakadjanak otthonról. Most pedig jogosan nem akarják látni azt a személyt, aki miatt az embernek legfontosabb életszakasz, a gyerekkor gyötrelem volt.
2011. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ezt olyan rossz olvasni, ha szemét, akkor mégis miért él eddig, ha meg nem, akkor te miért vagy ilyen vele. Nekem korán meghalt az édesanyám és annyira hiányzik, főleg mióta babám van."


Mert az élet nem mindig igazságos. A szemétláda alkeszek sajna nem tudják idő előtt feldobni a pacskert, ez már így megy... Viszont az egészséges életmódú, szerető emberek sokszor fiatalon meghalnak...

Te sosem tudnád megérteni a kérdezőt, mert nem voltál a helyzetébe.

Én megértem. Nekem anyám évekig ivott, gyógyszerfüggő volt. Nekem "csak" a tinikorom ment tönkre, húgomnak a gyerekkora. Viszont anyám tudott változtatni, munkába állt és felhagyott a dolgaival... őszintén szólva nem hittem, hogy sikerül neki, sokszor kívántam, bár ne lenne... Mostanra már nem érzek haragot iránta, megbocsátottam neki. De csak mert megváltozott!

2011. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 A kérdező kommentje:

Piált, és vert minket.

8 éves koromban egyszer az istállóban aludtam mert annyira ölték egymást részegen az apám és az anyám.

2011. nov. 3. 20:38
 69/93 A kérdező kommentje:

*


annyira ölték egymást ,hogy nem mertem a házba menni.

2011. nov. 3. 20:38
 70/93 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :(( Akkor gondolom, a húgod sem szívesen lakik vele?
2011. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!