Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 82 éves öregasszony kibír...

Egy 82 éves öregasszony kibír egy éjszakát a padon pokroccal és kabáttal? Vagy muszáj leszek beengedni az előszobába?

Figyelt kérdés

A húgom lerakta a házam előtti padra anyánkat, holnap vissza viszam és megmondom neki ,hogy a rendőrséggel lesz dolga ha megint ide hozza mert hozzá van bejelentve nem hozzám


(Az előző kérdést törölték mert "eldöntendő" kérdés volt)


Nem szívesen engedem be a házba mert nem beszámítható.

A 17 éves lányom elég érzékeny és nem akarom ,hogy egy légtérben tartozkodjanak.


2011. nov. 3. 18:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:

off (#90 - most hallottál egy ilyenről is :)

bátorságosnak kell lenni)

2011. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
57%
és a húgodat nem verte tán? miért csak az ő gondja? szerintem elég önző dolog a részedről, hogy lepasszolod neki. miért nem teszitek otthonba? ott legalább valaki foglalkozna vele, és egyikőtök életét sem keserítené tovább.
2011. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
57%
Én is inkább nem megyek az anyám közelébe, de ha 82 évesen a házam előtt ülne novemberben, akkor nem hagynám odafagyni a padhoz. Egyszerűen nem értem hogy lehet ilyet tenni egy másik emberrel.
2011. nov. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!