Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kellene pasimnak haza...

Mennyit kellene pasimnak haza adnia? Kész őrület.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy az anyukájával él és annak élet táskájával.Azért illetem ilyen szép jelzővel,mert ezt érdemli.Nos pasim 200 ezret keres,az anyja 60 ezret a pasija meg semmit.A párom tartja el,mert a pasi semmit nem ad haza.A drága édesanya elvárja ezek után,hogy havi szintem 60-80 ezret adjon,vagy még azt is elviselné a házsártos hogy 100 ezreket adjon.A pasija szociálist kap 28500 forintot,és azt is el gépezi vagy el dorbézolj.Ezt tudja az anyuka is és még sem zavarja el a francba.A havi rezsi kb 40 ezer forint+ a kaja.Nos azt tudni kell,hogy a párom hozzám jön munkából, otthon csak annyit van,míg alszik vagy alszunk és lezuhanyzik.De ezek a drága házsártos rafinált anyukát nem érdekli,és ha havi 40 ezret ad akkor még neki áll feljebb,és hőbörög.Most is el vágta az élet táskája a pénzét,és magyarázkodott pasimnak,hogy majd üzletet csinál vagy nem is tudom mit,és hogy igaza van stb....Mit lehet kezdeni?
2011. nov. 30. 19:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Miért nem a párod ír, ha egyébként is mondja, hogy mit írj???
2011. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat,majd megoldjuk nem kell a segítség.Valahogy kezd elegem lenni belőletek.Gusztustalanok vagytok.



Kérdés törölve!!!!!!!

2011. nov. 30. 19:50
 33/40 anonim ***** válasza:
:) :)
2011. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

:D :D

bocs h segíteni akartam :D éljetek boldogan kisemmizve :)))

2011. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Wazze Happy And
2011. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
3%

"A kérdező kommentje:


Igen ám csak azt élettáska már 2 év ezt csinálja és még mindig ott van,csak az anyuka szereti.De nem értem mit szeret annyira rajta."


Kedves kérdező! majd megtudod, ha egyedül maradsz. Az élettáska még százszor jobb, mint az egyedüllét. És 40 után már csak ez van...

2011. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb ha a párod elköltözne.

Anyagilag jobban járna mintha 2 embert tartana el,

ha lesz munkád hozzá költözhetsz.

A pali is lekopik ha nem lesz olyan jó dolga.

Ha a párod nem költözik akkor csak a számlákat fizese,

tv, telefon... maradjon az otthon ülőkre,

kaját rendelje a melóba, haza csak anyit vigyen amenyit megeszik. Anyuka hisztizik nyugotan mondja meg neki hogy a pasiját nem tartja el de a lakásfentartásba nem segit.

2011. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
De mi az az "élatTÁSKA"? Sírva röhögök, komolyan! Édes Istenem, kérlek adj észt a rászorulóknak!
2011. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Te hülye gyerek,aki nem méltó arra,hogy Élet társnak nevezzük arra szokták mondani,hogy"Élt táska"


Világos?

2011. dec. 1. 08:01
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem költözik albérletbe a kedves párod mert így akar spórolni csak az büdös neki, hogy otthon lakik és ezért is fizetnie kell.
2011. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!