Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kellene pasimnak haza...

Mennyit kellene pasimnak haza adnia? Kész őrület.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy az anyukájával él és annak élet táskájával.Azért illetem ilyen szép jelzővel,mert ezt érdemli.Nos pasim 200 ezret keres,az anyja 60 ezret a pasija meg semmit.A párom tartja el,mert a pasi semmit nem ad haza.A drága édesanya elvárja ezek után,hogy havi szintem 60-80 ezret adjon,vagy még azt is elviselné a házsártos hogy 100 ezreket adjon.A pasija szociálist kap 28500 forintot,és azt is el gépezi vagy el dorbézolj.Ezt tudja az anyuka is és még sem zavarja el a francba.A havi rezsi kb 40 ezer forint+ a kaja.Nos azt tudni kell,hogy a párom hozzám jön munkából, otthon csak annyit van,míg alszik vagy alszunk és lezuhanyzik.De ezek a drága házsártos rafinált anyukát nem érdekli,és ha havi 40 ezret ad akkor még neki áll feljebb,és hőbörög.Most is el vágta az élet táskája a pénzét,és magyarázkodott pasimnak,hogy majd üzletet csinál vagy nem is tudom mit,és hogy igaza van stb....Mit lehet kezdeni?
2011. nov. 30. 19:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
38%
Amíg a saját keresetéből segíti az anyukáját,te ebbe nem igazán szólhatsz bele!
2011. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
51%

Én sem adnék addig haza semmit míg el nem kezd rendes életet élni, nem játsza el azt a keveset amit kap az államtól. Munkája nincs, elfogadható nagyjából(de csak nagyjából), mert sajnos aki betölti a 45-öt annak 3x nehezebbek az esélyei melót találni, még a startkártyával is baromi nehéz. Tanuljon meg viselkedni és kezdjen munkát keresni. Anyunak adnék, de inkább vinnék ételt, italt elkérném a csekkeket befizetni, stb. De addig egy árva vasat nem látna tőlem míg meg nem nevelné a párját az anyuka, az holtziher!!!

23/N

2011. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Azt is tudni kell,hogy anyukának nem elég semmi.Itt ül a párom mellettem és ő diktálja mit írjak.Ha 50 ezret ad az sem elég.Havi 40 a számla+ a kaja úgy hogy alig eszik otthon.Nem olyan húú de szeretetre méltó anyuka.Én mint leendő menyjelölt ki jövök vele,de viszont pénzéhes,házsártos és mind e mellett eléggé kitanult és rafinált.
2011. nov. 30. 19:32
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
attól ő még elköltözhetne, mert te nem mész vele... össze vagytok kötve, vagy mi? 200ezerből simán fenn tudni tartani egy egyszobás albérletet.
2011. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
52%
Miért csak délelőttre, és csak 4órára? -abból nem fogsz fenntartani egy albérletet és egy háztartást!
2011. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Én nem szólok bele,párom kérte,hogy tegyem fel a kérdést.
2011. nov. 30. 19:33
 17/40 A kérdező kommentje:
Azért mert délutános tagozaton tanulom az érettségit!
2011. nov. 30. 19:33
 18/40 A kérdező kommentje:
A pasi soha életében nem dolgozz,mindig a nők tartották el.De azt ne várja el senki,bármennyit keres a párom,hogy ő tartsa el.
2011. nov. 30. 19:34
 19/40 A kérdező kommentje:

Igen,képzeld össze vagyunk kötve!!!!!


Érdekes ha más tett volna fel a kérdést,mily megértő lettetek volna,persze ha én teszem fel mindig ez van.

2011. nov. 30. 19:35
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
akkor üzenem a kedves párodnak h hasonló helyzetben voltam, mint ő, azt leszámítva, h másfél évig az egész fizetésemet odaadtam apámnak (nem volt bnője, csak ketten laktunk), mert annyi adóssága van, ja és ő nem dolgozott. másfél év után világosodtam meg, h nekem is kell legyen önálló életem, egy szép napon bejelentettem h elköltözöm. csodák csodájára azonnal talált munkát, és szépen eléldegél nélkülem is. másfél évig lehúzott! és én hagytam. Ne ess bele a hibámba.
2011. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!