Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy bunkóság volt de...

Tudom hogy bunkóság volt de mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm anyukájának azt mondtam hogy anyám mester szakács meg hogy gazdagok vagyunk. és a barátnőm annya felhívta az én anyámat hogy adjon neki egy-két receptet és akkor buktam le. tudom hogy bunkóság volt és sajnálom is de mit tegyek hogy ne haragudjon rám anyum? 15/L
2011. dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

ez nem bunkóság hanem hazugság

ennek mégis mi értelme volt?

Egyébként anyud mit dolgozik?

2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
de szégyeltem anyámat.. amúgy könyvtárba ilyen könyvtáros :(
2011. dec. 7. 16:56
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
"könyvtárba ilyen könyvtáros" az igen... és még te szégyelled őt? Neki volna miért szégyenkeznie miattad.
2011. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Mi baj a könyvtárossal biztos nagyon művelt, ekkora baromságot hazudni. Unatkoztál?
2011. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Valóban nem bunkóságnak hívják, de a hazugság csúnya dolog. Egyáltalán miért tetted?
2011. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 bánomisén ***** válasza:
98%
Mit kell azon szégyellni, hogy anyukád könyvtáros??? Én a helyedben büszke lennék rá. Biztos olvasott, művelt nő, nincs rajta mit szégyellni.
2011. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
jó .. ti nem tudjátok a dolgokat. nem unatkoztam hanem szégyellem hogy könyvtáros és hogy szegények vagyunk :(
2011. dec. 7. 16:59
 8/39 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Hát, ez nehéz helyzet.

Bár nem értem a könyvtáros miért szégyellni való.

Anyukád művelt ember.

Ha valami aljamunkát végezne még sajnálnálak is, de így... csúnya dolog volt.

2011. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
hát az biztos hogy anyukádat elég kellemetlen helyzetbe hoztad és szerintem a másik anyuka se kedvelt meg téged, hogy hazudtál ilyen kis dologban, ezentúl egy szavadat se fogja elhinni
2011. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 bánomisén ***** válasza:
98%

Kislány, ha van otthon internetetek, akkor azért nem a legszegényebbek közé tartoztok. Miért kell szégyellni azt, hogy nem ti vagytok a leggazdagabbak? Attól még lehet az anyukád értelmes, normális ember, ezek meg sokkal többet számítanak, mint a pénz.

Elég baj az, hogy 15 évesen már csak pénzben látod a világot, mi lesz később? A pénzes pasikra fogsz hajtani, aztán meg ápolgathatjuk a lelked itt a gyk-n, hogy senki nem becsül meg?

Próbálj meg valami normális értékrendet tanulni, esetleg éppen az anyukádtól.

2011. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!