Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy bunkóság volt de...

Tudom hogy bunkóság volt de mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm anyukájának azt mondtam hogy anyám mester szakács meg hogy gazdagok vagyunk. és a barátnőm annya felhívta az én anyámat hogy adjon neki egy-két receptet és akkor buktam le. tudom hogy bunkóság volt és sajnálom is de mit tegyek hogy ne haragudjon rám anyum? 15/L
2011. dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
96%
15 éves korodra primitív vagy, kislány. Először is tanulj meg helyesen írni és kifejezni magadat. "A könyveket rakja sorba...", mi? A könyvtárakban nincsenek "segéderők", akik csak a fizikai múveleteket végzik (ha egyáltalán érted, mi az, hogy fizikai művelet). Édesanyádnak ahhoz, hogy könyvtáros legyen, tanulnia kellett: diplomát szerezni. Te meg, 15 évesen, úgy írsz, mint egy harmadik osztályos - de ahhoz van eszed, hogy "gazdagságról" álmodozz - sőt: hazudozz is róla. Ahelyett, hogy igyekeznél tanulni, művelődni - a pénzen töröd a fejed. Hát tudod - az nincs. Nincs édesanyádnak, mert nem fizetik meg a szaktudását, nincs a tanáraidnak, nincs rengeteg embernek, aki pedig tanult és dolgozik. Próbáld beérni azzal, ami van - és azon igyekezz, hogy a saját erődből egyszer majd több legyen. Talán azért most megtanultad, hogy hazudozni nem "kifizetődő".
2011. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%

Én megértelek mert még "Kicsi" vagy!


Majd ha nagyobb leszel,és te is dolgozni fogsz,meg fogod érteni anyukádat,és büszke leszel rá!

2011. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó vagyok!Ha ilyen anyukám lenne meg csókolnám a kezét!

Az enyém alkoholista és le szem sz*r!

2011. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
34%

nem értek egyet a kérdezővel, de azért ne mondjatok már olyat, hogy egy könyvtárosnak diploma kell


nálunk a könyvtáros egy volt évfolyamtársam, és nincs diplomája se érettségije eredeti szakmánya cukrász

2011. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
95%
Talán kérj bocsánatot, aztán gondolkodj el, te mennyire vagy művelt. Sekélyes kis senki vagy, nem neked kéne anyudat lenézni, hanem neki téged.
2011. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
98%

Minősíteni nem akarlak, megtették már mások helyettem is.

Nekem is volt egy barátnőm, aki jól menő vállalkozást, palotát, miegyebet hazudott a családjáról, magáról meg híres barátokat, frankó melót, mint reklámszakember. Ő idősebb volt, mint te, 21 éves. Aztán persze kiderült, Ő pedig szégyenében végleg el akart tűnni a közelünkből. Én is, a szüleim is nagyon toleráns emberek vagyunk, leültünk vele, átbeszéltük. Megmaradt a barátság, és onnantól már nem szégyellte azt sem, hogy egy kis boltban eladó. Neked is le kellene ülni barátnődékkel és anyuddal is, hogy megbocsássanak neked, és megértsék, mi vitt téged erre a hazugságra.

Amúgy meg a szegénységről annyit, hogy az nem itt kezdődik. Mostanában már az is szerencse, ha egyáltalán munkája van az embernek. Nem lehet mindenki bankigazgató.

2011. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 17:27-es!


De: ahhoz, hogy könyvtárosként dolgozzék valaki - természetesen, egy települési/városi könyvtárra, nagyobb közkönyvtárra, tehát egy szakosított intézményre gondolok, - könyvtár-szakon szerzett egyetemi diploma kell.

Nem tudom, hol dolgozhat könyvtárosként olyan ember, aki még érettségit sem tett. Különösnek találom.

2011. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
95%

Atyaúristen, mivé fejlődik a világ! annya, báttyám, hogy a felfogásról, észről már ne is beszéljünk....

Inkább te vagy szégyellni való nem az anyukád. Nyilván nincs olyan helyzetben, hogy nagyon ugráljon, meg kell becsülni a kis pénzt is. Szerinted a ruha a legfontosabb, amire költeni kell? Inkább becsüld meg az anyukádat!

2011. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


egy kis városban lakunk és itt könyvtáros

2011. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Köszönöm az információt. Hát..változik a világ, változnak a..könyvtárak is.:(
2011. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!