Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy bunkóság volt de...

Tudom hogy bunkóság volt de mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm anyukájának azt mondtam hogy anyám mester szakács meg hogy gazdagok vagyunk. és a barátnőm annya felhívta az én anyámat hogy adjon neki egy-két receptet és akkor buktam le. tudom hogy bunkóság volt és sajnálom is de mit tegyek hogy ne haragudjon rám anyum? 15/L
2011. dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
48%

Jó könyvtárakba igenis egyetemi diploma kell.

Alapból ismerni kell a címeket, szerzőket, kategóriákat.

Ezt olvasás és műveltség nélkül nem igen megy.

Nálunk diplomások a könyvtárasok.

2011. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
97%

Tudod,ha ciki ,hogy nincs pénzetek akkor ne legyen cink diákmunkát vállalni.


Dolgozz és rájössz,hogy nem minden arany ami fénylik...

2011. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
96%

Szégyelld magad!


Inkább kérj tőle egy helyesírási könyvet, és tanulj tinó, hogy ökör lehess! A mesterszakács mennyivel jobb? Ugye nem minden 15 éves ilyen szánalmas, mint te???

Szegény anyukád, na őt sajnálom, ezzel úgy megbántottad, hogy elképzelni sem tudod!

2011. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
91%

hát elég undorító dolog volt tőled! nyilván rosszul esik anyukádnak... baromira! szóval szállj magadba!

viszont át kell gondolni a te helyzeted is! tinikorban, főleg a mostani tiniknél a pénz és hogy kinek mije van szinte csak az számít! 8-10 évvel ezelőtt is ez volt amikor én voltam ennyi idős, most meg pláne...

Viszont akik itt leoltottak azoknak van igazuk, csak te még túl fiatal vagy hozzá meg megértsd. Remélhetőleg idővel meg fogod érteni.

2011. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
96%

Milyen az az "ilyen könyvtáros"? Van olyan könyvtáros is?

Inkább örülnöd kéne, hogy pénzt keres édesanyád tisztességes munkával és van mit felvenned, akkor is ha nem a legújabb ruhákat hordod.

Soha nem szégyellném a szüleim munkáját, akkor sem ha kukások. Dolgoznak és kész. Mindenki úgy próbálja megteremteni az anyagi feltételeket a családjának ahogy tudja.

Mellesleg elhiszem, hogy anyukádnak rosszul esett. Nekem sem esne jól, ha számomra is nevetséges összegért güriznék (ahogy minden átlag ember), hogy etetni tudjam a lányom aki tanul és ő ilyet tesz. Majd ha te milliomos leszel és el tudod tartani édesanyád megmondhatod neki, hogy ne végezzen "ciki" munkát. Addig meg inkább örülj, hogy van mit enned és nem küldött még el dolgozni, hogy tartsd el magad.

2011. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
94%

15 éves koromban ÉN dolgoztam meg magamnak, amire szükségem volt, kezdve a ruháktól a számítógépen át a telefonokig, mindent. A cigi, a buli, ez is mind saját zsebből ment. Egyedül a kaját fizette anyu és a rezsit, mert az én anyukám egyedül nevelt és munkanélküli volt!

Azóta van munkája, nekem meg olyan tapasztalataim, amik simán ráférnének a magadfajtákra is.

Menj el dolgozni, ha szükséged van valamire. Szórólapozás, ilyesmik, garantáltan megtudod, milyen az élet és értékelni fogod az utolsó kenyérmorzsát is.

2011. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
91%
ÉN ELSÜLLYEDNÉK SZÉGYENEMBEN, HA AZT MONDANÁM ANYUKÁMRÓL, HOGY NEM MŰVELT ÉS SZÉGYENLEM HOGY MIT ÉS HOL DOLGOZIK!! Ő NEVELT FEL, Ő RUHÁZTATOTT, ISKOLÁZTATOTT (BÁR AZ MÉG RÁD FÉRNE) ÉS TE ÍGY HÁLÁLOD MEG??????????? SZÁNALMAS.
2011. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
60%

Remélem kedves kérdező tisztában vagy azzal, hogy többet kell tanulni a könyvtáros végzettséghez, mint ahhoz, hogy valaki szakács legyen...

Az én Anyukám gyárban dolgozik szalag mellett, Apukám munkanélküli, én meg diplomás vagyok. ÉS?????? Hálás vagyok mindkettőjüknek, hogy mindent megtettek azért, hogy nekünk 'gyerekeknek' jó legyen.

Gondolkozz el, remélem az összes kommentet, ami kaptál, végigolvasod, és elszégyelled magad, mert nagyon gyerekesen és szánalmasan viselkedtél.

2011. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Az lenne a szégyen, ha nem dolgozna!
2011. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!