Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy bunkóság volt de...

Tudom hogy bunkóság volt de mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm anyukájának azt mondtam hogy anyám mester szakács meg hogy gazdagok vagyunk. és a barátnőm annya felhívta az én anyámat hogy adjon neki egy-két receptet és akkor buktam le. tudom hogy bunkóság volt és sajnálom is de mit tegyek hogy ne haragudjon rám anyum? 15/L
2011. dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
de basszis NEM MŰVELT. csak a könyveket rakja sorba és kész. 80 ezret keres örülök. rendes ruhára nincs pénzünk . tudom hogy csúnya dolog volt amúgy... a barátnőm annya meg szerintem szeret engem csak most kicsit csalódott bennem
2011. dec. 7. 17:04
 12/39 A kérdező kommentje:
amúgy meg ngem otthon netezek hanem a báttyámnál akinek van pénze... és ha fontos a pénz? mért talán nem az? éljek csőbe?
2011. dec. 7. 17:06
 13/39 anonim ***** válasza:
97%

Ha nincsenek normális ruháid, akkor mégis hogy gondoltad, hogy a "mi gazdagok vagyunk" dumát bárki is elhiszi?

Lehet, hogy édesanyádat nem tartod műveltnek, de te (is) s.gg hülye vagy.

2011. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 bánomisén ***** válasza:
97%

Igen, te 15 évesen bizonyára pontosan meg tudod ítélni az anyukát műveltségét, főleg úgy, hogy még szégyelled is.

Inkább magadat szégyelld, de nagyon intenzíven. És kérj bocsánatot az anyukádtól. Ha úgy van, ahogy állítod, hogy nem művelt, akkor ad neked két hatalmas nyaklevest. Ha művelt és normális, akkor meg legfeljebb szomorú lesz, hogy ilyen félresikerült lányt sikerült nevelnie belőled.

2011. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%

Anyum kétkezi munkás, 20 évet lehúzott a Bőrgyárban, most 21 éve a vendéglátóiparban dolgozik, lángossütőben.

Nem szégyellem. Minket sem vet fel a pénz, és Édesanyámnak csak egy szakmunkás bizonyítványa van, mégis: büszke vagyok arra, hogy olyan az Édesanyám, mint Ő.


Ne szégyelld anyukádat, mert ha ezt megtudja, akkor borzasztó nagy fájdalmat okozol neki.

Ne a negatívumokat sorold, hogy "nem művelt", meg "csak 80.000-t keres", hanem a pozitívumokat. Dolgozik, nevel téged, nem iszik, nem üt-vág, otthont biztosít számodra. Vagy nézd a korábbi éveket: vigyázott rád, óvott, ápolt, ha beteg voltál és a többi.

2011. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha anyád lennék, beásnálak a földbe a parkban, és kiirnám rád, hogy kutyawc!
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
96%
Teperjél nagyon anyudnál, a szívébe döftél egy képzeletbeli kést ezzel, hogy szégyenled, hogy mit dolgozik. Egy mesterszakács mégis mitől jobb, mint a könyvtáros? -.-'
2011. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehet szégyellni, hogy mit dolgozik??? Az én anyukám boltban dolgozik, nah és? Dolgozik, szereti, keres vele, becsületes, nem az számít, mit dolgozik. Én meg diplomásként elmentem takarítani, most én szégyelljem magamat, vagy mi???
2011. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
89%
mostanában egyre több ilyen kérdést láttam hogy szégyelli a szüleit a gyerek...nem értem mi szégyellni való lenne akár abban is hogy ha valaki kukás esetleg...legalább dolgozik....nem lehet mindenki agy sebész vagy mérnök...vagy vadász pilóta...
2011. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
63%
Te se tudod, hogy ahhoz hogy valaki könyvtáros legyen milyen sokat kell tanulni, tehát anyukád MŰVELT!
2011. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!