Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex körül forog a világ?...

A szex körül forog a világ? Házastársi kötelesség?

Figyelt kérdés
Sosem értettem az olyan kapcsolatokat, ahol egy idő után már nem vágyból és szenvedélyből szexelnek, hanem azért mert már x ideje nem voltunk együtt, és ez házastársi kötelesség. Nem tudom hogy mennyire élvezik az ilyen együttléteket a nők. Lefekszenek a társukkal, holott nincs kedvük hozzá. Vannak esetek, élethelyzetek, amikor igenis egyáltalán nem az a legfontosabb hogy szex legyen, mert az ember képtelen rá. Aztán a párja mufurc lesz hogy mennyi ideje nem volt együttlét, és a nő nem a vágytól, hanem a félelemtől vezérelve belemegy a dologba. (bután azt gondolva, ha van rendszeresen szex, akkor nem hagyja el a férfi, holott ez egy hatalmas tévhit) Aztán megjátsza hogy milyen jó is volt, holott rosszabbul érzi magát mint szex előtt. Szerintetek?

2011. dec. 11. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Az emberi értékekről van szó ha nem értenéd. Arról pl hogy a társad hogyan viselkedik veled a hétköznapi életben.
2011. dec. 11. 19:00
 22/62 anonim ***** válasza:
nem nem írtad le hogy mi a gond konkrétan..szóval miért érzed erőltetésnek?bunkó volt veled?
2011. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
82%
a világ egyik legundorítóbb dolgának tartom, mikor gyakorlatilag meg kell erőszakolnia magát az egyik félnek akkor is ha neki semmi kedve hozzá, pusztán azért mert a párjára rájött a görcs és nehogy emiatt félremenjen, meg hogy a házastársi "kötelezettség" is teljesítve legyen! undorító! SOHA nem lennék képes úgy együtt lenni a férjemmel, hogy nekem semmi kedvem a dologhoz... és így megalázni magam! SOHA! akkor inkább csaljon meg, hagyjon el (ha ennyire setét) de én nem alázom meg magam.....ez ezer %. 27/nő
2011. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

ja értem.hát igen ez már valóban más tészta..ezt megértem de ez ellen csak ti tudtok tenni és megbeszélni..

miért hogy viselkedik veled?tudsz mondani egy pl?

2011. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Nem a személyemre kell kiélezni a kérdésem, hiszen ha valaki figyelmesen elolvasta amiket írtam, rájöhetett az álláspontomra ez ügyben. Én mint tény írtam le azt hogy mit gondolok a témáról.
2011. dec. 11. 19:04
 26/62 anonim ***** válasza:
értem de valamiért csak feltetted ezt a kérdést...magától csak úgy hobbiból nem tesz fel az ember ilyen kérdést..
2011. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:

utolsó: sztem azért tette fel a kérdést a kérdező, mert valamilyen szinten tart ezektől. Ha megnézzük, milyen szexorientált a világ, a férfiaknak mekkora elvárásuk van, mellette sokukban nincs gátlás, gerinc, nem figyelnek a másikra...stb. a nők nagyrészt csak nyelnek, tűrnek, vagy felállnak és beadják a válópert.

Állítom h legtöbb házasság a szex.szel kapcsolatos problémák miatt bomlik fel.

Persze aki jól választ partnert, annak csak jó lehet :)

De ha mégsem...akkor ilyen életet senki sem akar magának egy házasságban.

Én is elgondolkodtam ezen...persze sokszor a nők is hazudnak ebben, nem vallanák be senkinek ha nem megy a szex (bármi okok miatt is) mert szégyellik.

Még nem voltam ilyen helyzetben de én is tartanék ettől. Persze lehet felesleges a kérdező aggodalma is :)

Azért én is kíváncsi lennék néhány anonim női vallomásra a témáról!

2011. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Kicsit túlkombináljátok a személyem ebben a kérdésben. Nem aggódom semmi miatt, miért is tenném, és utoljára mondom el hogy már leírtam az álláspontom. Ennek tükrében pedig ellemtmondás van aközött hogy kiélezitek a személyemre a kérdésem. Egyébként ilyen kérdéseknél hol vannak a férfi válaszolók?
2011. dec. 11. 19:15
 29/62 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy a nőtársaimat szembesítsem saját magukkal e kérdésben. Hátha elgondolkoznak azon hogy megéri-e nekik a fentebb említett körülmények között a házastársi kötelességük teljesítése.
2011. dec. 11. 19:18
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne házasodj össze olyan férfival, akivel teljes mértékben eltér a szexuális igényetek.


2. Ez egy elég 2 oldalú kérdés. Szerinted önző a férfi, ha szexet akar. --> előtérbe helyezi az ő igényeit

Na de a férfi szerint, te vagy önző, mert nem akarsz szexelni, amikor ő már 2 hónapja akar. --> te helyezed előtérbe az igényeid


Most akkor ki az önző? Mindenki és senki. Lásd 1. pont. Olyannal legyen tartós kapcsolatod, akivel nagyjából megegyeznek az igényeid. Amúgy meg rég rossz, ha nem kívánod a férjed.

2011. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!