Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex körül forog a világ?...

A szex körül forog a világ? Házastársi kötelesség?

Figyelt kérdés
Sosem értettem az olyan kapcsolatokat, ahol egy idő után már nem vágyból és szenvedélyből szexelnek, hanem azért mert már x ideje nem voltunk együtt, és ez házastársi kötelesség. Nem tudom hogy mennyire élvezik az ilyen együttléteket a nők. Lefekszenek a társukkal, holott nincs kedvük hozzá. Vannak esetek, élethelyzetek, amikor igenis egyáltalán nem az a legfontosabb hogy szex legyen, mert az ember képtelen rá. Aztán a párja mufurc lesz hogy mennyi ideje nem volt együttlét, és a nő nem a vágytól, hanem a félelemtől vezérelve belemegy a dologba. (bután azt gondolva, ha van rendszeresen szex, akkor nem hagyja el a férfi, holott ez egy hatalmas tévhit) Aztán megjátsza hogy milyen jó is volt, holott rosszabbul érzi magát mint szex előtt. Szerintetek?

2011. dec. 11. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Már többször leírtam azt hogy miért tettem fel ezt a kérdést. Ha gondolod holnap folytathatjuk a diszkurzust, de mára elköszönök. Jó éjt! Szia!
2011. dec. 11. 21:28
 52/62 anonim ***** válasza:

Én a másik 68% vagyok...nekem sincs ilyen bajom, nem is voltam még ilyen szituban mégis elgondolkodik az ember...gondolkodni lehet...az egy dolog hogy nem hasznos.


amúgy itt osztod az észt, de arra nem gondolsz hogy sok-sok nő hazudik a párjának mert szégyelli és a pasinak fogalma sincs erről. Nagyon . Több mint gondolnád.

2011. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
a 68%-nak írtam
2011. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jó éjszakát kívánok, holnap válaszolok. Sziasztok!
2011. dec. 11. 21:31
 55/62 anonim ***** válasza:
79%

"kedves kérdező!!ezt eddig értem hogy vannak olyan nők akiknek ilyen gondjai vannak de ugyanakkor nem értem ha neked nincs és neked minden rendben az életedben főleg a szexuális életeddel akkor mit lovagolsz ezen a témán??

én meg erre azt mondom hogy el lehet hagyni egy férfit és lehet keresni egy olyat akivel tiszta szívünkből letudunk feküdni és nem tartasz egy szemétnek...ennyi..amelyik nőnek ilyen problémái vannak az vagy legyen egyedül vagy keresgéljen addig amíg egy olyan férfit nem talál aki impotens vagy pedig érez rá késztetést hogy le tud vele feküdni.."


LOL akkor a nők 70%-a egyedül lenne :D ha ezt úgy csinálnák, ahogy te leírod! :D

Egy gyerekes anya nem biztos h lépni tud.

2011. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Én a 2. voltam. Az előző kifejtette okosan. Nála a pont! Erre gondoltam, ha nem is értették sokan.
2011. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam kötelességnek, bár a 24 éves házasságunk alatt volt, hogy én ritkábban kívántam ,mint a férjem.Mára azonban fordult a helyzet:) 43/nő
2011. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
75%

"Ez egy elég 2 oldalú kérdés. Szerinted önző a férfi, ha szexet akar. --> előtérbe helyezi az ő igényeit

Na de a férfi szerint, te vagy önző, mert nem akarsz szexelni, amikor ő már 2 hónapja akar. --> te helyezed előtérbe az igényeid "


Ez így elsőre nagyon korrekt megfogalmazásnak tűnik, azonban vegyünk még hozzá pár dolgot, ha :

a férfi szexet akar, de a nő nagyon nem.

a.) a nő ennek ellenére beadja a derekát --> a férfi kielégül, a nőnek viszont fáj/szar, kellemetlen élmény --> ezesetben egyértelműen a férfi az önző, mert a másik kárán szerez magának örömet

b.) a férfi fogja magát, és használja a kezét, amit akkor is tenne, ha amúgy nem lenne nő a közelében --> a férfi kielégül, és a nő sem szív --> ez esetben talán önző a nő, DE nem okoz kellemetlen élményt és fájdalmat a párjának


Még hozzátenném, hogy kurv@ könnyű a férfiaknak követelőzni, hiszen attól még hogy a nőnek nincs kedve és nem nedvesedik, meg lehet őt "erőszakolni". Bezzeg ha a férfinak nincs merevedés, akkor hiába is könyörög a nő. Persze vannak nők, akik simán megjátsszák magukat, de én például, ha rám erőltetik, szabályosan megundorodom a szextől egy időre, minimálisan sem tudom élvezni, megjátszani meg eszem ágában sincs magam...Az más kérdés, hogy minden esetben vannak egyéb módszerek...

2011. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
85%
NEM egyforma az igény nőben és férfiban, a nőknek kevesebb is elég,és nem annyira fontos. Ezért vannak a k.rvák. Hímr.ngyó meg ezért ritka, ha egyáltalán van. A férfinak az volt a jó stratégia, ha minél több partnerbe szórta a magot, egy nőnél ez nem növeli a gyerekszámot, de a nemi betegségek számát és ezzel a meddőség esélyét igen. Így alakult, de normális emberek tudnak kompromisszummal élni, nem ez egy család összetartó ereje.Az viszont siralmas, ha házastársi kötelességgé silányul,és mind2 fél h.lyesége.
2011. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
76%
Mindennek megvan a maga ideje. Családalapításig foroghat a szex körül, ha vkinek arra van igénye (bár szerintem ez mindig siralmas,mint egy nyúl...),utána már nem a farkáról kell szóljon az élet egy férfinak sem.
2011. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!