Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex körül forog a világ?...

A szex körül forog a világ? Házastársi kötelesség?

Figyelt kérdés
Sosem értettem az olyan kapcsolatokat, ahol egy idő után már nem vágyból és szenvedélyből szexelnek, hanem azért mert már x ideje nem voltunk együtt, és ez házastársi kötelesség. Nem tudom hogy mennyire élvezik az ilyen együttléteket a nők. Lefekszenek a társukkal, holott nincs kedvük hozzá. Vannak esetek, élethelyzetek, amikor igenis egyáltalán nem az a legfontosabb hogy szex legyen, mert az ember képtelen rá. Aztán a párja mufurc lesz hogy mennyi ideje nem volt együttlét, és a nő nem a vágytól, hanem a félelemtől vezérelve belemegy a dologba. (bután azt gondolva, ha van rendszeresen szex, akkor nem hagyja el a férfi, holott ez egy hatalmas tévhit) Aztán megjátsza hogy milyen jó is volt, holott rosszabbul érzi magát mint szex előtt. Szerintetek?

2011. dec. 11. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy rólam van szó? Írtam én ilyet??? Nem! A szövegértelmezést gyakorolni kéne.
2011. dec. 11. 19:21
 32/62 anonim ***** válasza:
46%
A férfi akkor önző, ha szexelni akar, a párja nem és ennek ellenére kényszerítené, mert az nem normális, aki ezt úgy akarja megtenni, hogy a másiknak nem jó. A nő nem önző, ha nem akar szexelni, nyilván neki is jobb lenne ha akarna, mert akkor nem lenne sz*rban a kapcsolata, és mivel ez nem döntés kérdése, nem is önzés, hogy nem megy bele valamibe, ami neki maximum semleges és ráadásul egy olyan emberrel, aki erre hajlandó is lenne, hogy csak ő élvez. Az ilyen nem férfi, hanem seg*fej.
2011. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Ilyen kérdéseknél miért hallgatnak a férfiak? Kiváncsi lennék az ő véleményükre is.
2011. dec. 11. 19:30
 34/62 anonim ***** válasza:
37%
Egy férfi miért önző, ha akar és a nő miért nem önző, ha nem akar ? Mindkettő egyéni érzésen alapul. Tehát mindkettő önző.
2011. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
78%

A nőknek a szexuális vágya az évek alatt csökken, főleg, ha megszületik a gyerek. Ez inkább a többségre igaz, és ez a hormonok változása miatt van, ami teljesen normális. Mintha 40 év körül meg egy kicsit újra szárnyalnának, aztán fokozatosan újra elapad a szexuális vágy.

A férfiaknál ilyen nem létezik (csak kivételes esetekben), mert beléjük az van programozva, hogy továbbítsák a géneket, bármilyen idősek is, de ugye a női szervezet nem erre van tervezve, hogy élete végéig utódokat hozzon a világra.

Azért van egy szint, ami már lehet valami orvosi problémára utalhat, de ez a ritkább.

Szerintem, aki képes lefeküdni a társával úgy, hogy nem kívánja, valahol a szeretet jele is lehet, mert jót akar neki, még ha neki nem is lesz jó.

Számtalan verzió lehet még ezen kívül persze, megveri a férje, ha nem lesz ezért megy bele, fél, hogy elhagyja, stb.

2011. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
20%

Hátha elgondolkoznak azon hogy megéri-e nekik a fentebb említett körülmények között a házastársi kötelességük teljesítése.



De már pedig ez a kérdés rólad szól és az elb.eszott házasságodról...tudod kedves kérdező akinek minden rendben van a házasságában az nem fog itt ilyen kérdéseket feltenni...arról nem is beszélve hogy igen vannak olyan nők akiknek meg éri mert mondjuk van egy rendes férjük aki megérti és esetleg még a szex is jó velük..

2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
21%

22 vagyok, 6 éve párommal.

Én elég tüzes leányzó voltam a kapcsolatunk elején, majd ugye szedtem a gyógyszereket. Sokat kellett váltanom, mert mindig kiderült valami, hogy miért ne azt szedjem. A legutóbbi, amit szedtem 1 évig, eléggé lecsökkentette a szexuális vágyam, DE ettől független, ha nem is akartam szexelni, volt, hogy belementem, mert szeretem a páromat és jót akartam neki okozni! Soha nem vette észre, hogy nekem nem olyan jó, mert beleadtam mindent, hogy ne látszódjon. Nem olyan sűrűn fordult ez elő, ha nem akartam többször megmondtam neki, de nem akartam mindig elküldeni. Szóval nekem az a havi pár alkalom megjátszás megérte, mert örömet okoztam neki.

Azóta megint új gyógyszert szedek, mert az előzőt jogi viták miatt bevonták, most olyan vagyok, mint 16 évesen: állandóan szeretkeznék! Majd kiderül később mi lesz, de ha nem utálom meg őt, és a vágyam csökken, szerintem belefér néha egy kis megjátszás.

Ja: és persze ő is tudott róla, de csak utána mondtam el neki. Nekem nem igazán megy könnyen a csúcsra jutás, és utána kézzel segít ki mindig, ha neki megvolt, ilyenkor mindig mondtam, hogy én nem igazán kívántam és csak pislogott, hogy nem úgy néztem ki.

2011. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
58%
Szoptatás alatt a hormonok miatt én olyan szinten nem kívántam a szexet, hogy az durva, teljesen hidegen hagyott, semmivel nem lehetett felizgatni. (Terhesség alatt persze elhatároztam, hogy ééén nem leszek olyan, mint akiket hallok, hogy megszületik a gyerek és elhanyagolják a párjukat, mert majd ééén - na persze, mintha ez döntés kérdése lenne) Két év 2 hónapig szoptattam, azalatt a libidóm a béka segge alatt volt - nem játszottam meg magam, nem játszottam el, hogy nekem jó, nem féltem, hogy elhagy, nem mondtam, hogy önző a férjem, mert ő szexelni akar, mikor nekem nincs kedvem. Meg lehet ezt beszélni, hogy ez van. Kicsit durva lett volna, ha több, mint két évig nem szeretkezek vele, ez nem "kötelesség", csak át kell érezni, hogy az ő igényei attól még nem változtak, hogy az enyémek igen. Nekem se okozott lelki traumát, a szoptatás után visszaállt minden, ugyanolyan jó, mint rég.
2011. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
26%
Visszaolvastam magamat, lehet, hogy nem derült ki a válaszomból, de ugyanúgy bármikor kész voltam a szexre, mint régen, attól függetlenül, hogy én nem kívántam.
2011. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Aki leragadt ott hogy szerinte ez a kérdés rólam szól, annak ellenére hogy többször elmondtam hogy nem, sőt meg is indokoltam már hogy miért tettem fel, szóval ha ő itt leragadt, akkor magára ismert.
2011. dec. 11. 20:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!