Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex körül forog a világ?...

A szex körül forog a világ? Házastársi kötelesség?

Figyelt kérdés
Sosem értettem az olyan kapcsolatokat, ahol egy idő után már nem vágyból és szenvedélyből szexelnek, hanem azért mert már x ideje nem voltunk együtt, és ez házastársi kötelesség. Nem tudom hogy mennyire élvezik az ilyen együttléteket a nők. Lefekszenek a társukkal, holott nincs kedvük hozzá. Vannak esetek, élethelyzetek, amikor igenis egyáltalán nem az a legfontosabb hogy szex legyen, mert az ember képtelen rá. Aztán a párja mufurc lesz hogy mennyi ideje nem volt együttlét, és a nő nem a vágytól, hanem a félelemtől vezérelve belemegy a dologba. (bután azt gondolva, ha van rendszeresen szex, akkor nem hagyja el a férfi, holott ez egy hatalmas tévhit) Aztán megjátsza hogy milyen jó is volt, holott rosszabbul érzi magát mint szex előtt. Szerintetek?

2011. dec. 11. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
50%

"Egy férfi miért önző, ha akar és a nő miért nem önző, ha nem akar ? Mindkettő egyéni érzésen alapul. Tehát mindkettő önző"

a férfi az önző. Az akarást ebben az esetben nem lehet erőltetni!

2011. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Akik pedig jótékonyságból vannak együtt a társukkal, azok valójában megjátszák magukat, és becsapják azt akit állítólag szeretnek. Ha valaki azt hazudja hogy akarja holott nem, és megjátsza azt hogy élvezi, azt viszont a társa nem szereti annyira. Miért? Mert észre sem veszi hogy színjáték az élvezet.
2011. dec. 11. 20:54
 43/62 anonim ***** válasza:
81%
Elég sanyarú a nők sorsa, a pasik meg önzők. De mehetnek panaszra a Jóistenhez, mert tényleg mi nők így lettünk megteremtve. Én is örülnék (meg sok nő is)ha reggel-délben-este-terhesség alatt-szoptatáskor és aggon is élveznénk és kívánnánk mindig, de sajnos nekünk korlátolt ez. És az a durva h sokszor változtatni sem tudunk rajta. A pasik önzők, mindig d*gnának mint a nyulak, nem menstruálnak, nem szülnek és mindig élvezik...ennyire tényleg különböző a 2 nem.
2011. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
38%

""Egy férfi miért önző, ha akar és a nő miért nem önző, ha nem akar ? Mindkettő egyéni érzésen alapul. Tehát mindkettő önző"

a férfi az önző. Az akarást ebben az esetben nem lehet erőltetni!"


Ki mondta, hogy erőltetni kell ? Arról van szó, hogy mindketten a másik elé helyezik az önös érdeküket. De amelyik kapcsolatban úgy állnak hozzá a nők, hogy jaj "már megint meg akar b.szni életem értelme", annak tényleg sok értelme van.

2011. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
16%

jólvan kérdező tedd helyre a házasságodat meg a szexuális életedet aztán nem fogsz itt ilyen hülyeségeket papolni....

ezt úgy adod elő mintha minden nő kényszerből feküdne le a férjével vagy a párjával...nem tudom miért olyan hihetetlen hogy vannak nők akik igen is élvezik a szexet és nem kell megjátszaniuk magukat hanem élvezik ha egy jó szexelhetnek...te valószínű nem azok közé tartozol mert akkor nem itt osztanád az észt ha nem jól megugatnád magad hogy egy jó élvezzél....

2011. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
69%
plusz annyi kedves kérdező hogy vannak férfiak akikben még egy kis lélek szorult és megérti ha párjának éppen nincs kedve szexelni...nem kell mindenkit egy kalap alá venni és beskatulyázni..
2011. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
Utolsó! Magad minősíted, nem engem. Igaz hogy ezt észre sem veszed.
2011. dec. 11. 21:13
 48/62 A kérdező kommentje:
Írtam én azt hogy MINDEN nő ilyen és hogy MINDEN férfi ilyen? Nem, nem írtam ilyet. Tehát? Kötekedés előtt értelmezd amiket írtam.
2011. dec. 11. 21:15
 49/62 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!!ezt eddig értem hogy vannak olyan nők akiknek ilyen gondjai vannak de ugyanakkor nem értem ha neked nincs és neked minden rendben az életedben főleg a szexuális életeddel akkor mit lovagolsz ezen a témán??

én meg erre azt mondom hogy el lehet hagyni egy férfit és lehet keresni egy olyat akivel tiszta szívünkből letudunk feküdni és nem tartasz egy szemétnek...ennyi..amelyik nőnek ilyen problémái vannak az vagy legyen egyedül vagy keresgéljen addig amíg egy olyan férfit nem talál aki impotens vagy pedig érez rá késztetést hogy le tud vele feküdni..

2011. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
A kérdező jogosan tette fel a kérdést. Vannak nagy étvágyú nők, akik szülés után kevéssel már nem bírnak magukkal. Viszont ők vannak kevesebben. Én négyszer szültem és mind a négy szülés után kellett pár év, hogy az étvágyam a régi legyen. Addig is voltunk együtt, de nem túl sűrűn. Viszont az én férjem, soha nem volt erőszakos, soha nem éreztem, hogyha nemet mondok, akkor elmegy máshoz, vagy más negatív következménye lenne. Nálunk ez kölcsönösségen alapul. Csak akkor van szex, ha mindketten akarjuk. Akkor viszont mindent elsöprő, fergeteges. Imásom őt, gyengébb időkben lelki ismeret furdalásom volt amikor nemet mondtam, de nem tehettem mást. Nem hazudhatom, hogy jól esne, ha egyszer nem így van. Akkor iszonyatosan becsapnám. Nem csak őt, hanem magamat is. Na és az tény, hogy az ember lányának, két háromórás szoptatás között, két hányásos lavór után, néhány hűtőfürdővel átvirrasztott éjszaka után, nem biztos, hogy van kedve párna csatázni. Irreális elvárni ilyenkor egy nőtől, hogy kimerültségét félredobva szolgálja és széttárja kiskertjét urának, gazdájának, ha ő éppen úgy kívánja. Igaz az én férjem mellettünk van, ha betegek a gyerekek, segít a hányásos lavórt kicserélni, hűtő fürdőztetni. Talán éppen ezért nincsenek ilyenkor kívánságai. Ő is ugyanúgy ki van ütve mint én. Aztán ha egyszer ágyba jutunk hulla fáradtan igaz, hogy szex nélkül, de kéz a kézben ájulunk el.
2011. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!