Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a feleségem...

Úgy érzem, hogy a feleségem és a fiam között van valami, elkezdtem furcsa dolgokat észrevenni, csak beképzelem? Nyugtassanak meg

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, van egy 20 éves fiam és egy 28 éves feleségem.

2 éve vagyunk házasok, 3 éve vagyunk együtt. Én fiatalosnak tartom magamat, ezért nem volt probléma a korkülönbség, nagyon jól megértettük egymást mindig. A fiam már nem volt kicsi, mikor megismerte, gyakran beszólt neki, eleinte nem kedvelte,de aztán a fiam időközben hozzám költözött az egyetem közelsége miatt, elférünk mindhárman bőven és könnyen ment nekik az együttélés, elkezdtek jóban lenni. Sokat dolgozom, van, hogy el kell utaznom a hétvégére. A fiam érdeklődéssel figyeli a feleségemet, feltűnt az utóbbi néhány hónapban, hogy túlságosan ragaszkodik hozzá, őt hívja el helyettem rendezvényekre, vele beszél meg mindent. Én alig tudok valamit az életéről, mindig is olyan művészlélek típus volt, festőnek készül, elég kemény kritikája van a világról, de egyébként nem szokott minden gondolatáról beszámolni. Tett egy olyan kijelentést körülbelül 2 hónapja, mikor el kellett utaznom egy hétre, hogy nem érti, miért hagyom magára a gyönyörű feleségemet, nála jobbat nem találhatnék és hogy ő a helyemben megbecsülné. Ekkor lepett meg először ez a dolog, mert sosem érdekelte a magánéletem, vagy úgy egyáltalán, hogy mit csinálok. Elkezdtem nyitott szemmel járni, és felfigyeltem apróbb jelekre, például, ahogy néz a feleségemre, ha kisebb veszekedésnek a fültanúja, akkor is neki ad igazat, engem szid és le is festette őt az egyik hétvégén, mikor nem voltam itthon, ez csak később derült ki, mert érdekes módon mindketten elhallgatták. A feleségem megsimítja az arcát, puszit ad neki, pedig már nem kisfiú.

Erről nem beszéltem még egyikükkel sem, azért fordulok ehhez az oldalhoz, hogy véleményeket kérjek kívülállóktól. Álmomban sem mernék ilyenre gondolni, de valami érzés ott legbelül elkezdett mocorogni és akaratlanul is a legrosszabbra gondolok. Remélem, hogy semmi nincs és csak képzelődöm, kérem segítsenek.


2011. dec. 14. 15:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

ne kérdezz rá, mert egy életre elveszted mindkettő bizalmát, még akkor is ha igazad van.

hirtelen betoppanás?

2011. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

szerintem meg minél többet gondolkozik ezen a kérdező, annál jobban hajtja magát a hülyeségbe.

Javaslom a munkájával foglalkozzon.ha valami lenne, úgy is ki fog derülni ("nincs olyan titok ami ki ne derülne")és akkor vagy a nő megy, vagy a gyerek.(de szerintem az ártatlan az ügyben, az a gyerek, mert ezek természetes ösztönök)

addig meg ne őrjítsd meg magad.

2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"és akaratlanul is a legrosszabbra gondolok."


Ez lehet, csak neked a legrosszabb.... De hát nem vérrokonok.

2011. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi zajlik otthon, járj utána, de abban biztos vagyok, már így a soraidat látva, hogy bolond az a nő, akit téged megcsal. :(

Értelmes, érett férfi vagy, akinek hatalmas lelke van.

Szóval nagyon remélem, hogy szó sincs arról, amit feltételezel, mert az hatalmas mocskosság lenne.

22/N

2011. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ez elég durva ha igaz!mármint ha van köztük valami.

de ehez nagyon elvetemültnek kell lennie mind a kettőnek ha képesek a te házadban mint férjjel és mint apával ezt megtenni.

ha így van akkor előbb- utóbb úgy is ki fog derülni!vagy úgy hogy lebuknak vagy pedig úgy hogy valamelyikük bevallja neked.


de ne gondolj a legrosszabbra!mert ahhoz nagyon rossz embereknek kellene lenniük.és nem hiszem hogy aki a te véredből van azt ne ismernéd hogy milyen ember.illetve azt sem hiszem hogy a feleségedet ennyire félre ismerted volna.

25N

2011. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
34%

Attól, hogy így viselkednek, még nem kell arra gondolni, hogy szexelnek is!! Sőt meredeket mondok, attól, ha szerelmesek egymásba esetlegesen, attól még nem csalt meg a feleséged!


A szerelem pl egy olyan érzés, ami könnyen múlandó, és nem írja fölül azt a szeretetet, amit viszont te irántad érez a feleséged.


A barátom nekem elmondta, hogy igen, lehet, hogy meg fog tetszeni neki másik lány, és az is lehet, hogy szerelmes lesz belé, úgy, minthogy vágyni fog a közelségére, de nem engedi, hogy ez közénk álljon, mert engem viszont mélyen szeret, nem a szerelem múlandó érzésével, hanem annál sokkal tartósabb érzéssel, szeretettel, ahogy egy férfi szerethet egy nőt, ahogy egy férj szeretheti a gyermekei leendő gyermekei anyját.


Azt is elmondta, hogy soha nem érzett irántam lángoló szerelmet, de az intenzív szeretetét nap mint nap tapasztalom, érzem a figyelmességéből, a ragaszkodásából, és persze nagyon jó együtt lenni minden tekintetben testileg lelkileg...


A lényeg, hogy manapság is van, hogy úgy megtetszik neki másik lány, ezt is elmondta, de soha nem engedi, hogy eluralkodjon rajta.


Azt gondolom, hogy ne hátba támadósan toppanj be haza, mert valószínű, hogy azon túl nincs köztük semmi, mint amit te magad is látsz. Ülj le a feleségeddel, és mondd el neki az érzéseidet:


mondd el neki, hogy a vállalkozásod miatt kevés szabad időd van, de azt mind vele töltöd, és szeretnél vele minél többet lenni. Mondd el neki, hogy szeretnél közös programokat vele, egyszerűen csak színházba, moziba menni, vagy csak sétálni, mert nagyon hiányzik neked. Mondd el neki, őszintén, hogy úgy érzed, talán jobban kötődik a fiadhoz, mint korábban, mondd el neki, hogy szeretnéd, ha köztetek nem változna semmi soha, szeretnél vele együtt megöregedni. Menjetek nyaralni kettesben, egyszerűen figyelj most oda jobban arra, hogy jól érezzétek magatokat egymással, minőségi időt töltsetek el ti ketten egymással.


24L

2011. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

Na azért az merő kijelentés hogy 100% viszonya van a fiadnak a feleségeddel, ezt még nem tudhatjuk, csak vannak rá jelek, lehet hogy csak úgymond "kóstolgatják" egymást, és kedves kérdező, azért ne legyen bűntudatod mert ezt feltételezed a fiadról, ez természetes, és ha a fiad meg ki kezdett a te nőddel szégyellheti magát.

Az meg hogy lenéz téged eléggé nevetséges.

Nem akarom becsmérelni a fiad de valószínűleg ha tisztelne téged akkor nem lenne az hogy felmerül benned hogy ő kavar a te feleségeddel.

Buktasd le őket, állj oda keményen, mutasd meg ki a férfi a háznál.

A fiad meg eláshatja magát ha kiderül volt valami, a feleséged meg szintén.

2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Pont mintegy Görög dráma.Biztos nem az ihletett?
2011. dec. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény velük?
2011. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok!
2011. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!