Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a feleségem...

Úgy érzem, hogy a feleségem és a fiam között van valami, elkezdtem furcsa dolgokat észrevenni, csak beképzelem? Nyugtassanak meg

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, van egy 20 éves fiam és egy 28 éves feleségem.

2 éve vagyunk házasok, 3 éve vagyunk együtt. Én fiatalosnak tartom magamat, ezért nem volt probléma a korkülönbség, nagyon jól megértettük egymást mindig. A fiam már nem volt kicsi, mikor megismerte, gyakran beszólt neki, eleinte nem kedvelte,de aztán a fiam időközben hozzám költözött az egyetem közelsége miatt, elférünk mindhárman bőven és könnyen ment nekik az együttélés, elkezdtek jóban lenni. Sokat dolgozom, van, hogy el kell utaznom a hétvégére. A fiam érdeklődéssel figyeli a feleségemet, feltűnt az utóbbi néhány hónapban, hogy túlságosan ragaszkodik hozzá, őt hívja el helyettem rendezvényekre, vele beszél meg mindent. Én alig tudok valamit az életéről, mindig is olyan művészlélek típus volt, festőnek készül, elég kemény kritikája van a világról, de egyébként nem szokott minden gondolatáról beszámolni. Tett egy olyan kijelentést körülbelül 2 hónapja, mikor el kellett utaznom egy hétre, hogy nem érti, miért hagyom magára a gyönyörű feleségemet, nála jobbat nem találhatnék és hogy ő a helyemben megbecsülné. Ekkor lepett meg először ez a dolog, mert sosem érdekelte a magánéletem, vagy úgy egyáltalán, hogy mit csinálok. Elkezdtem nyitott szemmel járni, és felfigyeltem apróbb jelekre, például, ahogy néz a feleségemre, ha kisebb veszekedésnek a fültanúja, akkor is neki ad igazat, engem szid és le is festette őt az egyik hétvégén, mikor nem voltam itthon, ez csak később derült ki, mert érdekes módon mindketten elhallgatták. A feleségem megsimítja az arcát, puszit ad neki, pedig már nem kisfiú.

Erről nem beszéltem még egyikükkel sem, azért fordulok ehhez az oldalhoz, hogy véleményeket kérjek kívülállóktól. Álmomban sem mernék ilyenre gondolni, de valami érzés ott legbelül elkezdett mocorogni és akaratlanul is a legrosszabbra gondolok. Remélem, hogy semmi nincs és csak képzelődöm, kérem segítsenek.


2011. dec. 14. 15:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ez egy kitalált kérdés volt,innen is látszik.semmi válasz.Vagy hármasban csinálják.
2011. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Én azt az egy dolgot nem értem hogy ha 28 éves volt a feleséged amikor ezt írtad és a fiad 20. Akkor a fiad nem tudott volna megszületni! Mert ha 20 éves a fiad akkor a feleséged 8 éves volt amikor megszületett?
2023. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Ja mostmár értem bocsánat! Csak nem olvastam végig azt a részt! Nem szóltam!
2023. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!