Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam nem vált el a...

Élettársam nem vált el a nejétől, aki egyébként terhes is tőle.2 éve külön élnek állitolag. Azt mondja csak "1*történt meg" de a megtartja. Hazudik a pasim és lehet kettős életet él? Hozzáteszem nem jár haza csak havonta 1*, megnézni a nagyfiát.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Leegyszerüsitem:

Ha mást dug, akkor nem szeret!

A szeretetet nem pénzzel és nem szavakkal, lehet kifejezni hanem tettekkel.

2011. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
De nem dug mást mert velem él,ők nem taliznak csak amikor viszi a pénzt!1 hón. 1*és ez csak pár óra az oda-vissza úttal együtt.
2011. dec. 15. 19:17
 23/29 anonim ***** válasza:

De akkor hogy jött össze a gyerek, ha nem dug félre??????


Ha a nő megtartja, akkor még az első 3 hónapban van. Szóval félredugott.

2011. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nemcsak taliznak.... Nem szoktál arra gondolni, hogy ha a feleségéhez megy, mit csinálhat....
2011. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Döntsd el hogy ezek után meg tudsz-e bízni benne? De úgy, hogy száz százalékosan.
2011. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a neje kellene neki akkor azzal élne meg a fiával és nem velem.
2011. dec. 15. 20:49
 27/29 anonim ***** válasza:
Te most magadnak bizonygatod hogy mennyire szeret téged, holott nagyon is bizonytalan vagy.
2011. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

nekem a legdurvább az, hogy a fiát havi 1x látogatja!

Na én itt fordítanék hátat. lehet elfogult vagyok mert nekem is van egy fiam, de ha az apja havonta egyszer látogatná a gyerkőcöt akkor nem tartanám embernek...

2011. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ritkán van ilyen egyetértés a topicban, és noha nem kell mindig a "tömeg" után menni, most mégis meg kéne fontolnod, amit mond...

Nem ismerem, nincs jogom ítélkezni az élettársad felett és elhiszem, hogy szerelmes beléd, DE:

- mivel a második gyermekével akkor került áldott állapotba a feleség, mikor a férj már veled volt (még ha nem is lakott veled), evidens, hogy megcsalt - nem félsz, hogy mégegyszer megteszi majd?;

- éjjel-nappal dolgozik - biztos vagy ebben?;

- a pénzt leszámolja - nem a pénzzel fejezi ki valaki szerintem, hogy mennyire szereti a másikat;

- beszéltetek már arról, miért nem válik el a feleségétől, ha már "nagyfia" van, és nálad lakik, hiszen így lenne korrekt Veled szemben?

Mi hiába próbálunk tanácsot adni, Te mentegeted.

2011. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!