Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam nem vált el a...

Élettársam nem vált el a nejétől, aki egyébként terhes is tőle.2 éve külön élnek állitolag. Azt mondja csak "1*történt meg" de a megtartja. Hazudik a pasim és lehet kettős életet él? Hozzáteszem nem jár haza csak havonta 1*, megnézni a nagyfiát.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan össze akart költözni, mert nem volt aki mosson rá pedig az asszony mellett megszokta. A picit meg muszáj volt bevallania, hiszen hamarosan 2 gyerek után fizet. Ha szereted az ilyen típusú izgalmakat, akkor higgy neki. Ha nyugodt, kiegyensúlyozott életre vágysz egy megbízható társ mellett, akkor lapát.
2011. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
És azt mivel magyarázza, hogy még mindig nem vált el?
2011. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%

azért, mert vidéki vagy, ne legyél ennyire naív, könyörgöm! ez alap klisé, teljesen egyértelmű, még mindig együtt vannak. a pasi odahaza is ígér fűt-fát meg neked is, ennyi. valószínűleg soha nem fog elválni.


ez a "nem élünk együtt" blabla is tipikus, mg a "soha nem szexelünk is", ez mind csak annyit jelent, hogy normális családi életet élnek, te meg csak a szerető vagy, és az is maradsz.


ébredj fel!!!

2011. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Te, hát még ha tényleg szakít azonnal a feleséggel, elválik,akkor is! Egy ilyen ember kell neked?! A nagyfiát meg havi 1x megnézi?!Mi ez, állatkert? Azt csináltmég 1-et?Mi a francot akarsz egy ilyentől?! Atyaisten,térj észhez, vagy megérdemled!
2011. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fogja veled is tenni. Ne is haragudj meg de nagyon hiszékeny lehetsz.

Tök egál, hogy hol lakott. Megcsalt, és még gyereket is csinált ez egy görény.

2011. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ennyire durvának látja mindenki a helyzetet?
2011. dec. 15. 13:37
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

igen.....ez nagyon durva!!!!!!!

.....egy percet se áldozz többet egy ilyen emberre, menekülj mielőtt tönkre vágja az életed.......

2011. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én annyiban megértem a kérdezőt, hogy ő nagyon szereti ezt a férfit, így nehéz lehet neki, hogy az eszére, vagy a szívére hallgasson. Én azt mondom döntse el ő maga, hogy túl tud-e lépni ezen, és továbbra is tud-e bízni ebben az emberben, vagy sem. Ez az ő élete, és egy szerelemtől elvakult ember nem igazán tud racionális döntést hozni.
2011. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
lehet h vidéki vagy(én is) de ne legyél már naiv. Megcsalt, házasságban él nem elég? ne alázzad már ennyire porig magad kapsz te jobbat is
2011. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,annyit hozzáfűznék,hogy ez az ember éjjel-nappal dolgozik,a pénzzel leszámol(én munkanélküli vagyok jelenleg sajnos)és nagyon szerelmes belém.
2011. dec. 15. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!