Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogy lehet össze hangolni...

Azt hogy lehet össze hangolni egy kapcsolattal ha egy férfi heti 6 napban napi 11 órát dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 09:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

jaja, :D meg rendbe tartani a lakást stb... más ezeket meló, meg gyerek mellett csinálja, persze nem adják a szájukba a cigit....:D

igen, jó hasonlat a S.W. :D

2011. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,anya 2 gyerek és meló mellett megcsinálta, szóval azért ez nem egy hajde hatalmas meló. Nem mondom, hogy semmi..

Az meg a másik, hogy nem igényel tudást, nem igényel semmit. Nekem azért ez eléggé szar lenne.

Meg nekem ez ilyen fizetek a kényelemért dolognak jön le. Szóval megvásárolhatónak látszik,egy kapcsolatnak pedig pont az a lényege, hogy ezzel még csak gondolatba se lehessen összehozni.

2011. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
"11:55"-os vagyok. En is dolgozom, ertelmes munkam van, jo fizetessel. Persze, hogy nem a penzere hajtok, de becsulom azert, hogy sokat keres. Es segitem abban, hogy masra ne is legyen gondja. Azert teszem ezt meg, mert szeretem. Penz nelkul mar nem ugyanaz az ember lenne, mint penzzel, hiszen egesz eddigi eleteben kemenyen kuzdott azert, hogy ide eljusson, es ennek ez a jutalma. Most akkor en ezt ne vegyem figyelembe, mert akkor jjahhhj basszus, ram mondjak, hogy penzehes vagyok? Kepmutatas. En ugy dontottem hogy ez az embert szeretem es kitartok mellette. Penzzel vagy anelkul? Tobbet mondok: toloszekben es benan is. Vele akarok elni, es vele akarok meghalni. Ennyi. Ez is egy felfogas. Nem kell vele egyeterteni.
2011. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló vagyok!

Nem vitatkozni akarok.És...nem is azt írtam,hogy:"hejj!de csuda jól érezzük magunkat amiért a párom annyit melózik amennyit!"A lényege az volt,hogy ha valaki akarja akkor így is működhet egy párkapcsolat.Vannak rá élő példák!A mai világban igen kevés rá az esély,hogy állandóan együtt legyünk,közben pedig dől a lé.Naná,hogy jó lenne!Csak sajna nem így működik.Én csak azon a kiíráson háborodtam fel,hogy "aki ezt eltűri az gyök2 vagy csak a pénzre hajt"!Na ez az ami nem így van!

2011. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább lelki igényeim vannak, mint minden normális nőnek. És én is azt mondom, hogy nehezen találsz párt főleg, ha az a 11 óra csak meló és még haza is kell érni... Meg ez a kijelentés, hogy a pénzedet nem egy nőre fogod költeni... Oké én is gondolok a jövőre amit tudok pénzt félreteszek, de így, hogy munkanélküli vagyok is költök a páromra. Mert ez egy alap, hogy meglepem néha valamivel, vagy néha elmenjünk valamerre. (nem vellness meg ilynek csak kocsival ki egy horgásztóhoz stb).


Meg most visszatérve a Te párkapcsolati problémáidra.

Most képzeld el Te reggel elmész otthonról, az asszony is elmegy dolgozni, hazamegy, kitakarít, megfőz, ha kert van azt is ápolgatja, nem kis meló rendes állás mellett. És, ha még gyerek is lesz... Ha külföldön dolgozol legalább kezd el másik állást keresni ami nem ilyen sok idő. A pénz nem elég a boldogághoz. Arany középút az igazi. Mikor mindkét fél ugyanavval az anyagi javakkal rendelkezik vagy hasonlóval.

23/N

2011. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Össze lehet egyeztetni, csak akarni kell. Gondolom a párod is dolgozik vagy tanul, azaz elfoglalja magát. Idővel én is hozzászoktam. A párom sikeres a munkájában, imádja, rengeteget dolgozik. Értékelem az együtt töltött időt, és lekötöm magamat, élem a saját életemet.

2011. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!