Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogy lehet össze hangolni...

Azt hogy lehet össze hangolni egy kapcsolattal ha egy férfi heti 6 napban napi 11 órát dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 09:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy vagyonőr a kérdező.Én vállalkozó vagyok és az elején én is 12-14 órát dolgoztam naponta de vasárnap is.És akkoriban semmilyen kapcsolatot nem tudtam létesíteni.
2011. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az én párom 8 órában dolgozik, mellette 7végén biztonsági őr. Örülök, hogy ha egy hónapban egy 7vége van amit együtt töltünk normálisan! Én ennél többet nem bírnék elviselni, mert ugye amikor nem dolgozik, akkor magával is törődik elmegy edzeni stb...ha ezt 11-15 órás munkaidővel csinálná nem tudnám elviselni! Nincs közös programotok általában, ezek szerint nem tudtok annyi figyelmet fordítani egymásra stb...tehát ez szintem a kapcsolat szempontjából egészségtelen...persze a mai helyzet végett muszáj pénzt keresni, valaki rosszabb helyzetben van aki jobban! DE! akár mit is mondtok nem egészséges egy olyan kapcsolat, ahol szinte soha nincsenek együtt a felek! Szóval én továbbra is azt mondom, hogy normális kapcsolat kialakításának %-a igen csekély...
2011. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
a 10-es válaszolónak pedig, csak nehéz, csak igényelnéd a több szabadidejét...tehát igazam van...
2011. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%
Hulyeseg, hogy nem koltesz a lanyra. Ha sok penzed van, raadasul az egyutt toltott ido rovasara, akkor a lany megerdemli, hogy neki is jusson a jobol is, ne csak a levet igya meg. Nekem is egy gazdag tarsam van, amikor hazaerkezik a munkabol es faradt mert sokat dolgozott es sokat keresett, akkor semmi dolga nincsen, mindent megkap, mondania se kell. Italt az asztalara, hamutalat tisztan, a cigit magam gyujtom meg es adom a szajaba, csondet, nyugalmat, este kenyeztetest. O pedig cserebe minden szamlamat fizeti, ha valami kell nekem, meg se kerdezi mennyibe kerul, amikor van egy kis ideje, felnyalabol es elvisz valamilyen nagyon jo etterembe. Hogy a penzere hajtanek? Ez hulyeseg. Egy nonek fontos az anyagi biztonsag, ettol lesz felelosegtudo felnott no, aki csaladtervezesben gondolgozik. Szeretem ezt az embert, a penzevel egyutt, mert hozza tartozik az is, o keresi meg, es tisztelem erte. Ezenkivul barmit megadnek neki, hogy oromet szerezzek neki, es konnyebbe tegyem az eletet, foleg amikor nem dolgozik. Ha te ugy allsz a kerdeshez eleve, hogy "en egy nore nem koltok", es te elvezed ki az egeszet, meg ha olyan formaban is, hogy "felreteszed", az nagy onzoseg, es igazsagtalan a paroddal szemben, ezen kivul en nem gondolom, hogy komolyan veszed a not, es szereted. Mert ha igy lenne, akkor vedeni szeretned, ellatni, hogy kenyelmes legyen neki, es megadod neki az anyagi biztonsagerzetet. HA cserebe o is megad neked mindent. Ez igy normalis es helyes. A "penzemre hajt" felfogas meglehetosen eretlen es gyerekes, szeretet hianyos, es akkor kar is az egeszert, nem eri meg, ido ide vagy oda.
2011. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
utolsó akkor mire hajtasz? Mert, ha azt nézzük a válaszodból az derül ki, hogy nem nagyon vagytok együtt cserébe a pénzével kárpótol, hogy megvesz neked mindent...Kérdés: együtt lennél ezzel az emberrel úgy is, hogy mindezeket nem kapod meg? Már csak azért, mert a hozzászólásodban a hangsúly a költekezésen van...
2011. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

ma 11:55


és te gondolom nem dolgozol?!úgy gondolom ha valaki jól keres az nem azt jelenti hogy neki kell eltartania a párját hanem közösen tenni a jövő érdekében...én nem várom el azt hogy cigit a számba rakják s ki legyen nyalva a seggem...a pénzt azért teszem félre hogy a közös házunkat és jövőnket építsük belőle és emberhez méltóan éljünk...én a kényelmes és a biztonság miatt gyűjtöm a pénzt és nem azért hogy a páromat kényeztessem belőle...és ez nem azt jelenti hogy fukar vagy irigy lennék,csupán annyit jelent hogy előre látó vagyok hogy még véletlenül sem kerüljünk rossz helyzetben..

2011. dec. 19. 12:17
 17/26 anonim ***** válasza:
anyagi biztonság, ok, ez attól függ ki hogy osztja be a pénzét, nem pedig arról, hogy ész nélkül költsük...
2011. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értek egyet a 11:55-össel.

Alapból az érthetetlen, hogy valaki annyit csinál csak, hogy rendbe rakja a lakást. Bazzeg ez ha máshol csinálom segédmunka, azért ennél többre vagyok képes. Azért valami ambíció csak van.

A másik meg hogy a szájába rakni a cigit? :D

Na ezt szex után el tudom képzelni, egyéb helyzetben basszus, gyújtsa meg ő :D Ez röhejes :D

2011. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
:D ezt nem akartam már írni, de igen...ment a zöld kezecske...
2011. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mármint,hogy szex után elmegy? :D

Én csak ott tudom elképzelni, vagy ritkán, ha tele van a keze, de basszus, erről a mindig a szájába adom a cigit dologról Jabba jutott eszembe a Star Warsból, ahogy ott vannak körülötte láncon a tagok :D

2011. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!