Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon melyiket választa...

Hosszú távon melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Adva van két ember. Az egyikbe szerelmes vagy, kiváló családanya/családapa lesz belőle, de nem túl jó vele az ágyban. Aztán adva van egy olyan ember, aki az előzőtől annyiban tér el, hogy szereted, de nem vagy belé szerelmes, ő is kiváló családapa/családanya lenne, és jó vele az ágyban. Kiváncsi vagyok, hogy mi alapján választanak a nők, illetve a férfiak ilyen esetben.
2011. dec. 27. 11:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Pont kérdezni akartam, hogy milyen kapcsolatot szeretnél, de már leírtad.


Nézd, én azon a véleményen vagyok, hogy az elsőt választanám, akibe szerelmes vagyok. Hisz akibe szerelmes vagyok, azzal jobban meg tudom beszélni, hogy az ágyban min kellene változtatni. Sokkal türelmesebb, megértőbb vagyok vele.

Akivel viszont a szex jó, de nem vagyok szerelmes, azzal nem tudok hosszútávra tervezni, ahhoz kevés az, hogy mit tud az ágyban.

A szex csak egy szelet a hosszútávú kapcsolatban. A szerelem viszont maga a torta. :)

2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 BlackSword ***** válasza:
Ez jó volt utolsó... Főleg a tortás hasonlat... Pont erre gondoltam én is, de Te olyan szépen megfogalmaztad...
2011. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
BlabkSword! Te hoztad fel a változást. Akkor bonyolítok a helyzeten: a szerelem átalakul szeretetté idővel, azzá ami a második kapcsolatban van. Ez a változás. Lehet ha elmulik a nagy szerelem, az első kapcsolatnál valamelyik félnek nem lesz elég a szeretet. A másik kapcsolatban pedig végig megmarad a szeretet és ez mindkét félnek elég.
2011. dec. 27. 13:21
 34/41 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam: Black
2011. dec. 27. 13:22
 35/41 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon egy idő után a vonzalom is csökken és a szex sem lesz olyan a 2. emberkével, mint azelőtt...
2011. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindkét választás zsákbamacska.
2011. dec. 27. 13:26
 37/41 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem tudnék együtt élni. Mindkettő elengedhetetlen a jó kapcsolathoz.

22/N

2011. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Tökéletes ember pedig nincs. Olyan van hogy majdnem tökéletes, de tökéletes nincs.
2011. dec. 27. 13:31
 39/41 BlackSword ***** válasza:

Persze, hogy elmúlik a szerelem, persze hogy elmúlik a lángolás, de a baráti szeret sosem lesz ugyanaz a szeretet, mint ami egy szerelemből marad... Még ha maga a szó ugyanaz is...

Én is szerettem egy lányt, akivel csak szexeltünk... És barátomnak tartom, de nem terveznék vele családot, viszont volt egy barátnőm, akivel hát nem volt jó annyira a szex, de vele bármikor... Pedig még csak jobban is különböztünk...

2011. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy legyen tökéletes, de éppenséggel ezek olyan mértékű hibák egy kapcsolatban, amiken nem lehet túllépni. Már ha ezt hibának nevezni. Más nyilván tudja szeretni és élvezi vele a szexet.
2011. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!