Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon melyiket választa...

Hosszú távon melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Adva van két ember. Az egyikbe szerelmes vagy, kiváló családanya/családapa lesz belőle, de nem túl jó vele az ágyban. Aztán adva van egy olyan ember, aki az előzőtől annyiban tér el, hogy szereted, de nem vagy belé szerelmes, ő is kiváló családapa/családanya lenne, és jó vele az ágyban. Kiváncsi vagyok, hogy mi alapján választanak a nők, illetve a férfiak ilyen esetben.
2011. dec. 27. 11:43
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én speciel a legjobb barátomhoz mentem hozzá.

7 évig legjobb barátok voltunk, nem tudtam rá úgy gondolni, mint egy férfire, így nem is volt köztünk semmi addig. Neki mindig is tetszettem. Egyszer csak vmi megfordult bennem és azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok bele és vonzódom hozzá. Összejöttünk, 1 hónap után megkérte a kezem, idén pedig összeházasodtunk.

2011. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!