Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon melyiket választa...

Hosszú távon melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Adva van két ember. Az egyikbe szerelmes vagy, kiváló családanya/családapa lesz belőle, de nem túl jó vele az ágyban. Aztán adva van egy olyan ember, aki az előzőtől annyiban tér el, hogy szereted, de nem vagy belé szerelmes, ő is kiváló családapa/családanya lenne, és jó vele az ágyban. Kiváncsi vagyok, hogy mi alapján választanak a nők, illetve a férfiak ilyen esetben.
2011. dec. 27. 11:43
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Sok férfiri van akinek azzal remek a szex, akibe nem szerelmes, és vannak nők akik ugyanígy vannak ezzel.
2011. dec. 27. 12:13
 12/41 A kérdező kommentje:
jav: férfi
2011. dec. 27. 12:14
 13/41 BlackSword ***** válasza:

Az első... Még mindig könnyebb az ágyban összehangolódni, mint fejben... Egy kapcsolatot nem tud csak a szex összetartani... És abban javulhat, fejlődhet az ember... De úgy ágyba bújni valakivel, hogy nem szereted hosszú távon csak konfliktusok forrása lenne... És már a szex sem lenne jó...


De én sem tartok több vasat a tűzbe...

2011. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értitek a kérdést. Nem arról van szó hogy kettővel kavar az ember, hanem arról hogy hosszú távra kit választana, kivel tervezne családot.
2011. dec. 27. 12:20
 15/41 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy az elsővel mert még mindig lehet tenni azért hogy feldobjuk a szexuális életünket be lehet újítani a dolgokat...szóval az első mindenképpen.
2011. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
És ha a szex az elsővel változatlan marad?
2011. dec. 27. 12:25
 17/41 anonim ***** válasza:

Csak azt nem ertem honnan veszed/tudod, hogy mindektto kivalo csaladapa/anya lenne. Meg egyik sem az, legalabbis nem veled, gondolom.

Az agydolgot rovidebb idore valasszak az emberek. A megbizhatosagot, szeretettet hosszabbra. Kar hogy nincs meg egy szemelyben minden akart/kivant tulajdonsag. Kar hogy nem vagyunk perfet emberek.

2011. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

ma 12:25


szerintem hülye kérdés,mert ha az ember szerelmes akkor nem fog otthagyni valakit még akkor sem ha nem annyira jó a szex...tudsz olyan szerelmes embert mondani aki a szerelem pillanatában ott hagy valakit?én nem nagyon....olyan nincs hogy változatlan marad,ha két ember igazán változtatni akar a dolgokon és mind kettő akarja,akkor szerintem nincs lehetetlen és előbb utóbb össze lehet csiszolódni..ha nem én akkor is az elsőt választanám..

2011. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Előző 58%-nak igaza van, én is így gondolom!

29N

2011. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 BlackSword ***** válasza:
Az pedig butaság, hogy a szex ugyanolyan maradna... Ha csak nem beszélitek meg a dolgot... De arról Te is tudsz tenni... Csak el kellene mondanod neki, és ha ő is szeret, akkor tenni fog azért, hogy jobb legyen... Szóval ez csak mellébeszélés a részedről...
2011. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!