Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon melyiket választa...

Hosszú távon melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Adva van két ember. Az egyikbe szerelmes vagy, kiváló családanya/családapa lesz belőle, de nem túl jó vele az ágyban. Aztán adva van egy olyan ember, aki az előzőtől annyiban tér el, hogy szereted, de nem vagy belé szerelmes, ő is kiváló családapa/családanya lenne, és jó vele az ágyban. Kiváncsi vagyok, hogy mi alapján választanak a nők, illetve a férfiak ilyen esetben.
2011. dec. 27. 11:43
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan nem értitek a kérdést, de gondolom még csak max 20-25 évesek lehettek, vagy talán ennél is fiatalabbak.
2011. dec. 27. 12:49
 22/41 anonim ***** válasza:
12:30 vagyok és még annyit tennék hozzá hogy akivel jó a szex és nem vagy szerelmes attól még vele is megromolhat a szex két ember között..és a szerelmes verziónál is lehet hogy jobb lesz...szóval szerintem egyértelmű a kérdés hogy az első..
2011. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

ma 12:49


kérdező te nem érted a válaszokat...szerintem mindenki egyértelmű választ adott,vagy esetleg fogalmazd meg rendesen a kérdést hogy mire is vagy kíváncsi tulajdonképpen...

2011. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Es Te hany eves vagy Kerdezo? Milyen elet/szex/csaladi tapasztalatokkal rendelkezel?

Annyi nem sok lehet, mert akkor nem kerdeznel, hanem cselekednel.

2011. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 BlackSword ***** válasza:
Miért, Te hány éves vagy??? Mond már meg, hogy az elsővel miért ne lehetne jobb a szex az idő teltével???
2011. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Valóban fiatalok vagytok még, ha ez a kérdés számotokra további magyarázatokat igényel.
2011. dec. 27. 12:53
 27/41 anonim ***** válasza:

Ez egy kitalált szituáció, ilyen a valóságban nem létezik ilyen szinten, ahogy a kérdező írja. Ezt ő is pontosan tudja.

Lényegében a kérdés arra irányul, hogy a szerelem vagy a szex a fontosabb? És nincs középút a kérdésben. Mi a döntés?

Ezt kérdezi a kérdező.

2011. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Na, hajtsunk tovabb! Kerdezo h.lye, vagy simulal. Kar idot vesztekelni vele.
2011. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Köszi Alexandra, kiegészíteném a válaszod azzal, hogy hosszú távról, és családalapításról is szó lenne. Családalapítás=gyerek, gyerekek. (ezt csupán az itt megforduló nagyon fiatal nemzedék miatt írtam)
2011. dec. 27. 12:58
 30/41 BlackSword ***** válasza:
Aha... Lehet, hogy fiatalabb vagyok, mint Te, kedves kérdező, de lehet többet is láttam az életből, mint Te... A példád pedig igencsak sarkított, ugyanis még az elmélet is figyelembe veszi az egyetlen állandót, a változást... De ha már a sarkításnál járunk, akkor a kérdés úgy lenne helyesen feltéve: Kivel alapítanál családot/kötnéd össze az életed akár örökre, aki szeret, megbecsül, vagy azzal aki csak egy luknak/pénisznek tart??? Ha már sarkítás...
2011. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!