Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád:...

Te melyiket választanád: Kb.20 évesen házasság, majd gyerekek? Vagy buli, rövidebb kapcsolatok, és családalapítás olyan 30-35 évesen?

Figyelt kérdés
Melyik neked a szimpatikusabb? Vagy melyikben van részed?
2012. jan. 10. 12:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyire választás kérdése, ahogy a mondás mondja "ember tervez Isten végez". mindenesetre az én utam a második verzió volt, és hazudnék, ha azt mondanám, nem volt benne tudatosság. mindig is tudtam, h lesz férjem, gyerekem, harmonikus családom, ezt már 20 évesen is így gondoltam, ugyanakkor úgy éreztem, még túl korai lenne. vannak tapasztalások, amelyeket nehéz vagy képtelenség átélni családdal, gyerekkel. legalábbis az én nevelési elveimbe nem fér bele a minden hétvégén bulizás, többször huzamosabb időre külföldre költözés, barangolás, kalandozás, stb. nekem ez hiányzott volna, ezért is nem mondtam le róla... majd ha a gyerekem akkora lesz, mesélek neki sztorikat arról, milyen volt Ausztráliában, miket láttam, milyen kalandjaim voltak. remélem, átjön majd az üzenetem, h ne féljen ő sem megvalósítani az álmait, mert csak úgy lehetünk kiegyensúlyozott szülője valakinek, ha nem érezzük úgy, h az egész életünk lemondás. egyébként tisztelem, ha valaki korán családot alapít és annak él. csak 20 évesen nem volt nekem való :)


35/N

2012. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
A 20 évesen házasság, majd gyerekek. :)
2012. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

azért nem mindenki olyan szerencsés hogy hamar megtalálja a számára legmegfelelőbb társat.


nekem mázlim volt, mert 3 hónappal azután ismertem meg a férjemet hogy betöltöttem a 24et. 25 voltam mikor összeházasodtunk (másfél évvel később).


a babát nos, most sem akadályozzuk meg, egyenlőre még nem jött, 1 év alatt sem. ha megtervezhetném, 29 és 32 évesen szülnék mert 2 babát szeretnénk. majd kiderül összejön e.


a rövid kapcsolatok nem hiányoznak volt benne részem. általában nem törekedtem rá, csak úgy alakult. a bulizás pedig nem a mi világunk sem a férjemnek sem nekem. a barátainkkal persze eljárunk havi szinten ide-oda. illetve kettesben is.


27/N

2013. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!