Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád:...

Te melyiket választanád: Kb.20 évesen házasság, majd gyerekek? Vagy buli, rövidebb kapcsolatok, és családalapítás olyan 30-35 évesen?

Figyelt kérdés
Melyik neked a szimpatikusabb? Vagy melyikben van részed?
2012. jan. 10. 12:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Nem mindenkinek van lehetősége rögötn rátalálni az "igazira". Egy kapcsolatot nem lehet előre megjósolni, meddig fog tartani.


Nálam a második opció van érvényben.

2012. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
amúgy látom megy a lepontozás nagyban, nem értem ilyen vélemény nyilvánításnál mi értelme van ennek?
2012. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon (18 évesen) mentem férjhez,várandós lettem és döntenünk kellett(a méhem nem bírt volna ki egy abortuszt),vagy szülök fiatalon,vagy talán soha.Megtartottuk,ma már 2 gyönyörű fiunk van és nagyon boldogok vagyunk.Nem bántam meg a döntésem,de ebben nagy szerepe volt annak,hogy akkor már tudtam a páromról,hogy ő az igazi.

Mindegyik szisztemának megvannak az előnyei és a hátrányi is.

2012. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
47%

Jellemző, hogy lepontozzák a későn házasodó-szülő válaszolókat...a mindent tudó fiatalon házasodott, húdeboldog vagyok nők-tisztelet a kivételnek.


Több ismerősöm, volt osztálytársnőm van, akik 20 évesen már megtalálták a "szerelmet". Aztán 35-40 évesen döbbentek rá, hogy párjuk csalja őket, mivel nem élte ki magát, vagy hogy nekik tetszik más.


A másik meg, hogy sok ember nem engedheti meg anyagilag, hogy 30 éves kora előtt családot alapítson.


ez a baromság meg, hogy " nem vagyok a rövid kapcsolatok híve"....valószínűleg a többség hosszabb távúra tervez egy kapcsolatot, csak épp ilyen-olyan okokból nem jön neki össze.

2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%
18 évesen férjhez mentem 20 éves vagyok és van egy öt hónapos kisfiam. Sose voltam az a tipus aki az élvezeteket hajkurássza. Szeretem a fiam és a férjem és nem bántam meg semmit.
2012. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%

Előre bocsánatot kell kérnem az offért:


de nekem is ez ötlött a szemembe, hogy többen kategórikusan kijelentik "nem híve a rövidebb kapcsolatoknak".


Honnan tudhatja, hogy mit hoz a jövő, amikor belekezd egy párkapcsolatba? Akkor akiknek nem jött össze a hosszabb párkapcsolat, automatikusan a "rövid távú kapcsolatok" híve? :D

2012. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
Jah,tehát aki később házasodik, az az élvezeteket hajkurássza...okos.
2012. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
38%

"A másik meg, hogy sok ember nem engedheti meg anyagilag, hogy 30 éves kora előtt családot alapítson."

Jah,sokan emögé bújnak,ez a kifogás,pedig mi sem vagyunk gazdagok,sőt,csak meg kell tanulni,hogy a gyerek az első és legfontosabb,nem nyavajogni,hogy mit kell nélkülöznöd,ha szülsz egy babát.de én még szeretném megérni az unokáimat,ha 35 éves szülnék és a gyerekem is 35 évesen lenne szülő,lennék 70 és abban a pillanatban elvinne a szívem az örömtől sajnos,ahogy megtudom,hogy megszületett az unokám.

Az én 2 fiam heti szinten megkérdezi,hogy miért nem élnek a papák és az egyik mama,(már csak az én édesanyám él)mert a többi gyereknek ott a papa,mama,dédimama,dédipapa.

hát ezért,kiöregszik a társadalom

nah de legyen ennek mentségére a jelen gazdasági helyzet is,csakhogy kontra is legyen a pro-val szemben

2012. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
hát nálunk kettő között :) a párom 33 lesz, mire elvesz, én 25 leszek akkor. Azon a napon lesz az 5. évfordulónk. tehát én így jónak tartom, nem maradtunk le semmiről úgy érzem.
2012. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az, hogy ki-mikor házasodik és szül gyereket, nem korfüggő, hanem annak a függvénye, mikor találja meg azt az embert, akihez hozzámenne és gyereket szülne.

18 évesen megkérték a kezem, nemet mondtam, rá 1,5 hónapra szakított velem a srác. Még jó, hogy nemet mondtam.

Köztes időben is voltak kapcsolataim, többnyire mind hosszútávú volt, de a férjemnél voltam egyedül biztos abban, hogy igen, ő az, akivel leélném az életem és szülnék neki gyereket. Tavaly volt az esküvőnk - 30 évesen.

2012. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!