Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalt a párom és most...

Ha megcsalt a párom és most megtesz mindent a kapcsolatunk helyrehozásáért, higgyek neki, hogy többé nem teszi meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 23:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nehéz,dilemmás helyzet.Először is tisztáznod kell magadban,hogy meg tudsz e neki bocsátani,és szereted e még a történtek ellenére annyira,hogy megérje az áldozatot,mindkettőtök részéről.Egy másik dolog,ha őszinte megbánást mutat,talán hinni kellene neki,mert bár kemény szavak,de lehet neki ez kellett ahhoz,hogy rájöjjön,mégiscsak te vagy,akivel le akarja élni az életét.Mert mikor szembesült azzal,hogy elveszíthet,csak akkor jött rá igazán,hogy mindennél fontosabb vagy neki.

Gyakori eset/probléma ez ma már a párkapcsolatokban,csak mindenkinek magánügye,ezért nem verik nagydobra.

Csakis kettőtökön múlik, és hogy le tudjátok e zárni a kapcsolatotoknak az a részét,és túllépni rajta (állandó hánytorgatás nélkül),megkeresni az okát,hogy miért történhetett és az okot is meg kell szüntetni,nemcsak a következményeit orvosolni.

2012. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Ez rajtad függ!

Képes vagy feldolgozni a történteket?

Ezek után tudsz majd hinni neki?


Őszintén szólva én nem hinnék neki, vagyis az én szemszögemet írom le. Én úgy gondolom, hogy aki egyszer megtette, az hajlamos lehet rá még egyszer! Amúgy meg ha szeretünk valakit akkor nem lépünk félre!

2012. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jó,akkor erre azt is lehet írni,hogy ha szeretünk valakit,akkor nem hanyagoljuk el. És itt nem arról beszélek,hogy nem 1 hétig nem mondta folyamatosan minden nap,hogy szeret.Nem minden fekete és fehér.
2012. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
90%
adj neki masik eselyt, igy legalabb a sajat borodon megtapasztalod, hogy nem erdemelte meg, mert ujra meg fogja tenni. De akkor mar nem leszel ketsegek kozt es nem fogsz kerdest feltenni hogy mit csinalj, mert akkor teljesen biztos leszel majd benne. Adj neki eselyt. Ha most nem adsz neki eselyt lehet eleted vegeig banni fogod.
2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám feldolgozni, sosem tudnék megbízni benne. Onnantól kezdve már nem lesz olyan a kapcsolat, mint régen.

De ez én vagyok.

2012. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, bármi is lesz a kimenetele, viszont számolj azzal, hogy a tüske megmarad, a bizalmatlanság is, és a fájdalom nehezen fog enyhülni!
2012. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
Csak a hulladékok csalnak meg és a szintén hulladékok bocsátanak meg. Akiknek semmi önbecsülésük sincs. Amúgy a pasik többsége megcsal, majd hazudozik, hogy nem teszi többé. Nem azért mert szeret. Hanem azért, hogy legyen mellette egy balek, akivel közösen élhetnek, úgy olcsóbb a megélhetés. Amúgy egy mecsalás örökre megmarad, megromlik a viszony, kb 40-50-60 éves korodra lehet meg is késel, agyonver, vagy megöl. Én szakitanék. Az emberek 90 százaléka nem mer lépni. Egyedül élni sem. De okoskodni azt tudnak, másokról véleményt akotni aki nem "tökéletes" kapcsolatban élö. A szingliket lenézik, sajnálják, lúzernek tituálják. Inkább szingli, mint hülye, vagy nemibeteg a sok megcsalástól. Hagyd ott a tetvet!!
2012. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó,te vagy a HULLADÉK! Ahogy gyűlölködsz,fröcsögsz...Elég bunkó stílusod van!



Kérdező,eltűntél,van valami fejlemény?

2012. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%
prosti vagyok. minden nöt megcsalnak!! rengeteg kuncsaft nös, épp terhes, stb. több tizezer csajnak nyujtanak szép megélhetést. a legcsóróbbak is. a családi kasszából veszik el. ja, és kiröhögik a feleségüket :). mindig leszdegradálóan beszélnek róluk. szép kis kapcsolat, mondhatom. otthon meg anyu azt hiszi minden oké. nem buknak le, mert okosan csinálják. minden héten-hónapban járnak.
2012. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Na,büszke lehetsz magadra te is!!......
2012. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!